Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Jak to víš že každej chutná jinak, ty už jsi nějaký snědl?? :D [upravil dne 13/9/12 20:41 od Radek Hurvajz]
  2. Tuhle srandu moc neuznávám, nikdy neviš co se muže stát. Jinak proč sedačky, pyropatrona je snad v držáku pásu, ne?
  3. Radek Hurvajz

    Peugeot 206 zateká

    Vyloupneš svetylko, odšroubuješ panel a jsi u anteny
  4. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Tahle 206 tady asi ještě nebyla co?
  5. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Jde o to proč tam ten rám je, pokud s tím jezdil někdo závody tak tam patří a naopak auto nepatří do nevkusu, ale jestli tam ten rám někdo nacpal jen z frajeřiny protože to přece hustokáry mají, tak to sem patří. Jenže to tady asi nezjistime.
  6. tak jestli je tam 7,6 tak je mrtvá, ale zkus jinej měřák nebo jinou baterku [upravil dne 12/9/12 21:33 od Radek Hurvajz]
    • 15
  7. No počkej, aby ta baterka neměla vysypaný články a nedávala fakt tolik, to by mohl být duvod proč to nejde
    • 15
  8. 16,2V, to je nějaký divný ne, tam by mělo být 12,5 když neběží motor. Bud maš blbej měřák, nebo se ta baterka nějak pomátla
    • 15
  9. Však se dočkají,
    • 32
  10. Néé, vypadali:aut
    • 32
  11. Mě na ni nic nevadí, jen se ptám kde v Praze??
  12. To že bude v Praze vidím, ale kde konkretně, a termin jsem teda našel no - 15.-17.2.2013 [upravil dne 12/9/12 20:17 od Radek Hurvajz]
  13. V nadpisu je představení terminu a lokality a tady nikde nic?? tak kde to bude, kdy to bude?
  14. Však ja si počkám až zase bude Scratch objímat pumpu a hned to zneužiju k pomstě:D:D
    • 32
  15. Scratchi, ty nějak ty Luise Robovské platíš za komerční reklamu tady na foru že to sem dáváš??
  16. Radek Hurvajz

    306 5dv hatch 1,4

    Pod světýlkem máš šroub anteny, sundaš matici a antenu dej dolů, podmazni ji slilikonem a znovu přišroubuj
  17. Kriste pane, počkej až ja proberu sbirku tvých ksichtů:D:D
    • 32
  18. Počkej, jen počkej zajíci:D V zoo už jsme byli, zmrzlinu nejim, v kině se bojim je tam tma, a v divadle chrapu tam mam červenou:D
    • 32
  19. Radek Hurvajz

    rozpustný nápoj TANG

    Asi to ted prodavají pod jiným názvem, nejspiš JED na krysy nebo tak:D:D Kdysi jsem to jednou pil a jsem rad že jsem živej, to bylo někde z chemický laboratoře umichaný a chutí připomínalo umělý hmoty
    • 29
  20. :D Dobrý, Charlie;)
    • 32
  21. No vzhledem k tomu že tě Pe.Tře předběhl Kurt a hned po něm muj šéf kterej se mě ptal jakto že ve službě někde lítám, tak mě už nenasereš, ale stejně tě zbiju hned jak tě uvidim, to jen tak preventivně aby jsi nebyl drzej:D:D:D:D
    • 32
  22. http://www.shell.cz/home/content/cze/products_services/on_the_road/fuels/fuelsave_tpkg/unleaded/ Dole pod hvezdičkou maji minimalně 50 litrů nádrž
    • 32
  23. Ale ne na V Pover, to bylo na N95 Fuelsave;)
    • 32
  24. Je to stejné palivo jako dosud, jen marketingový tah, ono když lidi slyší \"Nitro\" představí si výkon jako kráva a koupěj si to:D
    • 32
×
×
  • Vytvořit...