Jde o to proč tam ten rám je, pokud s tím jezdil někdo závody tak tam patří a naopak auto nepatří do nevkusu, ale jestli tam ten rám někdo nacpal jen z frajeřiny protože to přece hustokáry mají, tak to sem patří. Jenže to tady asi nezjistime.
Asi to ted prodavají pod jiným názvem, nejspiš JED na krysy nebo tak:D:D Kdysi jsem to jednou pil a jsem rad že jsem živej, to bylo někde z chemický laboratoře umichaný a chutí připomínalo umělý hmoty
No vzhledem k tomu že tě Pe.Tře předběhl Kurt a hned po něm muj šéf kterej se mě ptal jakto že ve službě někde lítám, tak mě už nenasereš, ale stejně tě zbiju hned jak tě uvidim, to jen tak preventivně aby jsi nebyl drzej:D:D:D:D