Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 593
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Jo přesně tak, ještě do toho routeru mužeš zapojit kabel a ten připojit do PC, siťoveho disku, tiskárny atd, vzdalenost do 15m v pohodě, přes zeď se to zkracuje V routeru bude potřeba nastavit čisla které ti dá poskytovatel, bud požadaš jeho o nastavení nebo nějakej šikovnej kamarad ti to nastavi. [upravil dne 26/11/12 21:27 od Radek Hurvajz]
    • 54
  2. No tak to bych si dal, to je slušnej dortík
    • 68
  3. To je jedno, maso lehce potřeš olejem 20 min před tim než jde na grill, naložený který vypustí všechnu šťávu do toho nalevu není moc dobrý Až tohle bude číst Minimaxa tak dostane mrtvici:D [upravil dne 26/11/12 21:19 od Radek Hurvajz]
    • 68
  4. Joo, na den naložit do oleje, tak už mě přecházi chuť. Ten nepečenej dort vypadá jedlej, jen aby v něm nebyli rostlinný tuky a podobný fuje [upravil dne 26/11/12 21:15 od Radek Hurvajz]
    • 68
  5. Projdi si sekci připravované srazy. Nebo napřiklad mužeš nějaký sraz uspořádat, stačí jen číst Na srazy u Mc Donalda jsme asi konzervy, my mame radši něco pořádnýho, koukni do sekce již uskutečněné srazy [upravil dne 26/11/12 21:00 od Radek Hurvajz]
    • 36
  6. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Koupiš si domů Router s Wifi a k tomu se s notebookem budeš připojovat. Např: http://www.alza.cz/sitove-prvky/broadband-routery/18843092.htm#f&pg=1&pn=1&po=1
    • 54
  7. Ve filmu Divočáci je to snad ještě lepší, film doporučuju :D http://www.youtube.com/watch?v=O6PWGeUhMYE
    • 11
  8. Já punker? Vždycky metalista, ale punk mam rad a punkače taky:D:D:D
  9. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Da se říct že nejlepší, prostě Dell je špička
    • 54
  10. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Kdyžtak tady je vyběr - http://www.alza.cz/notebooky/dle-parametru/lcd/15-az-16/18848846.htm#f&pg=1&pn=1&prod=1392,1396,2341,1287,1776,1310,1311&po=1 Asi je dobrý koukat na modely i s numerickou klávesnicí, je to pohodlnější [upravil dne 25/11/12 21:42 od Radek Hurvajz]
    • 54
  11. Radek Hurvajz

    Notebok ale jaký?

    Full HD za tyhle prachy asi nebude, ale jinak za 10tis koupiš slušněj stroj, takže koukni na velikost a potom už jen na kapacitu HDD, jinak na běžnej internet a dokumenty stačí 2GB RAM, a Dvoujadrový procesor cca 2Ghz, zbytek si zvol podle toho co se ti líbí a nelíbí, za 10 koupiš i s lepšima parametrama http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-b580-d348841.htm http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g580-dark-metal-d355899.htm [upravil dne 25/11/12 21:38 od Radek Hurvajz]
    • 54
  12. Ale jo, něco je tam pravdivý a dobře řečeno, ale ten zbytek okolo:bojim [upravil dne 25/11/12 21:30 od Radek Hurvajz]
  13. No ja nemam slov, proto jsem k tomu ani nic nenapsal
  14. http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=15404
  15. Nesmysl, dej po telefonu a naťukej to do telefonu, pak natukáš co ti telefon řekne a jede to, pokud ne tak Koblih
  16. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    Dobrý je na předek skříně dát prachovej filtr, ja ho tam mam a ve skřini je diky tomu prachu o hodně míň, jen musim občas ten filtr vysavačem vysát Lucasao: čemu řikaš teploty OK. Maš HDD na 30° a procesor na 35°?? [upravil dne 25/11/12 16:17 od Radek Hurvajz]
    • 40
  17. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    A nezapomeňte že změť kabelů v cestě vzduchu to chlazení značně sníží, takže uklidit tak jako na obrázku
    • 40
  18. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    Tak ty taky nejsou špatný, jen mají dost vysokou hlučnost, obzvlašť v tech vyšších otáčkách Jinak takhle: [upravil dne 25/11/12 16:09 od Radek Hurvajz]
    • 40
  19. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    No musiš ho dát na stěnu pod zdroj, ten zdroj to sám neodmaká, všechno teplo potom jde přes něj a to moc dobrý není, lepší i kdyby tam měla bej ta 80. Ale dej tam 120 bude lepší, pokud se vejde Použivam tyhle větráky, jsou tichý, maji i redukci s odporem, potom točí cca 800ot, a vcelku nejsou drahý - http://jhp.ekatalog.biz/zbozi/pridavne-ventilatory/skrine-a-zdroje/exactgame/seznam.aspx?p=kpv:166:1388:841
    • 40
  20. No pokud na strankach HP novější ovladače nejsou tak nebudou ani jinde, takže je nech tak jak sou, zaktualizuj Windowsy a je to
  21. Radek Hurvajz

    Chlazení PC

    Procesor má svuj větrák kterej saje tim tunelem vzduch, když mu tam daš další větrák tak mu nepomužeš a pokud bude mit nižší výkon sebere vzduch tomu co je na procáku. Takže ho dej pryč. A na předku case ten 120 dej tak aby foukal vzduch do skříně, dozadu dej taky 120 aby vzduch ze skřině odsával a nešlo všechno teplo přes zdroj, nebo tam mužeš využít tu 80tku Ja mam skřiň dost podobnou jako ty - http://interlink.tsbohemia.cz/case-sharkoon-rebel-9-economy-edition-atx-bez-zdroje_d60113.html?mtc=0& ale ten tunel nemam, mam tam lepší vějiřovitej chladič a tunel by mu neprospěl [upravil dne 25/11/12 15:58 od Radek Hurvajz]
    • 40
  22. U tyhle desky to muže být třeba F5, těžko říct. pokud se dostaneš do windows tak obnovení je ve Start / příslušenství / systemové nastroje
  23. Bude chtit odebrat ten první ovladač co jsem ti daval ten odkaz, nebo obovení systemu na stav před instalaci toho ovladače
  24. A hlavně si je někde schovej nebo vypal aby jsi je přiště nemusel pracně schanět;) pokud se koukneš do spravce zařizení tak tam uvidiš u věcí kterým chybí ovladač žlutej otazník, to je potom pořeba doinstalovat, muže tam byt Bluetooth, wifi apod.
  25. Modem nepotřebuješ, spravnej najdeš v sekci Network v Everestu. Jinak stahni i Chipset, a grafiku, audio
×
×
  • Vytvořit...