No musiš ho dát na stěnu pod zdroj, ten zdroj to sám neodmaká, všechno teplo potom jde přes něj a to moc dobrý není, lepší i kdyby tam měla bej ta 80. Ale dej tam 120 bude lepší, pokud se vejde
Použivam tyhle větráky, jsou tichý, maji i redukci s odporem, potom točí cca 800ot, a vcelku nejsou drahý - http://jhp.ekatalog.biz/zbozi/pridavne-ventilatory/skrine-a-zdroje/exactgame/seznam.aspx?p=kpv:166:1388:841