A co mysliš, že počet mých přispěvků zaručuje ža rozumim tvemu problemu, pokud o tom nic nevim tak ti neporadim, pokud bych věděl maš tam moji radu ihned, ono někde je potřeba počkat až ti někdo odpoví, někdy pár dní někdy i víc, taky je dobrý na foru hledat, třeba tu někdo něco podobnýho už řešil, taky jsi se mohl vic rozepsat, co se měnilo, kdy a proč, popsat problemy s autem, z křišťálový koule tu nikdo nevěští.