Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Jj, potvzuji, bylo to super, MilaneF1 díky a těším se na další
  2. No skoro to vypadá jako by to byla pravda :D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=19284 [upravil dne 18/4/14 21:19 od Radek Hurvajz]
    • 6
  3. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    tak pokud není flekatej tak po něm šáhni
  4. Takový drahý poštovný, to bych nedal
  5. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    aha, tak pak jedině http://www.aaron.cz/ http://www.aaron.cz/produkty/marumi-filtr-dhg-circular-pl-d-67-mm [upravil dne 17/4/14 21:59 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    No tak mjasně že z Asie, jinak je ta cena o ničem Ad sada: kristabohamoriajehotamkdejsitytovidiš [upravil dne 17/4/14 21:53 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    POčitej 3 týdny. Já právě taky ještě nemám polarizák, kdyby ti to nevadilo a chtěl jsi to z ebay tak se mužem svést dohromady, objednat to mužu klidně i já a pak ti to poslat, ja jen pořád váhám kvůli penězům
  8. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    No i na Ebay celkem slušná cena - http://www.ebay.com/itm/HOYA-67mm-HD-CIR-PL-Circular-Polarizing-Filter-Polarizer-CPL-67-/251504866946?pt=Camera_Filters&hash=item3a8edbb682 Edison: mysliš tenhle: http://www.ebay.com/itm/HOYA-Pro1-CPL-CIRCULAR-Polarizering-Filter-PRO1D-CIR-PL-52-55-58-62-67-72-77-82-/261430388939?pt=AU_Cameras_Photographic_Accessories&var=&hash=item3cde7728cb [upravil dne 17/4/14 21:48 od Radek Hurvajz]
  9. Maluch nemá dvoutakt, má dvouválec chlazený vzduchem jako Trabi, ale dvoutakt určitě ne;) [upravil dne 17/4/14 21:07 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    škubání motoru 1.8 16V

    Jo byla myšlena přesně ta, jinak od člena Badišak který obchoduje s autodíly je za cca 2500,- kč nová, kdyby bylo potřeba
    • 7
  11. Radek Hurvajz

    škubání motoru 1.8 16V

    Vyměň svíčky, pokud to nepomuže začni přemyšlet o zapujčení rampy na odskoušení [upravil dne 17/4/14 19:47 od Radek Hurvajz]
    • 7
  12. Radek Hurvajz

    zadní kola do A

    406 má mirně postavení zadních kol do A normálně. Pkud se ti to zdá moc tak na geometrii s tím [upravil dne 17/4/14 15:15 od Radek Hurvajz]
  13. Radek Hurvajz

    Dotaz ohledne polarizacnich filtru

    Marumi je DHG, což je specialní uprava pro digi snimače, u toho Hoya filtru je zase HRT což by mělo mít vyšší propustnost světla při použití. Zaleží jak moc koukáš na cenu, ja bych šel do Marumi, bude kvalitnější a nebude degradovat objektivy, ale na druhou stranu asi ani s tou Hoyou chybu neuděláš Jinak slušný ceny jsou na eBay http://www.ebay.com/itm/Hoya-67mm-Slim-CPL-CIR-PL-Polarizing-Polarizer-Digital-Filter-Genuine-67-mm-/370717427369?pt=Camera_Filters&hash=item56507b06a9 http://www.ebay.com/itm/67mm-marumi-dhg-cpl-polariser-for-canon-nikon-sony-pentax-olympus-fuji-lens-/181358332501?pt=Camera_Filters&hash=item2a39cc8a55 [upravil dne 16/4/14 22:53 od Radek Hurvajz]
  14. Tak, správně
  15. Ježiš, to je starý jak samo tohle forum:o
  16. No joo, ale ted už nejsi malej a mladej, malej a mladej tam bude ChouLu a tak bude točit on, a kliku teda nemám;)
  17. Rožeň mám tady. Takže ChouLu už připravuj motorek nebo budeš točit čtyřhranem v prstech
  18. Kde?? Na tržnici?
  19. Už jsi sehnal, pokud ne taky tady by to třeba šlo - http://www.sbazar.cz/jiboruvka/detail/5773920-prodam-videorekorder-nv-hv60
  20. No právě, samajama, na to kašlu, kdo ma furt ty tyčky měnit:D Radši směr ty Poděbrady, je to jen o kousiček dál [upravil dne 15/4/14 11:36 od Radek Hurvajz]
  21. Spíš na Poděbrady a cestou uhnout na Nymburk - Lysá nad labem. Jinak ono by to šlo se promotat i okolo té dalnice po tech obecních cestách, no uvidime, nějak to dopadne. [upravil dne 15/4/14 11:34 od Radek Hurvajz]
  22. Teoreticky bych mohl jet horem, vzdalenost je stajná jako spodem;) Jedinej problem je ve vyhnutí se dalnici od Boleslavi, tam nevim jaky jsou možnosti:myslim [upravil dne 15/4/14 11:22 od Radek Hurvajz]
  23. Ona za to nemuže, to ty chatky:D
×
×
  • Vytvořit...