Ja mam hřidel od Charlieho 7 mm čtyřhran, motorek je od Lukáše a u něj pišou 6,5. Tak jakýpak nemůže, buhví k jakymu motoru to měl Charlie;)
A motorek od Lukáše je na chalupě už, takže to netestnu:(
http://nazahradu.snadno.eu/grily-a-vse-pro-piknik.html?xmlid=472027
[upravil dne 26/4/14 20:48 od Radek Hurvajz]