Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Kua, to nam ta krkovice zmrzne i nad ohněm:o
  2. Asi nedokáže, když na to pořád lidi volají
  3. Copak o to, +420 neznamená že pak nenasleduje nějaký super zpoplatněný číslo s 90kč za minutu.
  4. Haryk: No to jsi měl celkem štěstí když jsi volal na číslo u inzerátu, taky tě to mohlo stát balík:bojim To by snad ani nenapadlo na tohle volat, teda myslím po tom mailu co ti přišel [upravil dne 27/4/14 22:07 od Radek Hurvajz]
  5. 5 vedle, sakra, asi se mi to už z hlavý dávno vypařilo:D
  6. Ok, je mi to jasný, zaruka je zaruka. Ale kdyby měl někdo zajem tak ja asi kvuli tomu HF do toho pujdu, objevi se nejspiše v inzerci
  7. Clarion je špička, odjakživa. Ja bych ho bral mě se líbí. A protože má HF tak ti nabidnu svoje Alpine 9880R a koupim si tohle, co ty na to;)
  8. http://www.ahifi.cz/autoradio-alpine-ute-72bt.html http://www.ahifi.cz/autoradio-alpine-ide-178bt.html Připadně jsou tam i ty Pioneery http://www.ahifi.cz/autoradia-bez-cd-mechaniky/
  9. Alpine, střední řadu bez mechaniky
  10. Radek Hurvajz

    Teplota motoru

    Nevim jak 307 v benzínu, ale běžně benzinový motory od Peugota mají termostat na 83°C takže ukazují na budiku 80°C V naftě pak tech 89°C
  11. Tak my ho nebudeme ani mejt potom, aby jsi viděl jak se to pěkně připeklo na tom :D:P
  12. Neboje se, ono to nějak pujde. Horší je že Scratch tam 380V asi nemá, my si poradíme tak aby jsme ti to nezničili, nejme žádný diletanti
  13. Oproti ty od Charlieho je poloviční Charlieho jehla má 100cm a delka využitelné části pro maso je cca 55 cm, to jsou ty dvě menší jehly po stranách Ono to nějak pujde, neboj Jak dlouhý to má ChouLu to nevím, alem to zjistíme na chalupě:P [upravil dne 26/4/14 21:15 od Radek Hurvajz]
  14. a i kdyby, tak to bude mít aspoň upravený a tim pádem univerzální
  15. No ted jsem našel nějaký stejný motorek s 6x6 a další s 7x7, no tak ten pilník to jistí, připadně to na konci centimetr upravime no Ta Choulova jehlička je maličká, na tu se to nevejde [upravil dne 26/4/14 20:54 od Radek Hurvajz]
  16. Ja mam hřidel od Charlieho 7 mm čtyřhran, motorek je od Lukáše a u něj pišou 6,5. Tak jakýpak nemůže, buhví k jakymu motoru to měl Charlie;) A motorek od Lukáše je na chalupě už, takže to netestnu:( http://nazahradu.snadno.eu/grily-a-vse-pro-piknik.html?xmlid=472027 [upravil dne 26/4/14 20:48 od Radek Hurvajz]
  17. No vezmu pilník, protože ted jsem na netu našel stejnej motorek a má prý 6,5x6,5, tak jsem tu Charlieho jehlu šel změřit ještě jednou a pořád má přesně 7mm:o
  18. No tak doufám že Choulův motorek má díru na čtyřhran 7x7 jinak tu kejtu ta jeho jehlička nepojme Miniku, on asi Gába myslel jako že by přijel, ne:D a ty na něj s návodem :D [upravil dne 26/4/14 20:23 od Radek Hurvajz]
  19. No potřebujeme čarodějnici na oheň :D
  20. Scratch v noci nechrápe, Scratch se v noci chechtá :D
  21. Tak ja myslim že ty si to ještě ošefuješ aby jsi mohl zůstat;) Jinak kolega bude nakonec misto toho prasátka:D:D Copak o to, ve stanu by mi spaní nevadilo, ale nevím jestli totéž muže říct pulka vesnice :D:D [upravil dne 25/4/14 14:23 od Radek Hurvajz]
  22. Tak zrychlený je to umyslně, je to časosběr a aby se tam toho vešlo víc, ale zase asi uplně pomalu to tam nejezdí, když vidím ty oblaka dýmu za busem když se rozjede, ale stejně nechapu ten system :D
  23. Tohle není možný přeci, to nejde:D:D:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=19311
  24. Opisování udajů z OP neprojde, je to shromažďování osobních dat, bude se muset jedině vymyslet i souhlas s jejich poskytnutím, nebo jiný způsob;)
×
×
  • Vytvořit...