Přejít na obsah

martin.grif

Uživatel
  • Počet příspěvků

    264
  • Registrace

Vše od uživatele martin.grif

  1. v německu prodávají kompletní sady na opravy stahovaček, můžete bud koupit jen ty jezdce, nebo sadu jezdcou s komplet lankami, není to tak drahé.
    • 36
  2. já co jsem koukal do katalogů, tak je to stejné, ale když sem koukal na auto, tak se mi zdá že je to jiné, už jen to, že tam nejdou disky 16 kvůli větším brzdičům,tak nevím.
  3. ahoj.zajímalo by mě jestly jsou stejné brdové destičky na 2.2 hdi nový i starý model?podle mě by měli být jiné?celkově jsou brzdiče větší?jaký je v novém modelu brzdový systém??co jsou koukal na nabídku nahr. dílů, měli by nýt stejné, ale to se mi nějak nezdá.díky za vaše názory..
  4. martin.grif

    kupa peugeot 607 2,7 HDI

    na 2.2hdu jsem nalítal 150tis. KM a naprosto bez problémů...velmi spolehlivý motor
  5. martin.grif

    kupa peugeot 607 2,7 HDI

    motor 2.7 hdi jen od roku 2007 jinak tě čeká problém s blokem motoru, znám člověka kterej motor měnil 2krát nedoporučuji, sám se ho chtěl a nakonec sem to nekoupil a dobře sem udělal.
  6. ahoj.chtěl bych se zeptat mám 2.2 hdi, ráno když jsem ji nastartoval otáčky byly na 1tis, poté spadly na 500 a takhle mi to chvilku kolísalo, zdalá se uplně, že to skoro chcípá.po chvilce, když je to trochu ohřáté, tak už to nedělá.prostě mi to udělá jen při studeném startu.máte stím někdo nějakou zkušenost??
  7. ahoj.potřeboval bych poradit, jestly má někdo prověřenej konatakt na někoho kdo dělá čestinu do RT3 z okolí Prahy nebo západních čech.máte někdo zkušenosti?díky
  8. martin.grif

    rozvody 607

    zatim mam jen 80 tis,ptam se jen ze me to zaujalo v ty servisce,bylo mi znamo,ze se delaj po 120 tis.ale diky za nazory
  9. martin.grif

    rozvody 607

    mám jistotu,poctivé km
  10. čau.chci se poradit mám 607 2.2 hdi nový model, řeším kdy se maj dělat rozvody. v servisce píšou 240 tis nebo 10 let je to možný??mě se to zdá nějak moc....díky
  11. martin.grif

    čidlo venkovní teploty

    čidlo je umístěné v pravém zrcátku
  12. ano světla se sklání i během jízdy, třeba když přejíždíš nerovnost, je to dělaný aby si neosvětloval ostatní řidiče
  13. martin.grif

    EGR jednotka

    no sženeš jiný čidlo a vyzkoušíš to ne..
  14. martin.grif

    EGR jednotka

    no, že jsem ti to nafotil, na převodovce, která je vyndaná z auta ne,aby si to líp viděl.
  15. martin.grif

    Central 406 old model

    má uplně samej problém, občas mi ten dálkáč nefunguje, tak to chci odemknout přes dře a v obou se mi protáčí klíček.
    • 7
  16. martin.grif

    EGR jednotka

    to co jsem ti nafotil je to čidlo na snímání otáček motoru ne
  17. já bych filtr určitě neodstraňoval, na autě se mi nejvíš líbí že nekouří, je hnus když vidíš P 607 na ulici a to auto hulí....navíc ten filtr kolikrát ani neumíš kupovat, někdy jde vypálit přec PC
  18. martin.grif

    Sekundární baterie v P607

    je jedno jakou tam dáš, samozřejmě gelovky jsou lepší, ale taky o min 50% dražší.hlavně ohlídej aby seděli ampéry
  19. martin.grif

    LED parkovačky

    tohle jsem taky řešil a nevyřešil jsem to
  20. martin.grif

    Predám P605 2,1 TD

    pěkný auto, pěkná cena.myslím, že to prodáš v pohodě a hned
  21. martin.grif

    EGR jednotka

    tak by si to tam měl mít, máš to nafocený na vyndaném dílu.tedka to určitě v pohodě najdeš.
  22. martin.grif

    EGR jednotka

    nemáš zač....jdu na to
  23. martin.grif

    Sekundární baterie v P607

    tak to je dost málo,mělo by to vydržet aspon 30 min
  24. martin.grif

    Sekundární baterie v P607

    tohle se ti stane, když posloucháš třeba rádio bez zapnutýho motoru, tak to auto se pak asi po 30min zapně do úspornýho režimu kvůli šetření energie aby si nastartoval.
  25. martin.grif

    cukaní za studena

    tohle se mi stalo u 605 a měl jsem ucpaný sítko v nádrži
×
×
  • Vytvořit...