ahoj.chtěl bych se zeptat mám 2.2 hdi, ráno když jsem ji nastartoval otáčky byly na 1tis, poté spadly na 500 a takhle mi to chvilku kolísalo, zdalá se uplně, že to skoro chcípá.po chvilce, když je to trochu ohřáté, tak už to nedělá.prostě mi to udělá jen při studeném startu.máte stím někdo nějakou zkušenost??