Zdar lidi, dneska se mi stala divna vec auto sem pomalu nenatocil, zhavil sem 4x za sebou a auto jen skytlo a hned chciplo. po 5 minutach mi naskocilo ale s tim ze zezacatku na tri valce a aqz po pridani plynu chytlo normalne... Nevim s cim by to mohlo souviset ale rozvody mam delany pred 60 tkm, zhavicky sem delal v prosinci. Btw kde najdu rele zhaveni ? Diky za pripadne postrehy a rady...