-
Počet příspěvků
16 417 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
122
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele radim.1008
-
Kamarádi, kamarádky, přátelé, známí i neznámí, dovolte mi Vám představit náš nový rodinný dostavník. Jedná se o Peugeot 5008 1.6HDi 82kW ve výbavě Premium (Allure). Auto spatřilo světlo světa v září roku 2011. Narodilo se v šedé barvě Thorium a v pěti místné variantě. Z výbavy vyjmenuji navigaci WIP RNEG, head up displej, panoramu, lyžiny, Video Pack, přední a zadní parkovací senzory. Auto jezdilo v Belgii a mělo zaplacený Optiway servis. Tudíž veškeré opravy jsou zaznamenány v databázi. Ke včerejšímu dni najelo 114 483km. Zakoupil jsem ho u Auto Wozar Lednice, prodejce vozů značky Peugeot z programu Peugeot vyzkoušené vozy Confort. Na vůz se vztahuje roční záruka. 5008 má nějaké kosmetické vady, lehce promáčknutý lem nad zadním levým kolem a trochu podřený nárazník od nakládání věcí do kufru. Taky lehce odrbaný dva disky od obrudníků. V minulosti byly nejspíše stříkány řidičovi dveře. Ale to není nic, kvůli čemu bych se neměl radovat z této koupě. Proběhl předprodejní servis, který spočíval ve výměně oleje, filtrů, autobaterie, výměny nějakého plastu pod nárazníkem, předního pravého podběhu, mechanizmu sklápění obou zrcátek, výměny tepelného štítu nad výfukem a výměny nějakých žárovek. To bratru za 22tis.Kč. Rozvody jsou měněné cca v 80tis.km na svolávačku. V dohledné době nás čeká doufám, že zatím pouze nákup druhé sady kol se zimními pneumatikami. Nákup vany do kufru, gumových koberečků, i když v autě jsou originál koberce a aktualizace map. V budoucnu přemýšlím nad doplněním přehrávače pro Video Pack a sehnání dobrovolníka na počeštění našeho dostavníku. Auto je vybaveno pouze kompresorem na opravu pneumatiky. Přemýšlím o doplnění rezervy a heveru. V originálu to celé údajně přijde na nějakých sedm tisíc. 07/17 - 114 483km - Nákup auta, výměna oleje a filtrů, autobaterie 08/17 - 115 100km - Koupeny gumové koberečky a vana do kufru 08/17 - 115 500km - Koupeny 16"liťáky na zimu 09/17 - 115 920km - Výměna kondenzátoru klimatizace + náplň 10/17 - 117 200km - Koupě Sava Eskimo HP2, přezuto 04/18 - 120 790km - Vyváženo, přezuto na letní 04/18 - 120 800km - Výměna zadní mlhovky 10/18 - 126 820km - Přezuto na zimní 12/18 - 127 680km - Koupena autokamera 01/19 - 128 480km - Diagnostika a nucená regenerace filtru pevných částic 04/19 - 129 360km - Výměna oleje, vzduchového a kabinového filtru 04/19 - 129 390km - Přezuto na letní 07/19 - 132 430km - STK, výměna tyčky stabilizátoru 10/19 - 135 780km - Vyváženo a přezuto na zimní 04/20 - 138 360km - Přezuto a vyváženo na nové letní Savy UHP2 215/50R17 95Y 05/20 - 138 700km - Vyměněn vstřik na prvním válci 05/20 - 138 850km - Vyměněny zbývající tři vstřiky, přehrání softwaru, výměna klimakompresoru, naplnění klimatizace 06/20 - 139 080km - Vyměněna hluková izolace nad motorem za starší neroztrhanou 06/20 - 139 300km - Výměna FAPu a aditiv Eolys 07/20 - 139 890km - Dotažení tekoucí trubky k prvnímu vstřiku 11/20 - 142 800km - Výměna předních stěračů, vyváženo a přezuto na zimní 01/21 - 143 350km - Nový klíč 04/21 - 144 000km - Vyměněn olej, filtry a těsnění řidičových dveří 05/21 - 144 400km - Přezuto na letní 06/21 - 145 100km - Rozleštěno, vytepováno, navoskováno 07/21 - 146 050km - STK, vydezinfikovaná klima 07/21 - 146 100km - Zalepena píchlá levá zadní letní pneumatika 09/21 - 149 330km - Výměna ramínka zadního stěrače 10/21 - 150 090km - Přezuto na zimní 11/21 - 150 680km - Výměna předních kotoučů, desek a zadních destiček 03/22 - 151 980km - Výměna nádržky aditiv Eolys 04/22 - 153 095km - Vyváženo a přezuto na letní 05/22 - 153 190km - Stříkané páté dveře a zadní nárazník 05/22 - 153 250km - Nalepena ochranná lišta zadního nárazníku 07/22 - 154 285km - Vyměněn olej a filtry 08/22 - 154 416km - Vyměněny přední stěrače 09/22 - 157 286km - Vyměněny stabilizační tyčky, oba spodní čepy a čtyři silentbloky na přední nápravě 09/22 - 157 587km - Výměna žárovek denního svícení 11/22 - 157 730km - Vyváženo a přezuto na zimní 05/23 - 162 520km - Vyváženo a přezuto na letní 06/23 - 162 970km - Výměna zadních brzd, kotouče a desky 07/23 - 163 320km - Výměna hlavice řadící páky 07/23 - 163 510km - STK 07/23 - 163 675km - Výměna levé žárovky denního svícení 10/23 - 166 590km - Výměna oleje a všech filtrů i s palivovým 11/23 - 166 790km - Přezuto na zimní pneu 01/24 - 167 940km - Výměna levé potkávací H7 žárovky 04/24 - 169 695km - Přezuto na letní 04/24 - 170 090km - Výměna pravé žárovky denního svícení 05/24 - 170 360km - Zalepena píchlá levá zadní letní pneumatika 07/24 - 170 815km - Čištění klimatizace ozónem + doplnění 11/24 - 174 820km - Vyvážení a přezutí na zimní pneu 06/25 - 177 990km - Vyváženo a přezuto na letní pneu 07/25 - 178 440km - STK, výměna rozvodů, vodní pumpy, plochého řemene příslušenství, oleje s filtry, čištění klimatizace 10/25 - 181 430km - Přezuto na zimní 12/25 - 182 570km - Výměna žárovky levé parkovačky Pár fotek, zatím hlavně od prodejce.
-
Zjištění výbavy podle VIN
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Harry v sekci Zjištění výbavy podle VIN
Díky, víš jak, maminka mi vždy říkala, když něco chceš musíš říct to kouzelný slůvko. Mami, myslíš jako dělej? -
Zjištění výbavy podle VIN
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Harry v sekci Zjištění výbavy podle VIN
Dobré ráno,můžete mi prosím hodit výpis výbavy VF30A9HR8BS247743. Díky -
Brzy bude určitě vlákno.
-
Najeto téměř 400km a výsledek to mělo.
-
Přesně tak, ale i když jen na sobotu, proveď registraci. Pepito ti to případně vysvětlí.
-
Tak to bylo rychlý.
-
Dnes potkán ve Vamberku černý Superb II s RZ 007 BARTH.
-
Nádherný auto.
-
Knight rider na české D1!!!
radim.1008 odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
Pobavilo -
Zase něco přibylo, od 7.května 3000km. Což je na mě moc.
-
Týdenní akce Autokelly + speciální akční ceny pro PC
radim.1008 odpověděl/a v tématu od Schreek v sekci Autokelly
-
Toho jsem potkal včera taky. Nějak před osmou večer v Doudlebách nad Orlicí.
-
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
A ještě lakovaný kliky a černý lišty. Ten nárazník vypadal hodně zvláštně. Nic není unavený. Kromě mě. Pružiny mají najeto cca 33tis.km. -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
Když je ta modrá tak pěkná, tak tady máte rovnou dvě. [emoji3] Z nemocnice Pardubice. Jen bych řekl, že je to nějaký bastl. [emoji3] -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
Přesně tak. Dneska jsem viděl modrý GTčko a to je hned druhá nejhezčí. Jiný už nejsou ono. -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
A naživo vypadá ještě líp. Seděl jsem pak asi čtvrt hodinky před autem na schodě a nemohl se vynadívat. Ještě by to chtělo vzít motorák a hlavně kapotu zevnitř. Ale nejdřív musím opravit tu klimu. Doufám, že při vyndávání tý hadice nic neurvu. [emoji3] -
Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na Cyclonech s Hankook Ventus Prime3, 18let spolu, boj s korozí...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od radim.1008 v sekci 306
Dnes po dvou letech, co jsem si nedokázal udělat čas, jsem vypulíroval auto. Dalo mě to skoro pět hodin, s výsledkem jsem spokojen i když po těch letech by to spíš chtělo vzít strojně. Ještě musím něco vymyslet s tím znakem. -
Blbá a blbější... aneb jak se (při)zabít a ještě se u toho natočit...
radim.1008 odpověděl/a v tématu od ChouLu v sekci Nehody - jen pro silné žaludky
Naprosto zbytečný... -
Jen info kdyby někdo hledal to co já. V Bzenci z celé jejich nabídky Peugeotů 5008 mají k dnešnímu dni pouze 5 kusů. Tudíž nabídka hodně neaktuální.
-
Nešpekuluj jinak si nic nekoupíte. Taky jsem špekuloval, prováhal a teď čekám až se něco zajímavého objeví.
-
Pochvala před nastoupenou jednotkou.
-
Ááááááá Benzina směr Česká Třebová. Pěkný to máš. Co předešlá? Je už z domu pryč?
-
Dnes v devět odstřel komína bývalé mlékárny Žamberk. Lidí jak na fesťáku.
-
A Petrovi samozřejmě taky.
- 890
-
- poděkování
- děkuji
-
(a 2 více)
Označen s: