Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Kamarádi, kamarádky, přátelé, známí i neznámí, dovolte mi Vám představit náš nový rodinný dostavník. Jedná se o Peugeot 5008 1.6HDi 82kW ve výbavě Premium (Allure). Auto spatřilo světlo světa v září roku 2011. Narodilo se v šedé barvě Thorium a v pěti místné variantě. Z výbavy vyjmenuji navigaci WIP RNEG, head up displej, panoramu, lyžiny, Video Pack, přední a zadní parkovací senzory. Auto jezdilo v Belgii a mělo zaplacený Optiway servis. Tudíž veškeré opravy jsou zaznamenány v databázi. Ke včerejšímu dni najelo 114 483km. Zakoupil jsem ho u Auto Wozar Lednice, prodejce vozů značky Peugeot z programu Peugeot vyzkoušené vozy Confort. Na vůz se vztahuje roční záruka. 5008 má nějaké kosmetické vady, lehce promáčknutý lem nad zadním levým kolem a trochu podřený nárazník od nakládání věcí do kufru. Taky lehce odrbaný dva disky od obrudníků. V minulosti byly nejspíše stříkány řidičovi dveře. Ale to není nic, kvůli čemu bych se neměl radovat z této koupě. Proběhl předprodejní servis, který spočíval ve výměně oleje, filtrů, autobaterie, výměny nějakého plastu pod nárazníkem, předního pravého podběhu, mechanizmu sklápění obou zrcátek, výměny tepelného štítu nad výfukem a výměny nějakých žárovek. To bratru za 22tis.Kč. Rozvody jsou měněné cca v 80tis.km na svolávačku. V dohledné době nás čeká doufám, že zatím pouze nákup druhé sady kol se zimními pneumatikami. Nákup vany do kufru, gumových koberečků, i když v autě jsou originál koberce a aktualizace map. V budoucnu přemýšlím nad doplněním přehrávače pro Video Pack a sehnání dobrovolníka na počeštění našeho dostavníku. Auto je vybaveno pouze kompresorem na opravu pneumatiky. Přemýšlím o doplnění rezervy a heveru. V originálu to celé údajně přijde na nějakých sedm tisíc. 07/17 - 114 483km - Nákup auta, výměna oleje a filtrů, autobaterie 08/17 - 115 100km - Koupeny gumové koberečky a vana do kufru 08/17 - 115 500km - Koupeny 16"liťáky na zimu 09/17 - 115 920km - Výměna kondenzátoru klimatizace + náplň 10/17 - 117 200km - Koupě Sava Eskimo HP2, přezuto 04/18 - 120 790km - Vyváženo, přezuto na letní 04/18 - 120 800km - Výměna zadní mlhovky 10/18 - 126 820km - Přezuto na zimní 12/18 - 127 680km - Koupena autokamera 01/19 - 128 480km - Diagnostika a nucená regenerace filtru pevných částic 04/19 - 129 360km - Výměna oleje, vzduchového a kabinového filtru 04/19 - 129 390km - Přezuto na letní 07/19 - 132 430km - STK, výměna tyčky stabilizátoru 10/19 - 135 780km - Vyváženo a přezuto na zimní 04/20 - 138 360km - Přezuto a vyváženo na nové letní Savy UHP2 215/50R17 95Y 05/20 - 138 700km - Vyměněn vstřik na prvním válci 05/20 - 138 850km - Vyměněny zbývající tři vstřiky, přehrání softwaru, výměna klimakompresoru, naplnění klimatizace 06/20 - 139 080km - Vyměněna hluková izolace nad motorem za starší neroztrhanou 06/20 - 139 300km - Výměna FAPu a aditiv Eolys 07/20 - 139 890km - Dotažení tekoucí trubky k prvnímu vstřiku 11/20 - 142 800km - Výměna předních stěračů, vyváženo a přezuto na zimní 01/21 - 143 350km - Nový klíč 04/21 - 144 000km - Vyměněn olej, filtry a těsnění řidičových dveří 05/21 - 144 400km - Přezuto na letní 06/21 - 145 100km - Rozleštěno, vytepováno, navoskováno 07/21 - 146 050km - STK, vydezinfikovaná klima 07/21 - 146 100km - Zalepena píchlá levá zadní letní pneumatika 09/21 - 149 330km - Výměna ramínka zadního stěrače 10/21 - 150 090km - Přezuto na zimní 11/21 - 150 680km - Výměna předních kotoučů, desek a zadních destiček 03/22 - 151 980km - Výměna nádržky aditiv Eolys 04/22 - 153 095km - Vyváženo a přezuto na letní 05/22 - 153 190km - Stříkané páté dveře a zadní nárazník 05/22 - 153 250km - Nalepena ochranná lišta zadního nárazníku 07/22 - 154 285km - Vyměněn olej a filtry 08/22 - 154 416km - Vyměněny přední stěrače 09/22 - 157 286km - Vyměněny stabilizační tyčky, oba spodní čepy a čtyři silentbloky na přední nápravě 09/22 - 157 587km - Výměna žárovek denního svícení 11/22 - 157 730km - Vyváženo a přezuto na zimní 05/23 - 162 520km - Vyváženo a přezuto na letní 06/23 - 162 970km - Výměna zadních brzd, kotouče a desky 07/23 - 163 320km - Výměna hlavice řadící páky 07/23 - 163 510km - STK 07/23 - 163 675km - Výměna levé žárovky denního svícení 10/23 - 166 590km - Výměna oleje a všech filtrů i s palivovým 11/23 - 166 790km - Přezuto na zimní pneu 01/24 - 167 940km - Výměna levé potkávací H7 žárovky 04/24 - 169 695km - Přezuto na letní 04/24 - 170 090km - Výměna pravé žárovky denního svícení 05/24 - 170 360km - Zalepena píchlá levá zadní letní pneumatika 07/24 - 170 815km - Čištění klimatizace ozónem + doplnění 11/24 - 174 820km - Vyvážení a přezutí na zimní pneu 06/25 - 177 990km - Vyváženo a přezuto na letní pneu 07/25 - 178 440km - STK, výměna rozvodů, vodní pumpy, plochého řemene příslušenství, oleje s filtry, čištění klimatizace 10/25 - 181 430km - Přezuto na zimní 12/25 - 182 570km - Výměna žárovky levé parkovačky Pár fotek, zatím hlavně od prodejce.
  2. Díky, víš jak, maminka mi vždy říkala, když něco chceš musíš říct to kouzelný slůvko. Mami, myslíš jako dělej?
  3. Dobré ráno,můžete mi prosím hodit výpis výbavy VF30A9HR8BS247743. Díky
  4. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Brzy bude určitě vlákno.
  5. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Najeto téměř 400km a výsledek to mělo.
  6. Přesně tak, ale i když jen na sobotu, proveď registraci. Pepito ti to případně vysvětlí.
  7. Tak to bylo rychlý.
  8. Dnes potkán ve Vamberku černý Superb II s RZ 007 BARTH.
  9. Nádherný auto.
  10. radim.1008

    Kolik mate najeto?

    Zase něco přibylo, od 7.května 3000km. Což je na mě moc.
  11. 10.7. - 16.7.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=c1abf3c44c
  12. Toho jsem potkal včera taky. Nějak před osmou večer v Doudlebách nad Orlicí.
  13. A ještě lakovaný kliky a černý lišty. Ten nárazník vypadal hodně zvláštně. Nic není unavený. Kromě mě. Pružiny mají najeto cca 33tis.km.
  14. Když je ta modrá tak pěkná, tak tady máte rovnou dvě. [emoji3] Z nemocnice Pardubice. Jen bych řekl, že je to nějaký bastl. [emoji3]
  15. Přesně tak. Dneska jsem viděl modrý GTčko a to je hned druhá nejhezčí. Jiný už nejsou ono.
  16. A naživo vypadá ještě líp. Seděl jsem pak asi čtvrt hodinky před autem na schodě a nemohl se vynadívat. Ještě by to chtělo vzít motorák a hlavně kapotu zevnitř. Ale nejdřív musím opravit tu klimu. Doufám, že při vyndávání tý hadice nic neurvu. [emoji3]
  17. Dnes po dvou letech, co jsem si nedokázal udělat čas, jsem vypulíroval auto. Dalo mě to skoro pět hodin, s výsledkem jsem spokojen i když po těch letech by to spíš chtělo vzít strojně. Ještě musím něco vymyslet s tím znakem.
  18. Jen info kdyby někdo hledal to co já. V Bzenci z celé jejich nabídky Peugeotů 5008 mají k dnešnímu dni pouze 5 kusů. Tudíž nabídka hodně neaktuální.
    • 53
  19. radim.1008

    508sw nebo 308sw

    Nešpekuluj jinak si nic nekoupíte. Taky jsem špekuloval, prováhal a teď čekám až se něco zajímavého objeví.
  20. Pochvala před nastoupenou jednotkou.
    • 30
  21. radim.1008

    Nový přírůstek do rodiny

    Ááááááá Benzina směr Česká Třebová. Pěkný to máš. Co předešlá? Je už z domu pryč?
    • 33
  22. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v devět odstřel komína bývalé mlékárny Žamberk. Lidí jak na fesťáku.
  23. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    A Petrovi samozřejmě taky.
×
×
  • Vytvořit...