Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Střešní krytina

    Sousedi to taky mají. Jeden déle, druhý od loňska. Svítí na to sluníčko, v zimě z toho sníh sjede, když se oteplí a vypadá to pořád stejně. Až budeme měnit střechu na našem, tak nejspíše půjdeme do toho taky. Teď máme eternit. Nic jiného nepřipadá v úvahu kvůli prořezu. Střecha je do jehlanu.
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Taky, ne tolik, ale obě jsou taky kropenatý. Uvidím zítra, navečer pěkně sprchlo, tak je to třeba umytý.
  3. Dlažba je tak unavená, že už tam ani není. [emoji3]
  4. Vůbec si nedokážu jízdu a nich představit. Musím říct, se na tom našem tankodromu, kdy silnice v jednom místě vypadá jako schody jsou 16ky příjemnější. Ale jinak ten rozdíl není nějak zásadní.
  5. Bude nade dveřmi nějaká světlo propouštěcí krytina? Nebo bude nad celým? A co dlažba? Vypadá unaveně.
  6. Místa tam je dost. Pro představu jedna starší fotka.
  7. radim.1008

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Ty rouhači Musím, říct, že po pár projížďkách toto auto považuji za zbraň, pokud není volant ve vyježděných rukách.
  8. 16.4. - 22.4.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=e314fbaa41 Hadicové spony, lepící pásky a manžetové spony Starline ve slevě, naleznete v odkazu výše.
  9. Asi byl dlouho klid. Teče no spíše sákne voda z chladiče a pod autem se tvoří loužička. V autě je chladič od března 2012 a cca 51tis.km Tenkrát se měnil za nějaký v servise, ale není údajně pro motor 1.6, má dva vývody navíc propojený mezi sebou hadicí. Tenkrát šlo o nejlacinější řešení. Zkusil jsem fotku odkud to teče. Zajímalo by mě co je ten "šroub" zač. Vypadá že je lepený. Napadlo mě, že by mohlo jít o mrazovou zátku. Ale to mě mate ten šestihran. Zátka přece nemůže být se závitem.
  10. A proč to máš v sekci 407? Já jsem pro originál. Zima 16, léto 17. I na 306ce mám origo disky.
  11. Dnes vyměněna zadní mlhovka. Byla na dvakrát prasklá.
  12. A co ty vykuchaný dveře?
  13. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Původem Citroen, disk Volubilis. http://www.citroeny.eu/originalni-lite-disky-elektrony/disk-volubilis-17-na-c4-picasso.html
  14. radim.1008

    Motor 406 1.8 16V

    No vidíš a ty jsi ho chtěl popravit. Tak ať dál slouží.
  15. Motorová. Jsem zvědav kdy v ní zaklepe, takovou 15, 16. sezónu pojede. Motor Brigss And Straton. Jen už u ní nejde pojezd. Což na sekání v kopci moc není. Na jaře po prvním sekání vyměním olej, vyčistím filtr a jedu dál. Kolik seču metrů to nevím. Celou zahradu s tím neberu. Jen dvě třetiny z plochy 2800m na podzim s poslední trávou. Jinak za sezónu do 15l benzínu. Kupuju na Benzině 95ku.
  16. radim.1008

    Pavelu96 5008 - Prodáno!

    Tak ty jsou. Pěkný oběžný kolo turbíny.
  17. radim.1008

    Taxi5

    306, řekl bych že to byla 406ka. Ale ne, rychlost 306. Teď se trochu couráme, je to tu samý turista. Na dálnici pofrčíme jako vítr. Nedávno jsme koukali na všechny čtyři díly. Bez Daniela a Emila se bojím, že už to asi nebude ono.
  18. A jóóó štítek, já si říkal, že je to někde napsaný.
  19. Přezuto na letní papuče. Vyváženo a zeptám se, na kolik foukáte 17ky? Jeden disk zevnitř lehce koplý. Po odjezdu se zadní ventilky tvářily, jako by tam nebyly. Tak uvidíme. O víkendu vyměním zadní mlhovku a kouknu jak vyndat žárovku z pod řidičova zrcátka.
  20. Za mě nemá. Nebo jsem si ji nevšiml. Nesvítí mi osvětlení země po otevření dveří u řidiče. Žárovka ze spodní strany zrcátka.
  21. radim.1008

    Auto na stavbu?

    Kdyby jsi jel "vrchem", tak se stav na kafe. [emoji3] Jestli vrchem není HK -> Mohelnice po I/35. [mention=20249]Jirka307[/mention] ty zvíře. [emoji3]
  22. radim.1008

    Auto na stavbu?

    Taky jsem to dělal, ale mám vanu v kufru a ještě jsem používal starou deku, kterou jsem poté vyklepal.
  23. radim.1008

    Auto na stavbu?

    Na stavbu kup nějakou felicii, nebude ti toho líto až dáš pytel lepidla nebo cementu do kufru a on se ti rozsype. A autem pro obklady? Ty jsou tak na dodávku. Jestli tedy nestavíš pidi domek.
  24. radim.1008

    Přání k narozeninám...

    Všechno nejlepší k narozeninám@Pepito hlavně zdraví a mnoho rychlých kilometrů. Přejí VRZ.
×
×
  • Vytvořit...