Sousedi to taky mají. Jeden déle, druhý od loňska. Svítí na to sluníčko, v zimě z toho sníh sjede, když se oteplí a vypadá to pořád stejně. Až budeme měnit střechu na našem, tak nejspíše půjdeme do toho taky. Teď máme eternit. Nic jiného nepřipadá v úvahu kvůli prořezu. Střecha je do jehlanu.