Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To je erár, budu tady asi týden a potom domů. Takže sraz @Pe.Tr nedopadne.
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Díky za přání. Dnes dopoledne po operaci.
  3. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Nelezl jsem nikam, stál jsem na špatné straně na blbém místě a kláda mě při tahání vzala přes nohy. Takže z páteční cesty na sraz nebude nic.
  4. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes odpoledne v lese a takhle jsem dopadl. Zlomená bércová kost a zítra na sál pro hřeb. Takže já mám podzim jasný.
  5. A co sehnat jiný motor?
    • 79
  6. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Za kolik?
  7. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Já chci takyyy.
  8. Blázen. Ale co by jsme pro ně neudělali, viď?
  9. Ještě jsem o tom nepřemýšlel, byli jsme na jaře. Když bude čas a nebudeme v lese... Staví před fabrikou koleje pro provoz úzkokokejky.
  10. radim.1008

    Peugeot 306 break D.O

    A proto je to mezi 206kami? :myslim Použil jsi hledání vpravo nahoře? Jednotka dálkového centrálu je u stropního světla.
  11. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes v Žamberku na pouti a obědě u mojí maminy. Cestou domů, kdy řídíla Zůza, jsme nedostali přednost od bílého Touranu. Jeli jsme velkým a málem jsme o něho přišli. Nevím kolik tam bylo místa, ale bylo to o chlup. Dotyčný ani z vedlejší nepřibrzdil. Sedět za volantem, tak to otočím a pod kopcem na křižovatce ho dojedu. https://goo.gl/maps/5QqrzKNJ1po A jinak jsme si dnes přivezli nové auto, které jsem vyhrál v tipovačce. Zradil jsem.
  12. A na blatníku V12 Biturbo.
  13. V Žamberku na náměstí je pouť, tak asi kolotočáři.
  14. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes od rána opět v lese, ten malej hajzl porád kouše.
  15. A zrovna i na příští týden 10.9. - 16.9.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=5a115ea154
  16. Jenom pro pořádek 3.9. - 9.9.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=522598426d
  17. A co přijet na sraz na motorkách?
  18. Prosím tě, jak ta kontrolka vypadá? Není to spíš kontrolka závady motoru? První 5008 kontrolku na filtr pevných částic nemá.
  19. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 31,90. Už označen B7.
  20. Dnes jsem našel na PP dveří utržené těsnění. Obešel jsem auto a LZ je taky natržené. Tak budeme shánět nové.
  21. Máme tu první test. Přimlouval bych se o založení sekcí Rifter v modelech a našich kárách.
  22. Dnes v Ústí nad Orlicí M-B A classe HB2 BRAVO a starší Saab v kombajnu JH1 SARAH.
  23. radim.1008

    Hudební koutek

    Dnes na trubce na mě vyskočilo tohle, řekl bych song přímo pro @Vena garážmistr
  24. Do aukce musíš nebo nemusíš jít? Rozpočtem to vyřešit nejde? Tohle není snad nic, s čím by šikovný klempíř neporadil, ne? Víc by nám k tomu řekl @gronholmm. Někde tady je i vlákno o likvidaci škod.
    • 43
  25. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes dopoledne v lese likvidace kůrovce než začalo pršet a odpoledne tchánovic a tchýňovic 60. Zítra ráno pomoc u kamaráda při připojování čerpadla do vrtu do hloubky 182m.
×
×
  • Vytvořit...