Dnes v Žamberku na pouti a obědě u mojí maminy. Cestou domů, kdy řídíla Zůza, jsme nedostali přednost od bílého Touranu. Jeli jsme velkým a málem jsme o něho přišli. Nevím kolik tam bylo místa, ale bylo to o chlup. Dotyčný ani z vedlejší nepřibrzdil. Sedět za volantem, tak to otočím a pod kopcem na křižovatce ho dojedu.
https://goo.gl/maps/5QqrzKNJ1po
A jinak jsme si dnes přivezli nové auto, které jsem vyhrál v tipovačce. Zradil jsem.