Přejít na obsah

xpetrix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 962
  • Registrace

Vše od uživatele xpetrix

  1. xpetrix

    chladiaca kvapalina do C8

    Zeby 9litrov?Aspon u 2.2Jtd sa tak pise v navode.
  2. Aký je rozdiel medzi manželkou a hmlou? Žiadny, keď sa ráno zdvihne a zmizne, vyzerá to na príjemný deň. Aký je rozdiel medzi pápežom a vedúcim oddelenia? Pápež očakáva,že mu bozkáte len prsteň. Viete, aký by bol svet bez mužov? Bez zločinu a plný tlstých, šťastných žien.
  3. xpetrix

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Ved este mrzne a sneh nezmizol.
  4. xpetrix

    Výfuk 2,2Hdi

    Prvovyroba,teda z linky schadza auto (3,0i) s vyfukom v jednom kuse.Nahrady na vymenu su delene,teda klasika.Menil som zatial iba posledny tlmic(220€).Ale pozhanat ho nie je lahke.Ja za to vdacim Pe.Trovi.Pe.Tr menil tusim uz asi vsetko na manzelkinom 3.0i. [upravil dne 3/3/13 20:21 od xpetrix]
    • 12
  5. Buduci tyzden ma caka presne to iste.Bez preplachu...
  6. Neprelozil som si displej do polstiny cez translator
  7. xpetrix

    orurovanie autobusu

  8. xpetrix

    Gumy na nase autobusy

    Ja tam mam to,co je v TP 215/60 R16 99H.
  9. Samotne rt3 tam su,ale displej pre nase autobusy som nenasiel,zatial.Pre 407 su...
  10. Skusal si hladat v PL,cez allegro.pl?
  11. Posledna verzia je 5.52 a \"dark\" nie je potrebne/nutne pouzivat.Ak mas korektne napalene CD s vyssou verziou softu,tak CD sa chyti samo a urobi upgrade.Verziu softu zistis dlhym podrzanim MENU,treti riadok na displeji je verzia softu. DARK sa pouziva v pripade \"padu\" rt3,kedy je nutne ozivenie rt3 cez softCD.
  12. xpetrix

    chladiaca kvapalina do C8

    Mne ked menili rozvody vratane vodnej pumpy,tak mi tam naliali zelenu G11.Nasrali ma,chcel som ruzovu G12 Predtym tam bolo nieco zlte,ci bezfarebne.
  13. A dal si CD do menica alebo priamo do rt3?Z menica ti mp3 citat nebude,iba priamo v rt3.A si si isty,ze upgrade rt3 bol uspesny?Ktoru verziu tam mas teraz?
  14. xpetrix

    win8 a metro

    Vdaka ,uz som upgradoval.
  15. xpetrix

    win8 a metro

    Ja pouzivam StartMenuX http://www.startmenux.com/index.html Tiez aj v cestine. [upravil dne 21/2/13 17:32 od xpetrix]
  16. xpetrix

    Rocadova C8

  17. servo.Skontroloval si vsetko ako pisal standa?
  18. Myslis asi \"Power steering faulty\" = Porucha posilňovača riadenia
  19. Dlhodobo nezamestnaný telefonuje do kancelárie prezidenta SR: Dobrý deň. Som niekoľko rokov nezamestnaný a počul som, že sa uvoľnilo miesto poslanca v NR SR. Mal by som o to miesto záujem. Vy ste debil? A to je podmienka?
  20. Snezi,snezi,snezi...
  21. xpetrix

    Jak na hlučné sousedy

    A to nespominam susedu nad nami,ktora asi od zlosti na muza,ktory na WC nesklada hajzlovu dosku.Ked ide ona na WC tak tresne s doskou tak,ze sa tu clovek ide posrat od soku,ci je den a ci noc.
  22. xpetrix

    Co to je za RAM

    Bude to 1GB a 128MB si brala mozno zdielana grafika. 1024-896=128
    • 8
  23. xpetrix

    Jak na hlučné sousedy

    Ked pretecie moj pohar trpezlivosti a pochopenie,tak tu pride Makriza A ten pes je iba mala cast toho,co si tu musi vytrpiet,okrem jej dcery+pes=blazinec,trieskanie s dverami,hlucne navstevy,milenecke hadky zasadne o polnoci,ktore koncia vyhadzovanim milenca z bytu...Ja pracujem niekedy aj cez vikend,ci v noci a ked si chcem potom doma oddychnut,tak je to bez sance.Ved cez den si moze robit,co chce.
×
×
  • Vytvořit...