:bacha:bacha:bachadetaily unikají:bacha:bacha:D:D:D
Teď vážně, znamenám si vás. Mysak_Bob, ChouLu, Veverka a Medvěd dostanou na srazu banána:D.
Tož, za připomínky jsem rád.
O tom, jaký okruh kdo půjde, jsem chtěl nechat hlasovat až příští týden, tento už toho mám moc. Původně jsem vás chtěl nechat hlasovat, do které jeskyně půjdeme. Jestli Výpustek, Kateřinská, Balcarka, atd. Ale pak jsem vybral Sloupsko-šošůvské proto, že je tam více možností, a vy si vyberete. Když si budete moci vybrat alespoň něco, nebudete mít pocit, že vás omezuji:D, a nebudete remcat:D.
Jsem rád, že nejsme v penzionu U Hraběnky. Vypadá to na slušnou účast, a 40 klubáků už by se tam asi nevydalo.
Místo srazu jsem zatím také neurčil, protože bude zřejmě u jeskyně, takže ušetříme čas, když nebudeme přejíždět, a nebudu muset posouvat oběd. Prohlídka jeskyně by začala v 10h.
Spanilá jízda bude od jeskyně k restauraci, možná s nějakým prodloužením.
JJEENNDDAA:papa - přesunul jsem Tě do přihlášených, souhlas?
Přema:papa a Mildasek:papa, dal jsem vás do přihlášených, souhlas?