Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Stále Beskydy - Krásná - už třetí den nádherně sněží bez ustání. Nefoukne ani závan větru, padá to tiše. Takhle nádhernou zimu jsem na horách ještě nezažil.
  2. Beskydy - Krásná - metr sněhu, -4, a od rána překrásně sněží.
  3. Nemá to co dělat v této sekci, od toho je inzerce a tam to máš. Porušuješ pravidla. Jinak, koupil jsem před dvěma měsíci dvě sedačky za 3000kč obě.
  4. Ždárské vrchy - sněhu celkem málo, večer -5, v noci teploučko, ráno chladno a mlha. Nádherně. [upravil dne 17/2/13 11:28 od Roman Bazi]
  5. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Dobře, okouknu to, díky:super
  6. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    No, Oktávka má čtyři kola, tak jsem myslel:myslim Neboj Charlie, dám si pozor;) Radku, myslíš, že by to mohlo být termostatem, že se hůře ohřívá.
  7. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Jo, tak to já netuším. Ale co jsem tu tak četl, tak většina těch, kdo použil dečku, tak se jim auto dříve ohřívalo. Koukal jsem i po jiných autech, a připadá mi, že se dečky zase vrací do módy. Dnes jem viděl dečku i na Oktávce.
  8. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Tož poznatky po montáži dečky. Dříve se po ujetí určité vzdálenosti auto přeplo na LPG, pak se velmi pozvolna a velmi pomalu ohřívalo a také pozvolna stoupala teplota topení. Motor se nikdy nezahřál nad 90st. C. Po instalaci dečky se auto přepne na LPG po ujetí přibližně stejné vzdálenosti, ale potom se začne rychle ohřívat na 90st. C, a i topení hřeje po přepnutí znatelně rychleji. Teplota stoupne i nad 90st C. Jsem spokojen:roker. [upravil dne 14/2/13 19:39 od Roman Bazi]
  9. Roman Bazi

    jak vám svítí

    Do 306ky jsem kupoval Philips +30% světla a taky to svítilo slušně.
  10. Roman Bazi

    jak vám svítí

    Mě před face svítí naprosto skvěle, jak potkávací tak i dálková světla. V potkávacích jsem měl jsem Osram Night Braeke, ale výdrž nebyla nejlepší, ikdyž mám před žárovkou odpor. Dal jsem Philips Night Guide H7 R. Svítí stejně skvěle jako Osram, ale jejich výdrž by měla být větší. Tak snad něco vydrží. [upravil dne 14/2/13 19:06 od Roman Bazi]
  11. SZ odeslána. Netuším, proč si ho nevyzvedl. Upozorňoval jsem ho, ale pak už se neozval. [upravil dne 12/2/13 14:55 od Roman Bazi]
  12. :bacha:bacha:bachadetaily unikají:bacha:bacha:D:D:D Teď vážně, znamenám si vás. Mysak_Bob, ChouLu, Veverka a Medvěd dostanou na srazu banána:D. Tož, za připomínky jsem rád. O tom, jaký okruh kdo půjde, jsem chtěl nechat hlasovat až příští týden, tento už toho mám moc. Původně jsem vás chtěl nechat hlasovat, do které jeskyně půjdeme. Jestli Výpustek, Kateřinská, Balcarka, atd. Ale pak jsem vybral Sloupsko-šošůvské proto, že je tam více možností, a vy si vyberete. Když si budete moci vybrat alespoň něco, nebudete mít pocit, že vás omezuji:D, a nebudete remcat:D. Jsem rád, že nejsme v penzionu U Hraběnky. Vypadá to na slušnou účast, a 40 klubáků už by se tam asi nevydalo. Místo srazu jsem zatím také neurčil, protože bude zřejmě u jeskyně, takže ušetříme čas, když nebudeme přejíždět, a nebudu muset posouvat oběd. Prohlídka jeskyně by začala v 10h. Spanilá jízda bude od jeskyně k restauraci, možná s nějakým prodloužením. JJEENNDDAA:papa - přesunul jsem Tě do přihlášených, souhlas? Přema:papa a Mildasek:papa, dal jsem vás do přihlášených, souhlas?
  13. Tož skvělé, pěkně se počet účastníků rozrůstá. Vítáni jsou samozřejmě všichni, nováčci stejně jako pardálové. Neustále aktualizuji první příspěvek.
  14. Tak jsem byl v Peugeotu v Brně, vysvětlil jsem jakou průchodku potřebuji, ale pán ji stejně nenašel. Prý už v tom jejich systému není. Budu muset sehnat nějakou univerzální.
  15. CITACE - VEVERKA \"Naše preference zatím také směřuje k hotelu RADO... ...a bude nás tam asi DOST, což je dohoromady co? Červení (lucifeři) už vědí??? Romane, von je tam na náměstí autokemp??? [/rquote]\" Petře, pokud jsi myslel, kolik vás bude v hotelu Rado, tak zatím mají razervováno- Ozzy1 + Jana + Kubík -- pá-ne Gabriel + 1 + dítě -- pá-ne Medvěd + Pavlík -- so-ne autokemp Olšovec není na náměstí, ale hned vedle;). Asi ještě nikdo z Blanenských lvů neví, že je tento sraz.
  16. Takže budu celou noc plánovat nedělní program:D. Jsem rád, že to berete zodpovědně. Takže mám na sobotní večer objednat selátko a gril:D:D. V pátek budete unavení, a nic po vás nebude. [upravil dne 5/2/13 20:18 od Roman Bazi]
  17. Zítra se pokusím, dát sem nějaké odkazy na ubytování. Aby Lukáš nemusel jet v noci domů.
  18. A pročpak?
  19. Áno, mohol by niekto doraziť.
  20. Večerní posezení musí být:D. Do 23h. Bohužel penzion Wendy je předběžně rezervován celý.:fnuk. Ale v Jedovnicích je více možností. Mysak_Bob - znamenám si:papa
  21. Radka S. - mám poznačeno:papa
  22. Tož, jelikož penzion U Hraběnky udělal v našem termínu ještě jednu akci, byl by tam pro nás problém s parkování. Přesunul jsem oběd sem Restaurace Barachov Místa na parkování zajistím dostatek. Možností ubytování je v Jedovnicích více, každý si najde, co mu vyhovuje. Majitel restaurace mi doporučil Penzion Wendy. Jsou to apartmány, takže záleží na vás. Pokoušel jsem se tam volat, jakou mají v tomto termínu obsazenost, ale nedovolal jsem se. Odpoledne bude orientační závod. Pro ty, co nebudou chtít jet orienťák se pokusím něco připravit:myslim. Večerní posezení bude pokračovat ve stejné restauraci. Mapa A- restaurace Barachov B- penzion Wendy
  23. Možná by tam mohl být oběd, dnes se to budu snažit rozlousknout. Místo srazu není známo, ale včas se ho dozvíte.
  24. Tu Restaurace Barachov [upravil dne 5/2/13 06:30 od Roman Bazi]
×
×
  • Vytvořit...