Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Roman Bazi

    RE: žrout oleje

    Mám 2.0i a spotřeba oleje je tak 0.7 - 1l na 10000km. Olej měním po 10000km a někdy i po 7000km. Jak mě to popadne, tak ho vyměním. Vím, že tato spotřeba je u tohoto motoru v normě.
  2. Roman Bazi

    Zimní pneu

  3. Děkuji kluci:super. Je to auto kamaráda, tak mu zítra poreferuji. To prasklé jsem vysušil a zatavil plastem, aby mohl dočasně jezdit, ale nevím, jestli to pomůže. Budu ho muset nechat přeměřit.
  4. Tak to opravdu nevím. Už u něho nejsem. Proč se ptáš?
  5. Tady:D:D Nemám tužku a papír, abych to opsal:mad: Předem děkuji
  6. Já to tušil, páč je uvnitř vidět pružinka. Podle toho označení to koupím, je to tak?
  7. Dva automechanici říkali že je to ŘJ:D Dá se podle VIN nějak dohledat, co mám kupova? [upravil dne 12/8/13 19:48 od Roman Bazi]
  8. A tady je ten problém. [upravil dne 12/8/13 19:42 od Roman Bazi]
  9. Hledal jsem tu, ale nic nenašel. Tady na tom konektoru je krabička, a ta je prasklá. Zřejmě se do ní dostává voda, a pak auto nejede. Potřeboval bych koupit novou, ale nevím určitě, co to je. Poradíte? Motor 1.6 r.v. 1995 [upravil dne 12/8/13 19:59 od Roman Bazi]
  10. Roman Bazi

    Drnčení v motoru

    Takže opraveno, vyměněna napínací kladka drážkového řemene a řemen. Drnčení je pryč,
  11. Za celý víkend se nikdo další nepřihlásil. To už nejsou další zájemci?
  12. Roman Bazi

    Gratulace k svátku

    Děkuji moc:papa
  13. Vendi - osmý týden obsazen Tebou:papa [upravil dne 8/8/13 18:42 od Roman Bazi]
  14. Takže vendelínek taky. Oba máte kalendářovýho banána:D
  15. Roman a línej JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ:bacha:bacha:bacha Abych Tě nevyřadil z výběru:D:D [upravil dne 7/8/13 18:50 od Roman Bazi]
  16. Víte, co s tím bude práce navíc, dát každé fotce rámeček:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:D:D
  17. Mě se ten nick uprostřed líbí. Šalda mě pochopí.:D
  18. Rámeček tam nepůjde. Fotku vkládám do kalendáře a podle vzhledu ji musim přiblížit nebo oddálit a posunout, prostě doladit. Nevím, jestli to nějak vymyslím.
  19. Rozdělit nahoru a dolu to nemůžu, fotka by byla moc úzká a u některých aut, které jsou foceny do výšky by to vadilo.
  20. Dole to ruší název měsíce, ale dalo by se to dát nahoru. O tom typu auta, např. 307Sw 2.0i budu přemýšlet. Jdu to prubnout.
  21. Ono je to tak, kalendář je daný jako šablona, a já tam mohu vložit jen fotku, do které mohu dát popisek. Něco mě napadlo, jdu to skusit:myslim:myslim:myslim
  22. Jak hranaté? Jak to myslíte? On ten popisek musí vyniknout, nemůžu dát černý nick na tmavé pozadí a opačně. Proto barvu vybírám podle každé fotky zvlášť. Popisek v rámečku by šel, ale musel bych ho dát do fotky před vložením do kalendáře. To ale nejde, protože každý má jiný rozměr fotky. Musela by každá fotka mít strany 1:1 a auto dostatečně daleko od kraje fotky. Popisek v barvě vozu je u té, co jsem sem před chvílí dal. U každé to ale také nepůjde, protože někdo má tmavé auto na tmavém pozadí. Promiň, ale nic jiného než nick bych tam rozhodně nedával.
×
×
  • Vytvořit...