Jak hranaté? Jak to myslíte?
On ten popisek musí vyniknout, nemůžu dát černý nick na tmavé pozadí a opačně. Proto barvu vybírám podle každé fotky zvlášť. Popisek v rámečku by šel, ale musel bych ho dát do fotky před vložením do kalendáře. To ale nejde, protože každý má jiný rozměr fotky. Musela by každá fotka mít strany 1:1 a auto dostatečně daleko od kraje fotky. Popisek v barvě vozu je u té, co jsem sem před chvílí dal. U každé to ale také nepůjde, protože někdo má tmavé auto na tmavém pozadí.
Promiň, ale nic jiného než nick bych tam rozhodně nedával.