Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Zateplení podlahy mezi rošty?

    Muj nazor je a nikdo me ho nejak nevivratil ze vata nacpana jedno kam v case pohlcuje vlhkost a ta se premeni opet v case v plisen a jiny nerad. Sice to bude 100% utesnene ale ale ale Nevim co kde tvoris ale u nas mame vestavbu podlahu klasika strop zaspane skvarou poter beton na nem bude koberec. Proste starej barak/predelana puda.
    • 10
  2. Ono to rozdelani neni problem je to popsane na jinem vlakne kde je navod na opravu PC tlacitka myslim na 307??? Snad jediny problem je kdyz se vyloupne tlacitko a sunda cast packy tak se 100% rozlitnou aretacni valecky s perkama Tak ze urcite s zavrenyma dverma-jinak je prkerka je najit. Samotne slozeni je taky Ok. Ja to delal cca 20min ale je fakt ze jsem se hrabal uz v Pc tlacitku/planzetce tak jsem vedel do ceho jdu. Toto bych napsal klidne i na parkovisti u nejake benzinky co by oprava ... Pokud tam nebude v haji plosny spoj pripadne zlomena planzetka to by bylo slozitejsi.
    • 45
  3. Mame najeto asi tak 1200km a vse jak ma funguje. Tedy ve tme se svetla pokud jsou aktivovany rozsviti ve dne jsou zhasnuta/tunel podzemni garaze se rozsviti. Pokud je funkce zrusena jsou trvale zhasnuta. Manualne sviti trvale pri vypnuti bez signalu pripadne hlasky jako drive stejne pri smerovce jedno zda leve ci prave. Tak ze bych napsal ze \"nas problem\" je vyreseny. Jen je otazka jak dlouho vydrzi plosny spoj ktery byl hodne poskozen.
    • 45
  4. Lihous

    Koupe drobnosti na eBay...?

    Tak snad koupeno placeni kartou se tvarilo jako zabezpecene / snad nebude sitka drazssi A jinak Ok Diky a az ten zazrak prijde dam vedet-je to jen napad k noham spolujezdce /Skodovka za podobne chce \"jen 640Kc\" Treba to budou jen vyhozene penize. Diky vsem.
    • 7
  5. Lihous

    Koupe drobnosti na eBay...?

    Zkusim to tedy na poslednim odkazu od oldy. Diky ja hledam jen na eBay .... Jinak slo jen o cenu me cca 5dolaru ostatni cca 12-18dolaru [upravil dne 25/5/13 10:04 od Lihous]
    • 7
  6. Lihous

    Koupe drobnosti na eBay...?

    Poslal jsem mu zadost a kdyz jsme se dohodli oc me jde napsal volne prelozeno Ano do Cech neposilame. Proc nevim mozna ze narazil na nejakeho dobraka..... Tak ze to s radosti udelam oklikou ono vetsi dopis ze slovenska nebude stat 300Kc a kdyz to spocitam budu stale levnejsi nez u tech co posilaji do cech http://www.ebay.pl/itm/221224511227?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 At se muzeme bavit rovnou.
    • 7
  7. Najde se prosim nekdo ze slovenska ochotny koupit drobnost na portalu eBay v Shenzhen china? Prodejce neposila do cech/slovensko polsko rakousko ma ale cechy a nemecko ne / Cena cca 5euro da se platit PayPal /obratem platim take + provize za ochotu postovne do cz a pro PayPal. Odkaz pripadne SZ Diky.
    • 7
  8. Lihous

    immobilizer

    Zdravim take nam to cas od casu udela .... Zatim neresime ale mame podezreni na dosluhojici baterku Na diag to napise viz foto. Tak nadherne foto je z 5Mpix NOKIE
  9. Lihous

    Peugeot 406 3.0v6 r.98

    Dobra beru to jako vyresene a dale bezpredmetne Necht se zadari s prodejem.
    • 14
  10. Lihous

    Peugeot 406 3.0v6 r.98

    Mate SZ jako poptavku a pripadnou rezervaci dilu
    • 14
  11. Lihous

    Jaký vysokotlaký čistič?

    Mame K7.91 druhy rok a super hracka.... Snad jeste vodou chlazene kovove ....? Na ocistu naseho auta top,zkusil se i odpad s uspechem ale pro prakticke uziti spis jen jako prevence. Prislus.drahe ale kvalitni. Ale to je 1x tolik co pisete jako rozpocet.
    • 38
  12. Lihous

    Nakup cez Amazon.de

    Super otazka \"zmizela\" co s tim smazat? Nema to clekem vyznam ...
  13. Lihous

    Nakup cez Amazon.de

    Asi dva roky zpatky jsem tam kupoval nejake betlemy pro kolegu platil jsem tusim PayPal vse doslo jak melo v pohode - info kde je balicek taky bylo.... Jen me ted stale chodi nabidka za nabidkou at si neco objednam a co nejhorsi je ze je to v nemcine a tu ja ee ...
  14. Tak se dnes stalo co jsem avizoval. Hrabal jsem se v aute diag. a ri te prilezitosti jsem se nakoukl jak je na tom sviceni automaticke ....? Bylo neaktivni tak jsem zmackl cudlik podrzel a PIIP na diag. aktivni ..... Smatnu na packu PIIP a diag. opet neaktivni ..... No nasledovalo to co je popsane pri oprave tlacitka PC v jine sekci a neuveritelnej pohled. Sic rozmazane ale zprostredkovane ho vystavim/jak muze takto silene foto delat 5Mpix Nokia nepochopim / Vycisteni odskrabnuti \"prebytecneho\" plosnaku/to je to co mam na prstiku/ cele odmasteno planzetka zabrousena jsou na ni neco jako dulcikem body a ty delaji paseku na plosnaku! Cele sesazene a zastriknute bilou \"vaselinou\"na prepinace/den braven?/ namacknute a snad i funkcni ..... Pokud budete nasledovat predesilam ze nejsem odpovedny za pripadne skody packy jsou \"sakra\" draha vec i na nase postarsi kousky Mam to odzkousene jen pri zajeti a vyjeti z garaze tak ze tezko napsat je to vyresene-ten plosny spoj neni Ok spis KO ale fce Ok. [upravil dne 19/5/13 19:34 od Lihous]
    • 45
  15. Lihous

    Jak vypínáte autorádio?

    Urpime jsem nad timto u Cd nikdy neuvazoval. Jo v davne dobe kazet navic manualnich mechanik to jo to sla ven kazeta ale cd neresim jak v samotnem radiu tak Cd menici proste vytahnu klic a radio usne po cca 3min a zase pri otevreni dveri ci odemknuti ozije. Nemame Og radio. \"A nepozoruju ze by to kolisalo na \"CD\"\"
    • 24
  16. JJ a proto jezdim za hranice-ne nebudu tvrdit ze to bude TOP ale lepsi 100% jo. Polsko je za rohem. Ty nase ..... no proste sracky jeje ne .....
    • 49
  17. mame ji dodelanou v kufru viz jiny prispevek. A napajeni do zasuvky jede stale ale lednicka je proste zrout no A voltmetr = jde spis jen o \"prehled\" v jake forme je altik nez o absolutni hodnoty. Tak ze klidne jen s zapnutym zapalovanim.
    • 46
  18. Lihous

    Jakou přenosnou navigaci do vozu?

    Sam za sebe TomTom a jen v 2D/mame to v PDA = super. Jednoduche strohe presne to co potrebuju v aute. Pokud jsem hracicka tak IGO tam se da nastavit pomalu i mrkani oka Co za me nebrat je Garmin predstava ze me navigace rika ze budu odbocovat v levo za 145km To skutecne strohe od TomToma kdy par stovek ci desitek metru zahlasi \"blizi se odbocka\"....
    • 48
  19. Lihous

    Zadni sterac P406

    Pro:Scratch tak na toto tam mame nalepene takove ty mini zrcatka co prave tento uhel \"vidi\" a snazim se nez \"smatnu\" na smerovky ci \"hnu\" volantem kouknout do vsech - souhlasim ten neviditelnej uhel je zradna mrska. A pro doplneni malo kdy jedu v \"peti\" vetsinou ve ctyrech.
    • 16
  20. Lihous

    Zadni sterac P406

    Pro:koblih69 stastny to ridic - me za tuto porci km \"zmizne\" vic jak 1/2 naplne v ostrikovacich. Sterace proste v desti pracuji - predni mene diky tekutemu steraci Ale zadni jede.....
    • 16
  21. Lihous

    Zadni sterac P406

    Ano koukam spis vnitrnim zp.zrcatkem za sebe .... Proc?
    • 16
  22. Lihous

    Zadni sterac P406

    Tekute sterace bez valneho vysledku-vzadu. Gumicka cca 4mesice nova od Bosche ... Dukladne odmastit a klidne zkusit nejaky no name z Teska nebude stat mnoho casu i penez. A co interval? Zkousel jsem vypinat /jako na felicii/ ale ee jedou stale ve stejnem intervalu.
    • 16
  23. Co pouzit na zadni sklo aby priserne nevrzal sterac? A je tady nekdo komu se povedlo nastavit na zadnim steraci delsi interval na ciklovaci /mame MUX / ? Zkusil jsem na sklo \"naplacat\" ledacos ale stale stejne = priserne vrzani....
    • 16
  24. Lihous

    Tekuté stěrače

    http://www.express-color.cz/products/tekute-nano-sterace-na-autoskla/ Odzkousene a bez problemu to vydrzelo do podzimu tedy cca 1 a 1/2 roku sice je treba chvilka prace s aplikaci-hlavne cas na aktivaci ale odmenou je trvala funkce.
  25. Jedno male video z rana cesty do prace. http://ulozto.cz/xZPQv8t7/predjizdeni-skalka-ujezd-4lidi-na-palube-cca-400kg-avi Zadna divocina poklidne \"zrychlovani\".
×
×
  • Vytvořit...