Pro oddie:Pokud ma vyrobce v prumeru/realnem/ napsano 6,8 a nam to basti 7 tak nevidim duvod proc by to bylo spatne.
Spatne je kdyz tady budu psat ze vyrobce ma 6,8 a ja jezdim za 5 :D
Tady se proste neschodneme
A stale se bavime o nasi tedy 2,2HDi a tam ma proste o zhruba 1l vetsi chut bastit nez
2,0HDi tam je skutecne realna spotreba kolem 6-6,5 to ano.