Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Lihous

    Autonehoda - jízda na červenou

    No verze ze ten podepsany papir neodevzda sve pojistovne? Bude ten vas uplne na stejnou vec. Sam za sebe VZDY volat policii - u nas v Cz je narodni sport vycuravat snad uz se vsim .... Drzim palec aby to proslo tak jak bylo zamysleno.
    • 49
  2. Lihous

    Svícení a různé zlepšováky.

    U nase ho se tento problem vyresil denim led svicenim a je klid. V kombinaci a automatickym rozsvicenim svetel /na novem modelu / je prakticky packa pouzita jen pri desti ci mlze. A nejde v podstate zapomenout rozsvitit. Jo neni to zadara ale uz jsem videl homologovana svetla za cca 750Kc-ta co sviti a jsou videt.
    • 33
  3. Lihous

    nezávislé topení Bufík

    Neni zavzdusnene vedeni ...?
  4. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Ono hodne na spotrebe udela i tempomat. Jen je problem ze pak jede auto stale stejnou rychlosti a ti co jedou za mnou predevsim z kopce zadelavaji na problem. A napsal bych skoro \"suse\" Smirte se s tim ze ma vetsi chut k papani proste 2,2HDi papka o litr vic ale odvdeci se klidem a dostatkem vykonu.... Osobne bych nemenil. [upravil dne 21/10/13 17:38 od Lihous]
  5. Asi je nejlepsi sundat sloupek odsroubovat repro a pomerit. U nase se davalo podobne repro ale zn. Helix A musel jsem na jedne vyztuze pomahat plechu vetsim kladivem - repro tam proste neslo. A koukam na ty Alpine ze maji ram z nejakeho plastu = spis ne. U naseho se dva museli prihnout. [upravil dne 21/10/13 17:25 od Lihous]
  6. Lihous

    Samovolné vystřelení airbagu?

    Ono to je spis o stavu celeho auta A jak zaznelo z jake strany a jak moc velka rana to bude. Me spis prislo ze auticko nebylo zrovna v top stavu ale kanal ci co to bylo trefil pekne! A snad jen drobne varovani pokud je airbag tak vzdy pouzit pas - toto bylo vic nez nazorne pokud by se tomu dalo tedy verit
    • 17
  7. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    Pro Oddie: Ja tomu zase rikam \"mira odpovednosti vuci okoli\" To je a bude jen a jen na kazdem z nas! Sice mimo tema ale ANO pokud jezdite jen tu a tam souhlasim ale pokud jezdite stale je to jen a jen na volbe. Caa 14 dni zpatky na dalnici za hranicema do Lipska/Drazdan peknych -2°C kolem 6h rano ANO odpoledne peknych 14°C. A ano a to 100% na zimnich jezdim \"pomaleji\" nez co si dovolim na letnich a je sumak zda je snih led ci sucha vozovka. [upravil dne 20/10/13 09:38 od Lihous]
  8. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    No u nas taky ne ale uz pod nulou bylo a me tezke vysvetlovat ze siroka letni guma bude stejne dobra v teto teplote jako zimni nekde v garazi kdyz mam \"nalozene auto lidma\".... Jak jsem napsal neni nad vlastni zkusenost.
  9. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    Musim reagovat na nektere prispevky. JA bych urcite prezul az kdyz bude vsude sracek a nebo lepe kdyz uz bude auto oprene o svodidla v lepsim pripade. Vzdyt slusna zimni guma prijde na peknych cca 1500-1600,- a vydrzi cca 3-4 sezony ..... A nebo pockat az nam to naridi \"zakon\" a v tom je tady rozdil oproti treba nemecku kdy proste jdou a prezuji vcas./Nastesti se to uz i u nas zlepsuje/ Ono letni pneu prez den jsou rekneme Ok ale v noci brzo rano??? Ale to je stale dokola nejlepsi je osobni zkusenost a pak to uz nehrozi Pekne dny a stasne km.
  10. Lihous

    Už máte přezuto na zimu

    Ano dnes dopoledne to bylo na poradu dne. A pri jednom kamos prehodil cep na rizeni a aby toho bylo malo mame tam i jinou baterku zn. no name po trech letech uz nechtela spolupracovat s nezavislim topenim a nasledne startovat Mame na doporuceni gelovku cena fuuj ale snad prezije auto Ted uz jen pockat a predelat napln do ostrikovacu a pripadne doladit \"fridex\" a auto je pripravene na zimni provoz.
  11. Lihous

    Elektro- odrusovac

    Opet aniz bych chtel zakladat nove tema. K memu zklamani jsem zjistitl \"ze\" pokud posloucham radio/fm je zvuk Ok CD z radia Ok CD menic Ok DVB-T OK ale pokud pustim DVD jako takove tak ve zvuku slysim hvizdani z usb ci karty pokud prehravam ne jen klasicke dvd -co s tim??? Vse je napojene na napajeni radia tedy ISO konektoru. Nastesti moc DVD nepoustime \"ale\" stve me to??
    • 8
  12. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    No ja bych si klidne nechal libit Oktavku se spotrebou 4,8 coz u stereho TDi v pohode slo. Ale kvalitu cestovani vidim jako na hrane uz i v te nasi P406. A k nasi spotrebe stejne jako pise Medved u nas spotreba 7 je dokonala predchozi P405 1,9i bastila 9-10 a Citronek Xm 3,0iV6 \"jen 12-15-17\" tak ze u nas jezdime zadara. Ale co vice preferuju je pohodlicko klid a dostatek vykonu pro pripad ze je treba \"pridat\" a na druhe strane nejak nevycnivat a spis byt nenapadny. A to splnuje nase 406 dokonale. A nejen nase....
  13. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Pro oddie:Pokud ma vyrobce v prumeru/realnem/ napsano 6,8 a nam to basti 7 tak nevidim duvod proc by to bylo spatne. Spatne je kdyz tady budu psat ze vyrobce ma 6,8 a ja jezdim za 5 :D Tady se proste neschodneme A stale se bavime o nasi tedy 2,2HDi a tam ma proste o zhruba 1l vetsi chut bastit nez 2,0HDi tam je skutecne realna spotreba kolem 6-6,5 to ano.
  14. Lihous

    Svinská zkušenost - rada pro ostatní

    Ano starsi clovek je trosku problem. Ale podobnou partu hnat od baraku \"svi.skym\" krokem. A jsme zase u zacatku konce Par pitomcu to zkazi totalne vsem - klasika pro CZ-bananov.
    • 43
  15. Lihous

    vybíjení telefonu v roamingu??

    A nebo pokud jde zakazat automaticke vyhledani site/v zahranici si pak musite zvolit kterou budete chtit a s tou volat. /Jen napad/
    • 6
  16. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Ano pri 130km/h nam basti cca 7-8 ale i vice Ja to zase myslel tak ze pokud vynuluju Pc pri ohratem motoru tak prumerna spotreba je zcela jinde od te realne. Stejne tak v zime s pridavnym/nezavislim topenim sice protopim cca 1/2l ale na realne spotrebe usetrim min 1l/100km Ale to se vzdaluju od tematu U naseho bereme spotrebu jen jako jeden z \"ukazatelu\" kondice motoru tedy kolem cca 7l/100km plus minus. Jinak potrebuju jet jedu mam cas sporim.
  17. Jaky kolicky? Myslite tu prepinaci planzetku? Ideal foto - jinak u naseho kdyz se opravoval plosny spoj/vlakno jinde/ tak me napadlo to nejpitomejsi ale nejlevnejsi reseni klasicke miniaturni tlacitko. Mame zatim stesti a funguji sterace a talc.PC i svetla.
  18. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Nerealne to neni ale je to nuda. D11 na Cernem moste vynuluju PC a jedu v klidu 90 /Jedine v noci kdyz je klid !! / na tempomat. Ohraty motor venku krasnych 20°C A u Hk v poklidu kolem 4l/100km nemam ale tuseni kolik ukazuje do plusu ci minusu PC Ale urcite ne dlouhodobe. [upravil dne 15/10/13 22:03 od Lihous]
  19. Lihous

    celne sklo p 406

    Zdravim ...,poptaval jsem celni sklo s vyhrevem na P406 u dilera a prislo nasledujici: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dobrý den. Existují 4 typy skel : -antireflexní s dešťovým senzorem za 6701,-Kč -zelené s modrým protislunečním pruhem za 3430,-Kč -zelené s dešťovým senzorem za 2865,-Kč -zelené za 2773,-Kč. Sklo s výhřevem se na tento typ vozu nevyrábí. S pozdravem ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak ze take nevim odkud sklo je
    • 99
  20. Nebylo to jen proto ze setrely predni sterace a byla zarazena zpatecka?
  21. Lihous

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Palubni PC jedine po beznem propocitani natankovani nadrze vuci ujetym km jinak nekdy hodne nepresne. To jen mimo tema.
  22. Na tom obrazku neni moc co videt. Zkusil bych nejaky detail. Jinak ne vse co prodava market \"pekne vipada a voni je dobre\". Mozna tak kdyz se auto prodava 90% kupujicich to doslova vyzaduje
    • 9
  23. Pekne prvni pokus 59 myslim ze je docela zazrak ze poznam cervenou od zelene :D Super testik !!!
    • 18
  24. Lihous

    celne sklo p 406

    Zajimave...,take jsem zil v predstave ze vyhrev celniho okna byl jen u Forda.... Mam take zajem o kod celniho okna pokud tedy je pro P406. Zapojeni bych ale volil radeji na zvlastni spinac/tlacitko odber bude skutecne velky u stareho Superba/Pasata to bylo kolem 50-60A??? (Uz si to tak moc presne nepamatuju. )
    • 99
  25. No ze jde o pezota bylo poznat ze sedadel kol a video zezadu Skoda lidi auta a zrovna pekna barva interieru..... Tady na teto ceste jde nekdy fakt o zivot ono to svadi k rychle jizde .... Oprava z prispevku viz dole ja myslel ze to bylo na Jicin. Hm smutne [upravil dne 1/10/13 18:49 od Lihous]
    • 26
×
×
  • Vytvořit...