Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Budou vanoce tak si rikam udelej si radost. Koupil jsem samozatmavovaci vnitrni zpetne zrcatko v hodne dobrem stavu funkcni - vymenil jsem ho za dodelavane z passata.... Og zrcatko je asi o 1cm niz nez bylo z passata ktere stmivalo jak melo \"ale\" jelikoz bylo tezke cas od casu se zaklepalo tudiz prisel napad na og. Co me prekvapilo ze v podstate v praxi nezatmavuje.... Snad jen pokud mam za \"zadkem\" nakladak ..... Je nutna jina prostredni hlavova operka? Dnes v noci na dalnic se nedalo jet nejak rychle tak ze jsem si vic vsimal zrcatka a zjistil ze skutecne cca o 1cm ta hlavova operka stini cidlu zrcatka co s tim?? Proc ptam se? Je rozdil v drzaku pro coupe sedan/kombi? Pripadne P407 ? Diky za cokoliv ....
    • 55
  2. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    No pokud se postrukuju jen na kousky tak jo ale pokud se jezdi tak je to jedno. A ostatni je dle kondice stavu toho ci onoho kusu-tedy servisu.
  3. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Joo gratulace a zaroven uprimne prani aby to jezdilo ke spokojenosti. Spotreba jak zaznelo kolem 7/100 a zivost ?? Asi zalezi v jakem je to stavu .... Ale urcite se v benzimu svezeme lepe nez v HDi ale co to co da HDi za 7-8 to bude ve V6 tak za 15/100 Jinak vipada pekne interier mame v kombiku podobny / polokuze a cerny panel-modra lista /
  4. Lihous

    unik oleja 2,2 HDI

    Ne nevihorel a asi neni proc. Nebudu obhajivat tuto cunacinku ale neni omotany hadr kolem sani a omotany hadr ze ktereho kape olej kolem sani. Ono kdyz se to vycisti tak to nekape ale spis jen vzlina a ten hadr tam je jen \"pro jistotu\" navic se meni tak ze tam neni na vecne casy.... Pokud je turbo Ok olej \"nebere\" a odvetrani motoru je podobne. A posledni vsuvka pokud jsem meril teplotu na tom deklu malokdy byla i v lete prez 85°C ono disel se hreje o poznani mene nez benzin. ALE JAK JSEM NAPSAL NEOBHAJU JU TO!
    • 26
  5. Musim oponovat tankujeme DiselGold v PL a ta je na -32°C cena neni o moc vetsi nez Verva. Ale predevsim ac to sem nepatri motor je tizsi a na nadrz najizdime cca 150-200km vice.... Proste chceme spolehlivost + vykon = dostava o co si rekne. [upravil dne 5/12/13 20:20 od Lihous]
    • 57
  6. Lihous

    unik oleja 2,2 HDI

    Tak tady to je ale ne ze se budete smat - vim ze to neni Ok ale plni to ucel 100%
    • 26
  7. No me to taky prislo zbytecne ale jak jsem napsal viz vise po trech letech nam odesla a spoleh na auto ze pojede je u nas na 100% tak se toto zkusilo koupit - pokud vydrzi cca 5-6let jsem spokojeny u nas ma auto zaprah asi o 200% vetsi nez je bezny provoz.....
    • 57
  8. Pratele i ja to neznal a mame ji v aute a ze dostava zabrat a zatim byt je to kratka doba je naprosto v pohode. Pridavne topeni opakovane radio pripadne tv/dvd lednicka ...... A stale jezdime - zatim tedy .....
    • 57
  9. Jasne ja to nazval pocesku takove jake to je.
    • 34
  10. Lihous

    unik oleja 2,2 HDI

    Jo neni problem behem odpoledne to pridam sem. Ted jsem na ceste
    • 26
  11. Navazu na tema z 307 od tommm ... Nedalo me to a za par kacek jsem si objednal z Aukro.cz repracky z 607 od JBL do palubky - dve pasma cena dobra Vymenil jsem je a tezke rici zda je zvuk lepsi ci nikoliv Urcite je \"vic videt\" a slyset stereo. Ale o to nejde .... Po prozkoumani starych jsem prisel na toto viz foto. A pokud je tam mame tak nejak vsichni v tomto stavu nedivme se ze to hraje jak hraje tedy na [upravil dne 5/12/13 19:14 od Lihous]
  12. Lihous

    unik oleja 2,2 HDI

    U naseho to take odkapavalo tak jsem tam omotal po vycisteni sani kus hadru a ten cas od casu vymenim-je to sice spis prasecina ale videt to neni je to pod krytem ucel to plni a starter neni od oleje vcetne vseho okolo.... Napsal bych dan za \"turbo\" a najezd km.
    • 26
  13. K poslednimu prispevku. Mam okolo nas par majitelu C5 a dual klima a zatim spokojenost ... Otazka oni ty klapky odchazeji vic u P407 ??? Asi jedna z docela drahych nedodelku pustenych do vyroby
    • 34
  14. Asi bych zkusil nejake vrakoviste a nebo zdejsi inzerci
  15. Ta zluta ma ale pokud se dobre pamatuju mensi start.proud a je vetsi nez klasika, myslim ze na \"vejsku\" ale to si 100% jistej nejsem ta 50Ah cervena se vesla do kasliku pekne jen se musel prihnout / spis odehnout / + pol kabelu. Zatim jen chvala a to dostava vic nez je bezny provoz
    • 57
  16. Tez pridam polenko .... Jak zaznelo jde spis o kus od kusu v bazarech je hodne aut ale jen par jich stoji za povsimnuti a skutecne tu a tam je nektere zrale k nejakemu okouknuti tedy mit o nej zajem. Nase se \"vybiralo\" cca 4roky a zatim spokojenost \"ale\" kdyz vidim kam se riti diky EURU5,6 ... disel tak priste asi zase benzin a dodelat bud LPG ci CNG klidne E86 ci jak se to jmenuje a budu vice v klidu protoze HDi kdyz onemocni bude to vetsi pruvan v penezence nez u benzinu.
    • 52
  17. Sic ji mame koupenou prez znameho cena byla neco kolem 4tis tak oproti nabizene Varte za 2800 a nebo pro start/stop system za 3500 me toto prislo jako Ok volba. ( Ale nejsem schopen rici ze by byla cena i pro jine pripadne zajemce. ) Co me prekvapilo je fakt ze to snad delaji v Ceske Lipe! A pro upresneni je to 50Ah. [upravil dne 21/11/13 13:24 od Lihous]
    • 57
  18. Pratele nevidim zadneho duvodu rozcilovat se CNB me je ukradena a pokud si mysli ze ted se zblaznim a budu o106 utracet maji smuuulu. Ted uz jen to co je nutne.... A pri cestach po svete vse venku byt uz ne za dobre penize ale s \"virou\" ze to neni az takova sra..ka jako v nasem nakupnim centu Jsem v klidu ikdyz me to \"se.re\" protoze na jedne strane rikaji snaztese bude lepe a pak udelaji EE naleteli jste a BUDE TRVALE HURE!
    • 99
  19. Ano o exterier jsem se prestal zajimat s rozmachem parkovist u supermarketu a u nas v zamestnani Ac smutne ale z realneho zivota .....
  20. Lihous

    Kamera do auta

    Osobne vidim problem v noci to jsou mimo mesto / osvetleni / temer vsechny k \"nepotrebe\" Svetlo je alfa a omega pro kvalitni zaznam nebo jinak kvalitni pristroj je pak k nezaplaceni.
  21. 20 z 21 potvora jeden smyk zadni napravy jsem nezvladl Stejne jak pise R.Hurvajz Stejna chyba na stejne otazce
    • 52
  22. Lihous

    Demontaz plastu zd.narazniku P406

    Jak jsem kupoval ta svetla tak nejak me napadlo je dat viz jine vlakno jako zpatecku ale nevim jak moc tam bude mista..... Ono zustane zase jen u napadu ale realizace bude v nedohlednu
  23. Lihous

    Demontaz plastu zd.narazniku P406

    No nerad bych za to \"Becko\" zabral a pote si rezervoval u tebe jiny naraznik
  24. Jak demontovat plast oznaceny B bez vetsich komplikaci? Odsrouboval jsem dva srouky pod krytkou ale nejak se mu nechtelo ven - musi jit i ty bocni? Diky
×
×
  • Vytvořit...