Přejít na obsah

Lihous

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    3 870
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele Lihous

  1. Skoro tretim ? nebo druhym ?? rokem v polsku StatOil a jejich DiselGold aktualne na -32°C Auto tizssi klidnejsi a na nadrz v pohode o 150-200km vice nez tomu bylo v CZ ..... Aktualni dojezd dle PC po dnesnim dotankovani ....
  2. Lihous

    Hudba v mojej 607

    Zamena misto og radia za ne og radio nemusi byt az tak spatne ale sehnat rozumny predni panel v barve podsviceni tlacitek je problem.... Spis to je jako diskoteka obzvlast ty levnejsi.....
    • 38
  3. Ano ale to je prave pro ty lidi A u nas je koncepce jen jedna neni to na vecne casy tak honem a za kazdou cenu mala domu a ja nic ja uz tam nejsem Ale to se dostavame jinam tak ze take nebudeme si kazit vecer .... Preji aby byl pekny ....
    • 17
  4. Ale ja nekritizuju jen konstatuju. Ano pokud budou spoje jake jsou tak se vlak souprava vagon nenaplni a i ja pojedu autem, \"ale\" az bude alternativa ze me nebude zajimat cas kdy to \"zase treba\" pojede tak proc ne. Jeste drive se tak jezdilo s klidem do prace autobusem a pohoda. Pravda uz dlouho jezdime v aute a mame to bez problemu a \"stresu\" A uprime musel bych dlouho vzpominat kdy ze jsem jel autobusem ci vlakem.
    • 17
  5. Ano posledni moda je efektivnost a tedy co je pro lidi je ruseno. Take pamatuju uz hodne komunizmus spis jen v telecich letech ale za chvilku bude vse rentabilni natolik ze nikdo nebude nic delat protoze se to \"neviplati\" A tak nejak co bude pro lidi nebude \"videlavat\"
    • 17
  6. Lihous

    oprava nebo šrotace

    Pokud budete rozebirat na ND mam zajem o svorku na + pol baterky pokud to prezila ....
    • 15
  7. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Pro.Ducatista No u naseho se dle nazoru jinych mozna uz chip konal tak proto jsem spokojen jak se spotrebou tak \"zivosti\" projevu motoru. A prosim neberte to jako tragedii kdyz napisu \"linejsi\" a nebo \"hlucnejsi\" Ono to muze byt s klidem na vrub nafty pocasi ale i najezdu km ..... 0-160 cca 27vterin byla zima a mokro. A hluk ?? Aktualne kolem 62dB/A pri 5st pri 90km/h a i toto je hodne dobry vysledek kdy je opet rozhodujici po cem jedeme.
  8. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Nam to spadlo po fapoff \"asi\" o 1/2 az 3/4l je trosku hlucnejsi /asi dan za vykopanou mrizku a linejsi drive pekne ke 170km/h dnes tak 150-160km/h ale i to je na bezny provoz Ok ale vynahradi nam to zastaveny problem zvany regenerace a ucpany fap. Tak ze spokojenost a ani moc nekouri cehoz jsem se obaval nejvic proste Ok. A pan co nam to delal a je tady znamej je v tomto skutecne profik .... Joo a mame i EGR off.
  9. JJ souhlas kamera je jeden z mala prostredku kdy je vse celkem jasne Jen je problem v nasem zrizeni kde \"smejd\" ma vetsi pravo a ochranu pred poskozenym Tak se musi se zaznamem pripadne opatrneji - moc penez je moci penez!!!
  10. Lihous

    Vymena chladicky

    V nasem mame jen -15- -18°C dle toho cim se to cas od casu doleje a pohoda. Pravda pokud se parkuje jen venku a malo jezdi je asi lepe kolem -25°C ale neresil bych to nejak zvlast dramaticky. A predstava ze kdyz bude -55°C bude lepe \"EE\" ono to papka zase pro zmenu jine veci
    • 12
  11. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Liny ...? ...... ale ale ale Oproti jine nafte \"luxusne\" tiche a klidne Jo na coupe to asi mit nebude ale ale ale
  12. Lihous

    Vymena chladicky

    No a nebude jednoduzssi nechat u nekoho zmerit na jaky bod mrazu to je ted namichane a pak treba dal dolevat koncentratem? Myslim ze na -40°C to byt nemusi
    • 12
  13. Lihous

    Filtr pevných částic vna ČT

    Ja to vidim taky jen jako zastupny duvod vymlatit FAP \"ALE\" mam osobni zkusenost popsanou jinde nic mene v 180tis se odporoucel FAP tak se koupil jiny cca 3tis trubka 2tis tesneni vse se vymenilo a po peknych dalsich 10tis/km to stale regenerovalo tim doslo aditivum a nastal problem ucpany fap. Fap vyhorel a nastala verze \"2\" FAPOFF Pokud bych chtel opet FAP bylo treba vymena nadrzky s cerpadlem aditivum a novej fap suma sumarum cca 15tis a nikde nebyla jistota ze po dalsich 10tis neudela opet papa Tak mame auto bez a muze me ekologie take polibit.... Az to bude jako celek tedy FAP aditivum prace a diag. v servise s garanci cca 80 - 120tis/km za nejakych 5-8tis budu prvni kdo si to tam zase namontuje ale nejsem blazen za tyto stavajici penize .....
    • 52
  14. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Obavam se ze mame podobne tezkou nohu v kombinaci tempomatu a proste magicka 7 zustane v dlouhodobem prumeru. Mozna az bude D1 v cele delce bez uzavirek a kolon ale i tak proste 2,2 basti o cca 1litr vice. Na spotrebu do 110-120km max.
  15. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Jo souhlas ale to nebylo mysleno tak jak je pochopeno ale tak ze v prvotnim problemu se resila spotreba ktera nakonec neni tak \"zla\" ona je proste normalni pro tento motor Jinak az nebude fap egr myslim pokud bude kondice motoru v norme bude i spotreba kolem 7 pro tuto \"rychlost\"
  16. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Jo D1 je stavena i na vetsi rychlost vsude je hodne mista odstavne najezdove pruhy nadherne sjezdy treba na benzinky .... A pak se jen divime ze neni dne ze je nekde ucpana v dusledku DN
  17. Lihous

    Reznutí hrany kapoty

    Prelom roku 01/02 Rakousko kapota vrchni strana tu a tam je \"dubka\" ale ne rez? A z druhe stany to bylo \"osetrene\" v lete pocitam do jednoho dvou let total. Jako osetreni se chystame po porade s lakarem bud preventivne prebrousit a striknout a nebo cekat a tim padem konzervace olejem. A na podporu proudeni vzduchu tam je nalepene gumove tesneni - taky to zatim funguje. I na hluku to je znat.
    • 42
  18. ZAtim spokojene ceka zda se podari upravit OG pokud ne tak pujde zpatky Neni nic lepsiho kdyz mas zatmavovaci zp.zrcatko ktere nezatmavuje a vis ze funguje Nemam tuseni je na puvodnim drzaku vcetne kabelu a zpatecky jen nasadit a zapojit ale problem byl ze je tezke a cas od casu se proste chvelo i prez kousek nejake peny ktra je videt na fotce jako opora. Tak jsem si nadelil darek v podobe badani a bezesnych noci
    • 55
  19. Nic mene koukal jsem po jinych modelech a zjistil \"ze\" jednoduchou upravou to asi pujde vyresit k plne spokojenosti - ale kdy to budu realizovat nevim dle casu ale urcite to vystavim sem. I tak dekuji za dosavadni prispevky-jine doporucene vlakno jsem projel a i v minulosti doplnil prispevkem prave v dobe kdy se upravilo zrcatko z passata.
    • 55
  20. U naseho nam to zacalo dela asi 3 nedele zpatky z niceho nic ....take jsem z toho byl na prasky. Aktivni pena na okna nepomohla tak nastoupil CLIN ci jak se to jmenovalo papirova uterka a mame klid bylo to jen totalne mastne. Je to nadherne videt proti slunci ve dne jak je mastne - take me to prekvapilo hlavne kolem mista ridice ostatni bylo celkem v pohode. [upravil dne 9/12/13 19:37 od Lihous]
    • 33
  21. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Ale topií jen je to pozvolnejsi. Ale i v benzinu pokud mam predstavu ze budu jen v katasech a tricku pri venkovni teplote -15°C je to trosku k usmevu. Zadna izolace a to nic cemu rikaji topeni hmm ale na delsi cesty ve svetru v poklidu. Pokud je v poradku termostat .... Ted v zime male na panelu 23-24°C a pohoda i vzadu jsou spokojeni a to se divim tam moc tepleho nedoletne ... A kdyz stojime mame nezavisle topeni - tak ze nestradame.
  22. Jane ale toto je snad primo do P406 a skutecne pokud je operka venku funguje to jak ma. A je to naprosto stejne jako to z passatu Ale pokud tam operka je je to proste k nicemu Napada me kolik mista mate od stropu k zrcatku - to me napadlo ze by mohl byt rozdil v drzaku a pak ta operka... ? Jinak me nic nenapadlo.....
    • 55
  23. Lihous

    John - 406 2.2 HDi 151kW // jaro //

    Ano mame tam take dle budiku 90°C a nejak se to nemeni / styl jizdy /.
  24. Ale ono funguje pokud na nej svitim a mam zastinene cidlo u predniho skla.Zpatecka taky to se fce zrusi.... Je to zapoene do og natazene instalace modra kostka. Ale problem je ze stini normalni funkci stredova operka hlavy ? Pokud ji vyndam jede to jak ma ..... Jsou jeste jine prostredni operky hlavy-pro polokuzico by interier? Nizssi neco jako je treba v P607 ? Bylo tam z Passata a ted tam mame og.co daval peugeot. Je hloupost aby to nefungovalo vsem? [upravil dne 7/12/13 20:28 od Lihous]
    • 55
  25. Hlavove operky a zda se ze prostredni je spravna ??
    • 55
×
×
  • Vytvořit...