2Simitarek: Já se pokušel odhlučnit svojí 106, dával jsem tepelně zvukovou izolaci pod kapotu a do kufru(fotky najdeš v sekci aktuálně o všem). Vzadu bych řekl asi i trochu pomohlo, ten předek nic moc, tam by chtělo zaizolovat hlavně dělící příčku mezi motorou částí a prostorem pro cestující, pač to je v podstatě jen plech a zevnitř trochu podlahového koberce a přístrojovka. Jenže za motorem je dost blbý přístup a ven ho kvůli tomu dávat nebudu.
P.s.: v popisu máš u té 106 chybu v popisu, ta měla 1,4 8V, 1,4 16V byl 65kW v 206, do 106 se nikdy nedával.