Přejít na obsah

PAJA106

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 942
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele PAJA106

  1. A co si koupit \"rozdvojku\" pod olejový filtr (předpokládám plechový filtr z vnějšku motoru). Tam by sis to mohl krásně napojit bez vrtání. Jinak s tím, že teplota je základ souhlasím. Spousta lidí si myslí, že když mají ohřátou vodu, tak už můžou prasit.
    • 19
  2. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    XSI a pouze 55 kW?!
  3. PAJA106

    308 na LPG

    Jde dát pod auto, člen JimBeem to má tak na 106. Cena na MPI je cca 25.
    • 46
  4. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Pouze technická: 2tuny má pouze 4motion. Ostatní mají maximálně 1800 kg, ale spíše 1600 kg.
  5. Já bych doporučil se na to vyprdnout a koupit S16.
    • 13
  6. PAJA106

    106 Gti oprava

    Já to chápu jako kompletaci. Jestli má cenu,resp se vyplatí cenově koupit auto bez předku a jestli se tyhle díly dají dobře a levně sehnat. Odpověďí budiž, že záleží za kolik koupíš ten \"zadek\" auta.
    • 19
  7. PAJA106

    106 MAXI KIT

    Mám pocit, že Fr3sh kdysi psal, že na 106 maxi lze použít nápravu z 306, že ta je širší.
    • 34
  8. PAJA106

    Olejová měrka

    Mě se rozpadl ten plast nahoře a kupoval jsem novou v peugeotu ( u jeté je dost velké riziko, ze se stane to samé). Cena tuším 300(což není málo za kus plechu a plastu, ale co nadělám).
    • 8
  9. PAJA106

    žere olej a kouří

    TU3 alias 1,4 se v různých obměnách vstřikování dávali do 205, 106, 206, 306, 207, 307, Partner.
    • 8
  10. Nicméně každý čtenář D-F ví, co má ve správním řízení požadovat k předložení a na tom postavit svojí obhajobu:cool:
    • 18
  11. PAJA106

    Koupit Peugeot 106 1.5D ?

    Tak hodně spokojených km.
    • 29
  12. PAJA106

    Pelový/kabínový filter

    V originále je tam pouze \"drátěnka\", která je umístěná pod plastovým krytem pod kapotou před spolujezdcem. Nahradit to zřejmě půjde, ideálně zkusit najít pylový filtr krůhového průřezu s pogumovaným okrajem o vhodném průměru a s ním nahradit stávají \"filtr\".
  13. PAJA106

    Aktuálně o všem II.

    Dělal jsem úklid sklepa a kdyby někdo potřeboval, můžu dodat: Bubny 3x98 (jeden buben má 1 závit lehce pochroumaný). Vzduchový filtr na SPI. Lamelu spojky a přítlačák 180mm(na 1.0,1.1 a 1.4). Originální zadní světla. Dvouramenný volant. Fotky mailem
  14. PAJA106

    Výměna motoru

    Něco jiného je výměna motoru a něco jiného je záměna motoru. Můžeš vyměnit motor, ale za stejný typ. Pokud se to ti podařilo dotáhnout do konce, že z 1,4 jste udělali s16, tak to byla nepozornost ouřady.
    • 66
  15. PAJA106

    El. stahování okínka - blok

    Lanko je přes kladku spojené s takovým plastovým jezdcem, který končí 4hranem a ten je zasunutý do díry v okně. Mezi oknem a tím 4hranem je ještě gumová \"podložka\".
    • 17
  16. PAJA106

    ALU kola

    Nejjednodušší a nejjistější je výměna auta. Když vyměniš nápravy, což znamená hodně věcí vyměnit, tak je to nerentabilní a stále máš v TP omezení na danou motorizaci. Z jeho popisu jsem pochopil, že má 1.0 3x98 a vyhlídlá jiná kola. V tom případě podložky.
  17. PAJA106

    unik oleje

    A není to gufero?
    • 36
  18. PAJA106

    Zajímavé koupě 106

    A co bude náhrada??
  19. PAJA106

    posilovač brzd

    Posilovač: Zkontrolovat zapojení/těsnost hadice co k němu vede od sání. Pokud ok, dost velká šance, že je membrána KO(znamenalo by výměnu). Zpátečka: ostatní rychlosti tam jdou lehce?? Pokud ne, zřejmě spojka zcela nevypíná.
    • 17
  20. PAJA106

    Nestartuje nafťák

    loki: myslím, že nemá cenu se trápit tím, co je \"mrdka\", každý princip má svoje uživatele a záleží na tom, na co to člověk chce. A navíc ano, máš pravdu, že nafťáky jsou dražší, stejně tak ale jejich údržba a servis (kde je více potencionálních zdrojů problémů), takže je pak na každém, aby si to spočítal, zda se mu vyšší počáteční investice vyplatí na ušetřeném palivu.
    • 9
  21. PAJA106

    Rada ohledve vyfuku na 106tku

    2 FiFa_cze: zajímavý možná, ale slinty to jsou nehorázné. Jak si článek hraje na rádoby odborný, tak tam je takových technických nesmyslů
    • 21
  22. PAJA106

    Zapojení autorádia u 106.

    Mně hraje až s klíčem ve spínačce.
  23. PAJA106

    peogeot 206 + nejde klima

    Je to rozbitý Ne, teď vážně, buď je chyba v netěsnosti systému=není tam náplň, nebo klimakompresor, přerušené vedení k němu... Může toho být více.
  24. PAJA106

    pomoc s palubní deskou

    No, když odpojíš tu hadici a \"vše je ok\", tak nemáš zavzdušněný systém, ale zkus se rozjet a zabrzdit (dělej to někde, kde nikdo nebude;))
  25. PAJA106

    spojka-chip

    2 koblih69: proč by nemohly mít?? Jsou i tací, co si koupí auto (i velké) a moc s ním nejezdí. Viz má 106, je jí za měsíc 16 let a má 111t km (a druhé auto v rodině nebyla).
×
×
  • Vytvořit...