Co ti brání, pokud máš pochyby dát plastovou čepičku.
Chtěl bych vidět mechanika, který zjistí pohledem, že je snímač vadný, tedy pokud neni viditelně poškozený.
Než začneš něco kupovat, tak diagnostika, a uvidíš, co s tím doopravdy je.
Na další sadě mít snímače nemusíš, pokud ti nebudou vadit hlášky auta. ale je škoda to nemít na všech kolech.