Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Filtr pevných částic vna ČT

    A na benzíny se to snad chystá taky, takže to bude jedno.
    • 52
  2. Agrafik

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Co ti brání, pokud máš pochyby dát plastovou čepičku. Chtěl bych vidět mechanika, který zjistí pohledem, že je snímač vadný, tedy pokud neni viditelně poškozený. Než začneš něco kupovat, tak diagnostika, a uvidíš, co s tím doopravdy je. Na další sadě mít snímače nemusíš, pokud ti nebudou vadit hlášky auta. ale je škoda to nemít na všech kolech.
  3. Agrafik

    407 hdi nekomunikuje

    Jakože to měl zapojené sériově?, ale pak pravděpodobně proud tekl přes \"něco\" a ještě že bylo napětí 24V na některých přístrojích a otázka, kudy tekl proud?. Nemá někdo schématko po ruce? Straki007: to je ono Už mám v autě i obrázek
    • 29
  4. Agrafik

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Kdyby nefungoval, tak by ti to nevyhodilo STOP. Co tak dofouknout kolo, co to udělá. Kdo ti řekl, že je skoro off???
  5. Agrafik

    407 hdi nekomunikuje

    Někde tady straki007 psal, jak se dá vyřadit ručně. Nemůžu to najít, ale na papírku v autě mám sundat kryt kolem řadící páky, někde vpravo od řadičky je otvor, tam dát dlouhý šroubovák a zatlačením odblokovat. Jo a zkoušel jsi měřit napětí, kam až ti od baterky projde, teda až tam, kde jsi připojoval ty startovací kabely? [upravil dne 4/12/13 21:48 od Agrafik]
    • 29
  6. Nebude to daň za to natáčení???
    • 43
  7. Agrafik

    Chyby v elektronice P607

    A tu diagnostiku jsi už zkoušel? Když to něco dělá, tak bych to prvni pořešil přes diagnostiku.
    • 28
  8. Agrafik

    Nenastartuje, netočí motor

    Múj tip je taky startér.
    • 13
  9. Tolik, ale v korunách jsem vrazil do 607 za cca 3 roky. Nepočítám olej, naftu a destičky.
    • 43
  10. Agrafik

    Chyby v elektronice P607

    A povelovat dveře z diagnostiky jsi zkoušel?
    • 28
  11. Agrafik

    Chyby v elektronice P607

    A při zamčení se ti sklopí zrcátka obě, nebo jen spolujezdce ?
    • 28
  12. Díky, tomu říkám stručná a kvalitní informace, všude samé vypni EGR, FAP , ale žádný praktický poznatek.
    • 72
  13. Straki007: vše funguje jak má, FAP, EGRy, ale to nemusí trvat věčně a vzhledem k tomu , že 607 v tomto provedení mi vyhovuje, nástupce v nedohlednu, tak chcu být připraven PS:jak se vlastně chová 2.7 po vypnutí EGR a jak po FAPOFF.
    • 72
  14. A stačí jen SW , nebo i zásah do HW - zaslepení
    • 72
  15. To už jsi uměl dříve - 2.7HDI FAP, nebo se pletu? Vypnutí regenerace.
    • 72
  16. Samé pozitivní zprávy, až se to po..re. Což se doufám nestane.
    • 39
  17. Agrafik

    Přísada do nafty - P607

    Když hodně mrzne, tak tankuju arktickou, do ní neleju nic.
  18. Agrafik

    Ztrácí se mi tlak v kotli

    Máš kotel zavřený a když ho natlakuješ na tlak v řádu, tak nikde žádný únik není. Když ti stačí např deci na dopuštění tlaku v systému, tak ti nefunguje expanzka. Dvě možnosti, špatně nafouknutá, prasklý vak - to by ti po zmáčknutí ventilku a dopouštění vody tekla voda z ventilku. Můžeš upustit vzduch z expanzky a pak dopustit vodu se stisknutým ventilkem a uvidíš, kolik tam toho napustíš, al opatrně.
    • 55
  19. Neřeším, přijdu, odemknu a že už byly zamrzlé. Jestli ti to vadí, tak si to nech vypnout.
    • 18
  20. Agrafik

    Signalizace podhuštení gum

    Mělo by se ti to po projetí samo nastavit, kde je jaké kolo. Alespoň u mě je to jedno kam dám kolo a na diagnostice bylo vidět, že se po ujetí několika set metrů popřehazovaly. [upravil dne 9/11/13 09:35 od Agrafik]
    • 14
  21. Zipování? Každý den projíždím místem ,kde se musí zipovat a zkušenost je taková, pokud se řidiči řádí, pokud to znají už min 200m před místem do pravého pruhu, tak kolona projede úplně plynule úzkým místem, ale jakmile do toho někdo vjede levým opruhem a snaží se zipovat na poslední chvíli, tak se to celé zastaví a je to v pr...i. Stejné místo se dá projet v ideálním případě během pár minut a když se najde pár bl.ů, tak i dvacet. Je to zkušenost za cca dva měsíce.
    • 31
  22. Agrafik

    508 - skúsenosti.

    AM6 má po modernizaci v 508 450Nm.
  23. Agrafik

    Kupiť Peugeot 407 Coupe ?

    A 2.7 ma AMWAR, což používám taky často.
    • 27
  24. Agrafik

    Kupiť Peugeot 407 Coupe ?

    Pokud něco bylo, najdeš to tady, ale v podstatě nic zásadního a za ty roky je to sranda. Nechci to zakřiknout. V podstatě výměna filtrů a oleje, toť vše. Na vzhled bych nedal, hlavně to projet a nebát se pořádně sešlápnou plyn, ať si to podřadí... Předpokládej, že zrovna kupátko předchozí majitel nešetřil.
    • 27
  25. Agrafik

    Kupiť Peugeot 407 Coupe ?

    Když ho chceš, není co řešit. Nic závažného tě dle mě nečeká. Akorát pořádně projet převodovku.
    • 27
×
×
  • Vytvořit...