Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Zateplenie Autobaterie

    Spíše to bude proti prudkému kolísání teplot, i když při té tloušťce izolace je to spíše sranda, než nějaká významná pomoc.
  2. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Patch OK.
  3. Agrafik

    Rozvody 2.7HDi

    Nebylo by na škodu mu napsat, na kolik si to cení Peugeot i s materiálem bez slev
  4. Agrafik

    aká batéria

    Tak pak bych to neřešil. Pěkně ji dát na nabíječku a bude ok. Já mám pořád origo a v pohodě. Spíš pozor na naftu.
  5. Agrafik

    aká batéria

    Je jen v kufru. Ale to už máš vadnou baterku?
  6. Agrafik

    Ako otvorit 607

    No jo, otevřel to přísavkou a na konci si s ní i to auto nastartoval :D:D Rok auta? Použito superzamykání?
  7. Agrafik

    Rozvody 2.7HDi

    Proč řetězy?
  8. Agrafik

    prevodovka 407 2,7HDi

    Přenese to vůbec ten měnič? a co na to lamely? A uzamknutí měniče? Že já si tu tabulku neuložil pod nějakým normálním názvem Straki007: určitě by jsi navnadil váhající nějakou vlastní zkušeností s dopingem
  9. Agrafik

    prevodovka 407 2,7HDi

    Převodovku vyměnit nejde, není za co. Třeba proto, že řj převodovky to neumožní??? použít takový toč. moment, když si to počítá.? Výkon můžeš zvyšovat kam chceš, ale počítej s tím, že pokud to budeš chtít využívat a často, tak ta převodovka se ti brzy ozve. Proč myslíš, že 3.0HDI je tak omezená v toč. momentu [upravil dne 8/1/14 22:12 od Agrafik]
  10. Agrafik

    prevodovka 407 2,7HDi

    Někde jsem měl tabulku přenášených výkonů, momentů v závislosti na otáčkách. Bohužel už jí nemůžu najít, ale na hodnotě 6500ot/min už to nebylo žádné terno.
  11. To nesouvisí s plastovým oknem, ale kováním. Pokud máte \"bezpečnostní\" tak tam ten plech nejde, ten jezdec je tam schovaný. [upravil dne 8/1/14 19:20 od Agrafik]
  12. Prosím tě, hlavně to tu nejdříve pročti, už to tu bylo 100x napsáno. Tyhle auta už fungujou jinak, povelování je po sběrnici... A místo vybírání písmen kolečkem použij tlačítka telefonu.
  13. Vždyť jsem říkal, že to máš normálně udělat. Ještě češtinu a máš to.
  14. Agrafik

    Odebrání TP po vážné DN

    Jsem pro. Ale už vidím, jak se na to tváří pojišťovny, jak musí platit výměnu celého boku, jak je to na videu.
  15. Jsem to nějak nepochopil. Mechanika ti blbne a chceš ji vyčistit?, nebo ti funguje a chceš se v tom vrtat preventivně?
  16. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    O tom pochybuju, že jde něco takového, jako skrytá vada elektroniky, zjistit předem. Spíše bych si připojistil asistenční služby, já to tak dělám a před odjezdem diagnostika, kontrola rezervy a jedu.
  17. Agrafik

    Koupě auta Dotaz

    S diagnostikou bych tady oslovil někoho, kdo tomu rozumí a ne hned do Peugeotu. Taky deník závad v BSI hodně napoví, pokud ho někdo nevymazal.
  18. Agrafik

    Jak poznám špatnou baterii?

    Jakou máš nabíječku?. Na tohle jsou ideální staré, kde si nastavíš nabíjecí proud ručně. Jednu baterii, kterou jsem nabíjel elektronickou co pár dní, jsem nabil párkrát pořádně ručně a vydržela v klidu ještě dva roky. Jo a změř si hodnotu elektolytu a jestli máš dobrou hladinu.
  19. A proč by nezvládal,je tam výkon hořáku pro ohřev vody 24kw.... V létě když napoustim bazén dam kotel na 60 ohřev vody a 3 hodiny napouští bazén a voda ma pak krásných 36c a děti se koupou hned a vyjde me to cca na 80kc.... A já měl dojem, že se bavíme o elektroohřevu a ty myslíš průtokáč na plyn. Z elektrickým mám zkušenost s tímhle http://www.clagecz.cz/produkty/cbh7-11-22 ten 11kW, to už se dalo i sprchovat. A ještě s elektronickým AEG, ale ten měl 18kW. [upravil dne 3/1/14 22:14 od Agrafik]
  20. Spoustě lidem to stačí a ještě je tuším AKU 16 hod.
  21. Ne je to blokované a ty budeš mít studenou vodu, když ji vyčvachtáš.
  22. Agrafik

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Vždyť to tam Motomoto píše, že má plný automat. Za mě, robota jsem řídil nedáno a ještě jsem se s tím dokonce snažil nacpat mezi dvě auta podélně a zlatý Automat.
  23. NT je blokovaný, takže ohřev vždy v NT a když je termostat boileru sepnutý. A v NT běží samozřejmě i ostatní spotřebiče doma
  24. Zas bych se toho tak nebál, normálně vypálit CD s aktualizací, nechat prověřit data po vypálení a dát dovnitř a zaktualizovat. Mám zkušenost, že rychlost 52x nedělala problém. Hlavně nastartovaný motor a použít dle návodu.
  25. Na chatu bych zvolil tlakový průtokáč a to min 10kW, pokud je tam těch 25A. 5kW je dle mých zkušeností málo a určitě to nebude žádná sláva a v těchhle příkonech jde většinou o nízkotlaké typy. To už raději nějaký malý boiler. Šalda. co ti brání zažádat NT pro ohřev TUV?? Nepřipravenost rozvaděče?
×
×
  • Vytvořit...