Minulý týden jsem jel před meďourem s těma chytrýma světlama. Hrůza . Pokud jsme jeli po rovině, pohoda, akorát bylo vidět, že to svítí silněji, ale jak začly horizonty a zatáčky, tak takhle neoslňují ani borci s HID, a to jsem měl ztmavené všechny zrcátka.