Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Hudba Peugeot 607

    Kdyby jsi alespoň napsal, ročník a typ rádia.
  2. Jen celé čerpadlo. Kroužek drží dvě části čerpadla pohromadě.
    • 9
  3. Pokud je prasklý plast na "čerpadle" ostřikovače xenonů, tak sundat plastový podběh, povolit tuším dvě matky, co drží nádobku, odpojit konektor čerpadla a to vytáhnou ven. Je tam málo místa, ale jde to. Většinou je prasklý plastový kroužek kolem čerpadla. Ale to všechno asi víš a máš strach trošku víc zabrat.
    • 9
  4. Agrafik

    alternativa za RAMku

    Řadič nezvládne oba druhy pamětí najednou. 2GB ve dvou slotech je maximum. It is not allowed to install both DDR and DDRII memory modules to this motherboard at the same time; otherwise, this motherboard and DIMM may be damaged
  5. Agrafik

    alternativa za RAMku

    Deska umí buď DDR, nebo DDR2, Nejde použít různé typy najednou. Max. 2GB. Mám obavu, že 4G modul to nevezme.
  6. Agrafik

    Mám na nové auto s asistenty?

    Minulý týden jsem jel před meďourem s těma chytrýma světlama. Hrůza . Pokud jsme jeli po rovině, pohoda, akorát bylo vidět, že to svítí silněji, ale jak začly horizonty a zatáčky, tak takhle neoslňují ani borci s HID, a to jsem měl ztmavené všechny zrcátka.
  7. Vždyť píše, že pak měl plus jeho baterky odpojené a jelo to přes kabely. Bohužel ty levné mívají při tom startovacím proudu úbytek i několik V. Proto jak tu radí, raději přehodit baterky a pak budeš chytřejší. Startér nemusí být v pořádku.
    • 6
  8. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    Neboj, mají naftu, jako všichni kolem Za 3-5kč na litru se to vyplatí.
  9. Ještě napiš, s jakou ELM ti to funguje, nebo fotku.
  10. To by mě taky zajímalo, protože vím, jak je někdy problém nakopnout auto pomocí nastartovaného auta ,dobré baterky a pořádnýma kabelama.
  11. Agrafik

    TPMS info v detailní obrazovce

    RT6 neni přece hloupější, než RT3, kde je na doplňkové obrazovce s koly ta informace aktuální. Tj. za jízdy se to u dotyčného kola změní např. na vykřičník , nebo na STOP. Po dofouknutí zase automaticky na OK. Teda pokud jsi myslel toto.
    • 6
  12. Díky za návod, ale nabíječka je dávno ve šrotu. Novou nemám, na krámě ani jedna.
  13. Dobře. Pokud tam jsou dva paralelní vodiče a naměří na každém " Proud na cestě k baterce na hlavním svazku - 30A na volnoběh, při sešlápnutí plynu 37A ty stejné hodnoty naměřeny na dodatečném propoji kabelu CYA 16 z + altíku na baterku. " tak je to I1+I2=72A pod plynem.
  14. Ještě jednou se zeptám. Jak to máš tedy zapojené. Proud na cestě k baterce na hlavním svazku - 30A na volnoběh, při sešlápnutí plynu 37A ty stejné hodnoty naměřeny na dodatečném propoji kabelu CYA 16 z + altíku na baterku. Paralelně k sobě?
  15. Podle VIN máš alternátor třídy 8, což je 80A. Akumulátor L1 250.
  16. Bezva, tak jsi tam, kde na začátku. A co ten tvůj propoj pro jistotu, jak je to zapojené. Už jsem se ptal.
  17. Se tam chystám zítra, tak uvidím, co zbylo
  18. Agrafik

    Cvakanie v motore 607 .

    Napísal si to ako rozprávku. Upravsi ten text, aby jsme tomu rozuměli. Cvakání jde odkud, je za tepla, nebo za studena, nebo pořád.
  19. Je to možné, nešlo to tím tlačítkem přepnout. Nějak jsem to nezkoumal.
  20. Už to vidím ,nabiju s tím dva telefony a pak s tím ještě nastartuju auto.
  21. Tipuju, že to zamknul, vytáhnul baterku a třísknul kapotou
  22. Agrafik

    Převodovka

    AM6-1.TF80SC. Přema mě předběhl
  23. Měl jsem asi 4 roky její starší verzi, než zhynula. Fungovala v rámci parametrů dobře. Dobíjel jsem s ní více aut a baterek různých kapacit. V 607 taky a to už má ta baterka přes 10r. Nevím jak tato verze, ale ta starší nebyla schopna zahájit nabíjení pod určitou hodnotu napětí baterie. Stačilo ale na okamžik připojit paralelně druhou baterku a pak už jela i s tou špatnou. Já pro ní taky půjdu.
  24. Altík je tedy propojený hlavní svazkem s baterií a pak ještě tím pomocným propojem pro jistotu?. Rád bych to pohopil. S tou velikostí baterky to tak zlé nebude, spíše bych ji občas nabil.
  25. Tak na co tam máš ten pomocný propoj? Z altíku do baterky?
×
×
  • Vytvořit...