Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    senzoru tlaku 407 SW

    Kolik míst má ten ručně zadávaný kód? Nemám auto po ruce. 10míst ? Teď si nevzomenu, jestli to začínalo na 12, nebo 22.
  2. Agrafik

    senzoru tlaku 407 SW

    Tak proč to tam je Někde mám fotky těch čísel co mám na senzorech, tak to schválně porovnám. Kolik za to donucení chcou
  3. Agrafik

    senzoru tlaku 407 SW

    Teď jsem koukal, že by měly jít ty senzory aktivovat ručně podle zadání ID, alespoň ta možnost tam je. Jak budou kola zutá, tak si ty kódy ze senzorů opíšu a vyzkouším to .
  4. Agrafik

    senzoru tlaku 407 SW

    Nebo ho můžeš rozebrat a vyměnit baterku. Přece to musí jít :myslim
  5. Agrafik

    podlahovka-cena prace

    Toptherm Pex-al-pex 18x2. Sám jsem si podlahovku navrhnul, spočítal, natahal, zapojil, seřídil a teď mám nohy v teple
  6. Agrafik

    podlahovka-cena prace

    Špatně zregulovaný systém, nebo ještě hůř, špatně navržený. Kombinace podlahovka + radiátory . Složitější rozdělovač se směšovačem a čerpadlem. Buď jedno, nebo druhé.
  7. Agrafik

    podlahovka-cena prace

    Jestli chceš mít spoj v podlaze, tak klidně, ale jen lisovaný. Já spoje nechtěl, tak jsem si to vypočítal tak, aby tam spoje nebyly. Trubky jsem připíchnul pomocí plast. příchytek. Lepší jsou ty zešikmené, líp drží.
  8. Agrafik

    podlahovka-cena prace

    Dělal jsem to poprvé. Nic na tom není. Cca 80m2 10hod. ve dvou. Záleží jaké zakončení trubek použiješ. Lisovací, šroubovací... Pak budeš potřebovat nůžky, případně kalibrátor. Pohoda. A záleží, co máš za trubky.
  9. Agrafik

    podlahovka-cena prace

    Cena 0. Provedl sám
  10. Agrafik

    Koupě auta 307 vs Octavia vs focus

    Kde na to chodíte. U mě Fabka 1.4TDi spotřeba na dálkové 5.5l a to ji nehoním - dálnice 130. Ten zvuk je opravdu otřesný. Po 100km mě bolí hlava. Kdyby byl motor líp odhlučněný. Zlatá 1.9SDI, tichoučko proti tomuhle. Spotřeba a zrychlení cca stejná a nemá se co pokazit.
  11. Ajdamek: ty topné tyče máš natvrdo vypnuté, nebo jak poznáš, že netopí? Tepelná ztráta domu 9kW je počítáná pro -12? Jakýpak to asi má COP při -15/45 ?. Dle dokumentace cca 1.7 a tep. výkon cca do optimistických 8kW. Při -20 to bude kolik?. Pak mi nesedí 8kW výkon čerpadla / ztráta domu. Beru, ještě tam budou nějaké vnitřní zisky... Venkovní výměník ti nenamrzá? Ale je fajn, že ti to takhle funguje.
  12. Agrafik

    Dotaz na 2.7hdi

    Jo na dálkové to má bezva spotřebu. Ten motor je díky automatu většinou v pohodě i mnohem starších aut. Spíše bych si dal pozor na tu převodovku. Dej si hledat, o tom už tu téma někde je, škoda ho zakládat znovu. Pokud jde o spotřebu, tak mi v podstatě sedí s tím, co ukazuje PC, více se to rozchází, když jezdím jen po městě. Věříl bych, že mu to za těch 6l i jede, tohle je dálková jízda jak vyšitá Mi to ve 140 na rovině ukazuje i pod 5l okamžitá, strašně tu spotřebu kazí město. [upravil dne 4/2/12 19:50 od Agrafik]
  13. Agrafik

    Výběr startovacích kabelů

    To snad používají vysokonapěťové kabely
  14. Agrafik

    Štarty pri extrémnych mrazoch

    -18, 1x žhavení a start jak v létě.
  15. Agrafik

    spotreba

    Dancul: podle info co mám, je největší chyba dávat za jízdy N .Tos nemyslel vážně, že? A za jízdy tam dát zpátky D ?, ne?
  16. Dvě hodiny mi dneska trvala rozborka a sborka pračky. Start motoru jsem bohužel taky nenatočil:o ,ale trošku prskal:D
  17. Agrafik

    topíte někdo olejovym radiatory

    Přímotop = rychlost náběhu, bohužel přepalování prachu na topném tělese (čmouhy na stěně...) Olejový radiátor = trošku pomalejší náběh, příjemnější povrchová teplota, regulace pomocí teploty oleje. Energeticky vyjdou na stejno. Ekonomičnost - jak přímotop, tak i akumulačky jedou na nižší sazbu.
  18. Agrafik

    topíte někdo olejovym radiatory

    To bych teda potřeboval vysvětlit, jak se to liší v efektivitě, zvláště u tepelného elektrického spotřebiče.
  19. Agrafik

    RT3 nebo RT4

    Rádio , nebo CD měnič, mi to stačí.
  20. Agrafik

    FAP u nových 207 1.4HDi ?

    U benzínu bude taky hůř.
  21. BV406: Hlavně je mít alespoň jednoho \"odborníka\", protože odborníků jsou všude mraky Můj tip byl taky na pravou. Ložisko podpory poloosy měnil taky ? Teda pokud tam je nějaké.
  22. :D Tak to gratuluju. Kde jsi to nechával dělat?
  23. No tak:blablabla, trochu?
  24. Agrafik

    Víko kufru a světla

    No to bych raději nedělal.
  25. Agrafik

    Víko kufru a světla

    P607Olda: A nehlásila by v tom případě BSI nefunkční žárovku?
×
×
  • Vytvořit...