Jo na dálkové to má bezva spotřebu. Ten motor je díky automatu většinou v pohodě i mnohem starších aut. Spíše bych si dal pozor na tu převodovku. Dej si hledat, o tom už tu téma někde je, škoda ho zakládat znovu.
Pokud jde o spotřebu, tak mi v podstatě sedí s tím, co ukazuje PC, více se to rozchází, když jezdím jen po městě.
Věříl bych, že mu to za těch 6l i jede, tohle je dálková jízda jak vyšitá Mi to ve 140 na rovině ukazuje i pod 5l okamžitá, strašně tu spotřebu kazí město.
[upravil dne 4/2/12 19:50 od Agrafik]