Převodovku vyměnit nejde, není za co.
Třeba proto, že řj převodovky to neumožní??? použít takový toč. moment, když si to počítá.?
Výkon můžeš zvyšovat kam chceš, ale počítej s tím, že pokud to budeš chtít využívat a často, tak ta převodovka se ti brzy ozve. Proč myslíš, že 3.0HDI je tak omezená v toč. momentu
[upravil dne 8/1/14 22:12 od Agrafik]