Hele chlapi, co tak ho trochu podpořit. Tohle se může stát každému z nás. Pokud to dobře opraví - motor, tak bych to neprodával, alespoň po dobu té záruky. Třeba sa ještě rozmyslíš a budeš nakonec spokojený. Koukni, co tady kluci řeší u 508.
Ostatní věci jsou většinou blbosti a je jedno, jestli koupíš např. pohon kufru nový - nabídku asi máš, nebo z vrakáče.
Nakonec zjistíš, že auto opravíš, prodáš se ztrátou a budoucí majitel bude jen jezdit.
Medvěd: já to myslel tak, že pokud budou stát dvě auta stejně, v podobném stavu, a jedno bude mít ověřitelnou historii, tak to je to +.
[upravil dne 26/2/13 19:19 od Agrafik]