Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Vyhřívání sedaček

    Ale byl jsem v Hyundai a asi to bude všechno nastejno.
    • 85
  2. Agrafik

    Vyhřívání sedaček

    To, že mají nové modely ze začátku své mouchy, bych pochopil v případě použití nějakých nových technologií, ale že se budou kazit banální věci, na kterých \"není\" co zkazit, tak to nechápu.
    • 85
  3. Proto píšu, že u moderních řízených převodovek nevidím důvod mít pádla. Přidám plyn a pokud je třeba podřazení, tak podřadí, pokud na to fakt dupneš, podřadí o dva. Pokud ti to nevyhovuje, dáš Sport a vše je jaksi rychlejší. Mi pádla nesedly. Manuál používám spíš, aby to v některých situacích zbytečně neřadilo. Nikdo žádné info?
    • 23
  4. Zrovna u těch pádel nevidím žádný smysl, párkrát jsem s tím jel a jednodušší mi přišlo přišlápnout na plyn. Pochopil bych to, kdyby to byla nějaká \"líná\" převodovka a bylo by jí potřeba pomoct se rozhodnout. Z A6ky jsem měl stejný pocit.
    • 23
  5. Tak pokud wikipedie nelže tak 3.0 v Jaguaru XJ 202 kW , 600 Nm samozřejmě automat, takže manuály to asi normálně nedávají, tak to bude ten důvod, nehledě asi na to,že ten motor je otočený jinak než u Peugeotu. Přema. Bohužel nepřenese [upravil dne 6/3/13 12:00 od Agrafik]
    • 23
  6. No jo, ale to se bavíme o toč. momentu a výkonu, který je podle informací co jsem sehnal u obou motorů nějak omezený a u 3.0HDI docela hodně a tam by údajně v sérii nebyl problém jít na 550Nm. A to je docela škoda, že to ten automat nedá. Bohužel se informací moc sehnat nedá. Tak právě proto mě napadl ten manuál, že by to byla \"varianta\" . Teď jsem si vpoměl, jak to je s těmi motory a převodovkami u Jaguara?, nebo do čeho se to ještě vlastně dávalo?
    • 23
  7. Třeba bude někdo vědět. Když se dělají benzínové motory 3.0 s automatem a manuálem, proč se nedělaly, nebo o tom nevím ,třeba manuální převodovky i pro 2.7HDi a 3.0HDI ? Nebo Peugeot neměl žádnou jinou převodovku, která by ten výkon a toč. moment zvládla mimo automatu? [upravil dne 6/3/13 19:48 od Agrafik]
    • 23
  8. :myslim:myslim ???
  9. Jak, jede líp?
  10. Tak tomu říkám rychlý servis
  11. Agrafik

    P607 audio JBL UPGRADE

    Zesiulovač je pod palubovkou u spolujezdce.
    • 6
  12. Agrafik

    trošku smula ...2.7hdi

    Ondra26: Osobně bych to dal Strakimu007. Sice ho osobně neznám, ale má stejný motor. Dělal si na něm opravy a i to co potřebuješ. Budeš mít jistotu, že to budeš mít OK. Sám sobě by to určitě nez....l .Podle komunikace s ním bude OK.
  13. Agrafik

    trošku smula ...2.7hdi

    Čím dál líp
  14. Agrafik

    trošku smula ...2.7hdi

    Hele chlapi, co tak ho trochu podpořit. Tohle se může stát každému z nás. Pokud to dobře opraví - motor, tak bych to neprodával, alespoň po dobu té záruky. Třeba sa ještě rozmyslíš a budeš nakonec spokojený. Koukni, co tady kluci řeší u 508. Ostatní věci jsou většinou blbosti a je jedno, jestli koupíš např. pohon kufru nový - nabídku asi máš, nebo z vrakáče. Nakonec zjistíš, že auto opravíš, prodáš se ztrátou a budoucí majitel bude jen jezdit. Medvěd: já to myslel tak, že pokud budou stát dvě auta stejně, v podobném stavu, a jedno bude mít ověřitelnou historii, tak to je to +. [upravil dne 26/2/13 19:19 od Agrafik]
  15. Agrafik

    trošku smula ...2.7hdi

    V každém případě je to při prodeji +. Proč jinak si tady každý nechavá lustrovat auto před koupí - že jo .
  16. Agrafik

    trošku smula ...2.7hdi

    No potěš, ale s tímhle bych do autorizáku nejel. Co na zavírání kufru stojí 22tis? Fouklé těsnění . Srovnání hlavy tu má svoje vlákno. Pochybuju, že to budou opravovat sami. Bude fajn, když se tu rozepíšeš, za mě
  17. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Vytáhnout startér a zkontrolovat. Uhlíky ...
  18. Agrafik

    ABS/ESP/ASR

    Budu se opakovat, nestává se ti to při sešlápnutí brzdového pedálu?
  19. Agrafik

    chladiaca kvapalina do C8

    Zajeď do pežota a kup ji tam a nemusíš nic řešit.
  20. Agrafik

    Cena prvni garancni prohlidky

    Nejdražší bývá pokud se nepletu po 60tis.
  21. Senzory: Dle mě lepší na parkování do řady, do garáže... ideální pokud jsou i na předek. Dá se s tím jezdit i bez displeje podle zvuku. Kamera: pokud je přisvícení v noci, tak fajn věc, při couvání na delší vzdálenost.
  22. Agrafik

    Úprava na xenony

    patko79: a jak mám jako zablikat na ty, co jedou s tímhle krámem za mnou a perou mi to do auta zezadu?. Nastavené to můžeš mít dobře, ale jak ti někdo sedne dozadu, nebo naložíš kufr, tak už je to špatně. Ruční regulaci náklonu stejně nikdo nepoužívá. Balachar: pokud si rozhodnutý, že to tam dáš, tak ti v tom stejně nikdo nezabrání. ŘJ stěračů ti může a nemusí odejít. Když ne hned, tak třeba jindy, když to nebudeš čekat. Je otázka, co ty HID sady zanášejí za špičky a další harmonické do sítě a co \"akumulátor\" nezvládne odfiltrovat.
  23. Tak to je \"americký\" parník . Na ten objem by ten motor mohl mít větší sílu.
  24. Agrafik

    Automaticka prevodova Aisin 6°

    Ano: Omezení je 450Nm, proto to žádný z motorů 2.7HDI a 3.0HDI nepřekročí i když technicky mají navíc. Ještě je tam výkonové omezení v poměru otáčky/točivý moment... (někde mám tabulku). Těch 500Nm je myslím výkonová rezerva převodovky, takže třeba je těch 562Nm možných, ale netroufám si odhadnout, jak dlouho to ta převodovka vydrží.
  25. Agrafik

    spotřeba / rozměr pneu

    Na dálnici pokud budou stejné parametry převodovek zas tak velký rozdíl spotřeby nebude, protože měnič je v tomto jízdním režimu uzamčený.
×
×
  • Vytvořit...