Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    hmm, přesto bych na to kašlal a peníze od pojištovny použil třeba na dárky pro ženu či děti. Jinak jestli je viník pojištěnej u Generalli, tak si tam zavolej a zjisti si jaká je amortizace. Mě když nabořila bába na parkovišti, tak mi tvrdili, že amort. je 50% a já našel, že má být jen 33% . Museli mi doplatit pěkných pár tisíc navrch. Samozřejmě jsem blatník vyklepal a prachy utratil za dovolenou
  2. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    sehnal bych tu černou lištu a kašlal na to, jinak zase zbytečně vyhozený peníze, Auto je starý a nějakej šrám na nárazníku už se neřeší
  3. punkac

    Noční hlídání

    Tak po svačině.... Kola stále stojí a nuda je teda veliká
  4. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    hmm, nad tebou ten anděl strážnej musí mít teda neskutečnou šichtu. Prozřetelnost mi říká, že by ses měl přesouvat jen a pouze pomocí vlastní hybné síly nebo pomocí veřejné přepravy :D:D:D ad superblokáda, to snad bylo jasný, že to jde jen s původním dálkáčem
  5. punkac

    Noční hlídání

    ale jo, makám v rachotě
  6. punkac

    Čím zalepiť penovú opierku.

    Zkus Alkaprén, je to to samé co chemoprén ale o polovinu levnější
  7. punkac

    Cyklistické tretry a pedále.

    Když to kluka chytne, jistě mu tretry koupíš
    • 53
  8. Přijde mi dobrej Jsme v klubu s dcerou prostyyyytutkyyyyy
    • 12
  9. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Antiku, nikdo kdo ti radil, abys tam to víčko ze zavařovačky nedával, není tragéd. Sám jsi se přesvědčil, jak se umí sání rozehřát a ten tenký plech se prostě rozteče! Osobně bych tam nechal to hliníkové sání, které bych odmastil perchlorem Neradíme ti tu blbosti. Spíše TY bys měl někdy zůstat nohama na zemi a nevymýšlet různá takyřešení, ze kterých jsi pak na prášky. Někdy budíš dojem syna Přemka Podlahy. Jsem rád, že ti auto jezdí, doufám, že to vydrží co nejdéle. Vyřeš ten zámek, skusil jsi se zamknout blokádou v autě? Odpojí se vnitřní táhla?
  10. punkac

    Nadzemní bazén

    Zalívám tím ouplně v cajku. Jde o to, že ta chemie není pár hodin po aplikaci už tak agresivní. Ještě mi na zahradě nic nechcíplo. Zalívám stromy, keře i zeleninu a nic
    • 42
  11. punkac

    Tip na kuchyň za super peníz!!!!

    Líbí se mi Elis červená - na chalupu by byla moc pěkná jaká je cena? SZ díky mxmen - nejsem odborník, ale celá ta kuchyňka, na kterou se ptáš, je v ceně jedné lepší skříňky bez slevy. Takže asi bez spotřebičů Respektive digestoř, sporák, výlevka a trouba plus všechny ty skříňky opravdu za osmičku asi nebudou
    • 12
  12. punkac

    Nadzemní bazén

    Šaldo, jestli tu vodu máš z vodovodního řádu a chystáš se jí pravidelně měnit, asi bych se na to vykašlal ( i když zase tady u nás stojí kubík vody 88 Kč) Jestli jí tam plánuješ mít déle, koupil bych si nejdříve sadu na zjištění pH. Tím zjistíš, jestli budeš kupovat pH+ nebo pH- prostředky, pak něco proti řasám a je to. V OBI jsem si vzal od Marimexu takovej sešitek a tam je vše pěkně popsáno jako pro blbé (takže pro mě a pro tebe )
    • 42
  13. punkac

    Nadzemní bazén

    prostředky od fy. marimex prodávají v každém OBI nebo Mountfieldu
    • 42
  14. Obloha je dobrá, líbí se mi to RC model jsem nikdy neměl, jen ŠL11 na kablik a Zetora i s valníkem na kablik Nejlepší hračka byl pro mě Merkur a vláčky TT
    • 48
  15. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    ježíšku na křížku, to zase bude Nepiš tu už nic o víčku, je to na nic a na prd. Kousek plechu snad seženeš, i kdyby to měl být pozink, nebo mosaz. Stačí zajet do kovošrotu a poprosit je. Jistě ti rádi prodají.
  16. punkac

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    víčko od kompotu je pěkná kravina, ono se to rozteče a dostane se to do válce, sežeň si měděnej plech a udělej to z něj. tloušťka 0,8 až 1 mm více tam nedostaneš
  17. punkac

    Ztratena RZ

    Heleď marně plakat nad rozlitým mlíkem.... Psal jsi, že jsi měl malou nehodu, tudíž jsi po ní jistojistě obcházel vůz a snad sis mohl všimnout, že ti kus plechu s písmenky vpředu chybí a válí se opodál auta. To jsi ho nemohl zvednout a vzít sebou nebo nějak připevnit na nárazník a dojet s ním domů? Určitě by jsi u policistů v Žitný uspěl, kdybys jim ten kus plechu ukázal a řekl: \"heleďte, teď mi to upadlo, jedu to dát do pořádku\" Přesně tohle se mi stalo ale v Německu. Neujel jsem bez značky ani 10 km a už mě stavěli. Ukázal jsem jim nárazník, vše vysvětlil, poprosili mě o přidělání RZ na výztuhu nárazníku (i kabel bünde mi zapůjčili) a frčel jsem dál..... Přijde mi, že se zbytečně vztekáš a hudruješ, ale můžeš nadávat tak maximálně sobě. To že na úřadě nikdo není, je holt zákon schválnosti a pro tebe to bude ponaučení dodržovat to, co máš. Na úřad pak nebudeš muset docházet a někde se hádat. Úřednice tě stejně odkáže na předpis, který tu byl zmiňován výše a prachy zacvakáš tak jako tak.
    • 17
  18. Hlavně co to je ta hovínková dílna? Asi vás láká muzeum angličáků a melounový muzeum co? Hudební doprovod je za mě dobrej, ale nevím, jestli je pro děti
  19. to mohu potvrdit
    • 73
  20. punkac

    Ukončení veškeré výroby

    Nejednám snad s tebou slušně? Až to bude neslušné poznáš to, o to se neboj Koukám Next level obchodníček nám zázrakem zmizel. Napíšu ti ještě poslední věc. Jsou lidi, kteří se chovají slušně a když jsou na něco upozorněni, věc napraví nebo když nesuhlasí, věc odstraní a chápou to..... Pak jsou ti druzí, kteří stále hledají skulinky a různé výhovorky a nikdy nepřijmou nic jiného než svůj vlastní názor a na vše by si brali právníky (kteří všeobecně přesně mezi tyhle lidi smi patří)
    • 48
  21. punkac

    Ukončení veškeré výroby

    Mohy: Prosimtě nechovej se jako vychcanej čecháček, máš tu jasné stanovisko vedení a to je zákon tam kde není psáno, kapišto? Jinak o slevách u mobilních operátorů vím více než si myslíš, pár lidí v mém okolí se tím bohužel živí a když nemají o čem, tak o své \"super\" práci melou jak kafemlejnci (většinou dopiju, zaplatím a měním lokál). Tak tu nekecej nic o tom, že nemáš provize z jakýhokoliv uzavřenýho kšeftu [upravil dne 26/7/13 11:33 od punkac]
    • 48
  22. punkac

    Ukončení veškeré výroby

    Peta: trošku tě doplním...Nelze věřit prakticky ničemu, co pod svým bývalým nickem napsal a tím nemyslím Lukáš_307
    • 48
  23. punkac

    Ukončení veškeré výroby

    TyDebile Obchodník: Dneska budu fakt zlej, zklidni hormon a než něco napíšeš, 100x si to po sobě přečti a raději to rovnou smaž! Ty poslední dobou co napíšeš, to je opravdu perla. Opravdu jsem celej hžavej od tak sebestředného člověka tu něco číst. Natož kupovat.....
    • 48
  24. punkac

    Tiskárna připojená k routeru

    Motomoto: díky za nabídku, bohužel jí nevyužiju, přijde mi to vhodné spíše pro nějakou kancelář (na doma je to zbytečné), fax opravdu nepotřebuji Jinak oproti Alze jsi levnější o 47 Kč, ale poštovný od tebe určitě nebude zadarmo, alza má do UL na sběrové místo poštu asi za 30 Kč, ale i tak díky ještě jednou za nabídku
    • 13
  25. punkac

    Střípky z rekonstrukce

    osobně se mi mozaika líbí, i se sprchou.
    • 56
×
×
  • Vytvořit...