Heleď marně plakat nad rozlitým mlíkem....
Psal jsi, že jsi měl malou nehodu, tudíž jsi po ní jistojistě obcházel vůz a snad sis mohl všimnout, že ti kus plechu s písmenky vpředu chybí a válí se opodál auta. To jsi ho nemohl zvednout a vzít sebou nebo nějak připevnit na nárazník a dojet s ním domů? Určitě by jsi u policistů v Žitný uspěl, kdybys jim ten kus plechu ukázal a řekl: \"heleďte, teď mi to upadlo, jedu to dát do pořádku\" Přesně tohle se mi stalo ale v Německu. Neujel jsem bez značky ani 10 km a už mě stavěli. Ukázal jsem jim nárazník, vše vysvětlil, poprosili mě o přidělání RZ na výztuhu nárazníku (i kabel bünde mi zapůjčili) a frčel jsem dál.....
Přijde mi, že se zbytečně vztekáš a hudruješ, ale můžeš nadávat tak maximálně sobě. To že na úřadě nikdo není, je holt zákon schválnosti a pro tebe to bude ponaučení dodržovat to, co máš. Na úřad pak nebudeš muset docházet a někde se hádat. Úřednice tě stejně odkáže na předpis, který tu byl zmiňován výše a prachy zacvakáš tak jako tak.