Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Byli jste někdy okradeni?

    Peta: Jak maffiozo bankovky stočené do ruličky a Cohibu podpalujíc si stokorunou?
  2. Tak se zeptal no, osobně mě taky zajímá názor starších členů, protože osobně jsem byl tou dobou v pytli Pochybuju, že je tu nějaký rusofil, který by toto obhajoval
  3. punkac

    Byli jste někdy okradeni?

    To ti můžu a nemusím věřit nicméně to o těch Božích Mlýnech funguje spolehlivě :roker nepsal jsem o finančním ojebávání ale o ojebu jako takovém a na to jsi milý lukáši expert a né že ne. ps: bez placené inzerce bych v krajním případě mohl jako ojeb brát i ty tvý vyřezávánky z nerezu Hlavně tu nepiš nic ve smyslu:\" Já nic nevěděl, já to tak nemyslel\"
  4. punkac

    Byli jste někdy okradeni?

    Lukaro: Boží mlýny, párkrát si ojebal ty někoho, tak holt teď někdo tebe. Jinak největší zloděj je stát
  5. baterka ma po zenitu napovida tomu pohasnuti podsvetleni na panelu i to ze ti jede okenko ridice s automatickym dojezdem nahoru trhane. To okynko chce v kuse sjet uplne dolu a pak hned nahoru i trhane a furt drzet tlacitko a pak zas dolu a nahoru. Elektronika si nastavi moturek sama. Rychlomer bude bud v cudu cidlo nebo nahon cidla s prevodovky nebo prevodnik rychlosti nebo studenak v budikach. regulator bude mit asi proslehly tranzistor (bud nejde a nebo toci furt a nereaguje na ovladac)
    • 7
  6. punkac

    Boj proti silničním pirátům

    ten \"může\" nebo taky nemusí přijít o ŘP, ale kamera je prodána a to ju to oč tu běží :D:D osobně si nemyslím, že to nepomůže bezpečnosti více než kamera za litr
  7. punkac

    peugeot 406 1.8 16V nechyta

    jinak mě napadlo jestli nemáš v čudu zapalovací rampu..... Jak jsi psal, že nejdřív jel na 2-3 válce a teď nejede vůbec,přijde mi to pravděpodobnější závada
    • 6
  8. punkac

    peugeot 406 1.8 16V nechyta

    zelené čidlo je tam za a) jen jedno je dvoupinové, za b) u dieslu bylo na takovým domku, kde byl filtr paliva, ještě bys měl mít dle modelu hnědé čidlo (to je na sahary) a modré čidlo ( to je na budíky). Je dost možné, že u benzínu jedno z těch dvou bude chybět http://autodily.mjauto.cz/peugeot/406-8b/1-8-16v_85/chlazeni/fc73276.html takhle to vypadá na 81 kW starší verzi, snad to budeš mít podobné, každopádně hledej to, co jsem ti dal první odkaz
    • 6
  9. punkac

    Boj proti silničním pirátům

    s tímto nelze než souhlasit
  10. punkac

    peugeot 406 1.8 16V nechyta

    čídlo by mělo být zelené barvy
    • 6
  11. Feelly: cena bude krutá v tom, že co si budeš chtít koupit, budeš muset u Scratchovic ochutnat, žádné zajídání chlebem, žádné xichtění a navíc po dožvýkání budeš muset Áďe zazpívat nějakou její oblíbenou písničku
  12. punkac

    Čerpadlo lucas epic

    Určitě to byl Lucas EPIC? Ten se dával jen do 2.1 TD..... máš asi tento Lucas, více tu
  13. Mě to jednou dalo facku (rozebírat jsem to nemusel, byl jsem jenom zvědavej) a pak jsem si koupil novej na vraku za 100 Kč
  14. punkac

    406 2.0 HDi 2003

    asi teda už víš, je to takhle, zleva pyropatrona předpínače pásu nebo airbag, dále vyhřev sedáku, airbag nebo pyropatrona předpínače pásu , žlutej konektor opravdu nevím, co je zač, dyžtak hoď číslo růžového drátu, červený je ukostření
  15. punkac

    Střípky z rekonstrukce

    Mysleli jste na eventuální transport?
  16. punkac

    HDi 2.0 100kW nestartuje - vyřešeno

    solenoid je elektromagnetický ventil shutoff bude vypínací takže bych si to přeložil jako chybu tohohle ventilu, asi ti nepouští naftu do čerpadla
  17. punkac

    Vrakoviště ústecký kraj

    Ploskovice u Litoměřic, specializovali se na 206.....
  18. Tam se bohužel náš člen živil na jiných hostech (svatebních)
  19. punkac

    HDi 2.0 100kW nestartuje - vyřešeno

    Tak to bude určo ono, my měnili DRV ventil, pak ještě nějaké čidlo (to druhé) na railu a furt to dělalo. Průměrně jednou za 50 km to třeba během 2 vteřin třikráte zakoplo. Pak auto jednou naskočilo, za šíleného cukání ujelo asi 5 km (ze Lhenic do Netolic), aby u Podroužku zdechlo a už nešlo nastartovat. V ČB vyměnili čidlo otáček a od té doby jezdí jako drak (pocitově daleko více táhne) Písni, jak jsi dopadl
  20. punkac

    Muzejní republika

    Ne mě opravdu rádio Hvězda nechybí myslel jsem, že bych vzal ty hudební zprávy nebo plnou polní z dobrých zpráv, ale dechovku nesnáším a na vojně jsem nebyl
    • 7
  21. punkac

    Mapy v mobilu

    prci na silnici je překlep speciálně pro Šaldíka
  22. punkac

    Mapy v mobilu

    vyzkoušej to waze, je to online a ukazuje to policajty, zácpy, prci na silnici stylem, že když jedeš okolo, klepneš na příslušnou ikonku a lidé mající podobnou trasu to hnedle uvidí. Fakt vymakaný
  23. lepší než banda zfetovanejch negrů s letlampu a kleštěma.... Jirka nepotřebuje hochy, aby si trochu zablbli. On má papričky....... :D:D
  24. punkac

    Mapy v mobilu

    zkus waze nebo map factor navigator soffline mapama Jinak po prvotním pohledu na tvé obrázky jsem si říkal, ježiš marjá Zeman nás žene na východ
×
×
  • Vytvořit...