Tak se zeptal no, osobně mě taky zajímá názor starších členů, protože osobně jsem byl tou dobou v pytli
Pochybuju, že je tu nějaký rusofil, který by toto obhajoval
To ti můžu a nemusím věřit
nicméně to o těch Božích Mlýnech funguje spolehlivě :roker nepsal jsem o finančním ojebávání ale o ojebu jako takovém a na to jsi milý lukáši expert a né že ne.
ps: bez placené inzerce bych v krajním případě mohl jako ojeb brát i ty tvý vyřezávánky z nerezu Hlavně tu nepiš nic ve smyslu:\" Já nic nevěděl, já to tak nemyslel\"
baterka ma po zenitu
napovida tomu pohasnuti podsvetleni na panelu i to ze ti jede okenko ridice s automatickym dojezdem nahoru trhane. To okynko chce v kuse sjet uplne dolu a pak hned nahoru i trhane a furt drzet tlacitko a pak zas dolu a nahoru. Elektronika si nastavi moturek sama.
Rychlomer bude bud v cudu cidlo nebo nahon cidla s prevodovky nebo prevodnik rychlosti nebo studenak v budikach.
regulator bude mit asi proslehly tranzistor (bud nejde a nebo toci furt a nereaguje na ovladac)
ten \"může\" nebo taky nemusí přijít o ŘP, ale kamera je prodána a to ju to oč tu běží :D:D
osobně si nemyslím, že to nepomůže bezpečnosti více než kamera za litr
jinak mě napadlo jestli nemáš v čudu zapalovací rampu..... Jak jsi psal, že nejdřív jel na 2-3 válce a teď nejede vůbec,přijde mi to pravděpodobnější závada
zelené čidlo je tam za a) jen jedno je dvoupinové, za b) u dieslu bylo na takovým domku, kde byl filtr paliva, ještě bys měl mít dle modelu hnědé čidlo (to je na sahary) a modré čidlo ( to je na budíky). Je dost možné, že u benzínu jedno z těch dvou bude chybět
http://autodily.mjauto.cz/peugeot/406-8b/1-8-16v_85/chlazeni/fc73276.html
takhle to vypadá na 81 kW starší verzi, snad to budeš mít podobné, každopádně hledej to, co jsem ti dal první odkaz
Feelly: cena bude krutá v tom, že co si budeš chtít koupit, budeš muset u Scratchovic ochutnat, žádné zajídání chlebem, žádné xichtění a navíc po dožvýkání budeš muset Áďe zazpívat nějakou její oblíbenou písničku
asi teda už víš, je to takhle, zleva pyropatrona předpínače pásu nebo airbag, dále vyhřev sedáku, airbag nebo pyropatrona předpínače pásu , žlutej konektor opravdu nevím, co je zač, dyžtak hoď číslo růžového drátu, červený je ukostření
Tak to bude určo ono, my měnili DRV ventil, pak ještě nějaké čidlo (to druhé) na railu a furt to dělalo. Průměrně jednou za 50 km to třeba během 2 vteřin třikráte zakoplo. Pak auto jednou naskočilo, za šíleného cukání ujelo asi 5 km (ze Lhenic do Netolic), aby u Podroužku zdechlo a už nešlo nastartovat. V ČB vyměnili čidlo otáček a od té doby jezdí jako drak (pocitově daleko více táhne)
Písni, jak jsi dopadl
Ne mě opravdu rádio Hvězda nechybí
myslel jsem, že bych vzal ty hudební zprávy nebo plnou polní z dobrých zpráv, ale dechovku nesnáším a na vojně jsem nebyl
vyzkoušej to waze, je to online a ukazuje to policajty, zácpy, prci na silnici stylem, že když jedeš okolo, klepneš na příslušnou ikonku a lidé mající podobnou trasu to hnedle uvidí. Fakt vymakaný