Jo jinak motor krásně startuje na brnk i v tuhých mrazech a chod má opravdu pravidelný, kdyby nestartoval mohla by být špatná komprese?
UPGRADE
takže jsem jel z práce pomalu (max 2000 ot/min) na všechny kvalty (po dálnici max 105 km/hod) nic nevybrovalo, nic se netřáslo. Jel jsem domu hodně dlouho a oklikama, aby se motor zahřál.
Na volnoběh se netřásl (respektivě maličko ano, ale to snad dělají úplně všechny motory, rozhodně se auto neklepalo). Sahara občas na 5 sekund sepla.... to mi přijde také normální (klima byla puštěná)
tak teď dvě otázky
1) jak se správně měří kapalina v servu auto samozřejmě stojí na rovině a motor neběží? Víčko (kde zespodu je měrka) je zašroubované, vyšroubuji ho, měrku otřu, znovu zašroubuju, počkám 5 sekund, znovu vyšroubuju a koukám na měrku? Nebo se vyšroubuje, otře a pak jen přiloží a vyndá a kouká na měrku? Mám v tom nějaký hokej. Kdyby to bylo dle prvního případu, servo oleje je dost, kdyby podle druhého případu, dost ho tam bude chybět
2) mrkněte na obrázky, vstřikovače před spolujezdcem, krásně čisté, vstřikovače před řidičem, obzvláště ten krajní je nějaký zasratý, co to je?
[upravil dne 26/9/13 19:32 od punkac]