Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. může za to ten, co zakopne a zvrhne ho do ohně, takže klasicky ten, co má dřevěný nohy
  2. punkac

    Teploměr

    udělej to tak, aby na termistor nefoukalo, neměl by koukat ven ze zrcátka
    • 31
  3. u nás v půl šestý 4,1 bez škrábání , tak jsem jel autem
  4. na trabiho? Ach to ráno, 2.1 td je predané, tam bych uměl poradit na 307 nevím prepáč [upravil dne 27/9/13 06:30 od punkac]
    • 12
  5. trošku to oživím, konečně jsem za odpůrce (jak taky jinak) dosáhl levelu 7, jde to pomalu, ale jde to Za chvilku jdu na ty žabáky jedny - si mi tady dovolili obsadit dva portály :D
    • 6
  6. punkac

    partner klubu AUTOKELLY

    Manželka tě má zapsanýho v občance, ne?
  7. Jo jinak motor krásně startuje na brnk i v tuhých mrazech a chod má opravdu pravidelný, kdyby nestartoval mohla by být špatná komprese? UPGRADE takže jsem jel z práce pomalu (max 2000 ot/min) na všechny kvalty (po dálnici max 105 km/hod) nic nevybrovalo, nic se netřáslo. Jel jsem domu hodně dlouho a oklikama, aby se motor zahřál. Na volnoběh se netřásl (respektivě maličko ano, ale to snad dělají úplně všechny motory, rozhodně se auto neklepalo). Sahara občas na 5 sekund sepla.... to mi přijde také normální (klima byla puštěná) tak teď dvě otázky 1) jak se správně měří kapalina v servu auto samozřejmě stojí na rovině a motor neběží? Víčko (kde zespodu je měrka) je zašroubované, vyšroubuji ho, měrku otřu, znovu zašroubuju, počkám 5 sekund, znovu vyšroubuju a koukám na měrku? Nebo se vyšroubuje, otře a pak jen přiloží a vyndá a kouká na měrku? Mám v tom nějaký hokej. Kdyby to bylo dle prvního případu, servo oleje je dost, kdyby podle druhého případu, dost ho tam bude chybět 2) mrkněte na obrázky, vstřikovače před spolujezdcem, krásně čisté, vstřikovače před řidičem, obzvláště ten krajní je nějaký zasratý, co to je? [upravil dne 26/9/13 19:32 od punkac]
    • 13
  8. nejhorší je, že ten motor je v C4 picasso otočený a přístup ke vstřikům je na prd. Kolik se těma vratkama vrací nafty? Aby po 15 sekundovém měření nebyly 4 skleničky od jogurtu plné? Furt mi nejde do hlavy, proč studený to nedělá a zahřátý jo Výfuk nikde nedrnčí, jak poznám silentblock po zenitu? Motor bude mít asi tři jeden na motoru, jeden na převodovce a jeden dole (můj favorit). Ať si tu nevymýšlím, je možné, že je při studeném motoru silentblok tvrdý a při teplém se roztáhne a motor se třese nebo je to blbost?
    • 13
  9. Dá se ta komprese či vstřiky nějak změřit na diag?
    • 13
  10. Kluci ale proč se auto mírně třese když motor běží a auto stojí po zahřátí, kola se netočí
    • 13
  11. jo kola jsou sice sjetá, ale rovnoměrně a bez plošek
    • 13
  12. Když je motor studený a stojím na křižovatce na červenou, auto se neklepe Po zahřátí už se mírně třese, ale otáčky nekolísají i zvukový projev motoru je bez závad. Auto jinak krásně táhne, na origo diag nejsou žádné chyby. Dále při jízdě ať je studené nebo ne cca při 130 km/hod se začne třást volant někdy více někdy méně. Když ho držím, auto jede rovně, ale je nepříjemné ho držet, musím jezdit pomaleji . Když ho pustím, auto někdy táhne doleva či doprava. Kola jsou vyvážena, dokonce 2x pro jistotu, nicméně mají tak 1,5 mm vzorek, čeká se na nové zimáky Jinak servo olej je na měrce na max, servo nikde nepiští, z auta nic neteče Podezření mám na silentblok motoru (jestli ho teda auto má) nebo na rozhozenou geometrii. Auto před měsícem prošlo technickou bez závad, z toho usuzuji, že ramena jsou v pořádku. Při brždění také nic nikde neklepe a auto se nehoupe, brzdy a kotouče jsou tedy OK Poradíte? Nebaví mě jezdit po dálnici 120 km/hod
    • 13
  13. JJ, burčák se tento rok vydařil! Obzvláště odrůda Jonatán, James Grieve a z červených Jantar :D:D:D
  14. punkac

    Kolik mate najeto?

    moc to není, ale nerezne a nikde neklepe
  15. za me ano, vzdy mi tvoje jidlo bodlo a moc chutnalo
  16. vezmi jí sebou. Darina bydlí daleko a na hrátky po telefonu nejsem stavěnej Mě stačil výstup na vrchol o Silvestru :D:D:D:D
  17. jestli ten jeden bude TA jako na Sylvestru, tak se těším, vymyslím zas nějakou sázecí hru
  18. hezky pisu si do kalendare. budu dva dny po zubarovi snad budu moci kousat
  19. punkac

    U Tygra

    Diky za typy, vola a pinkasy necham na jindy
  20. punkac

    U Tygra

    tak jelikoz jsme v praze nemohli zasednout do me oblibene pivnice U Jelinku posrestilo se mi konecne hned po otviracce zasednout ke stolu U Tygra..... Jednim slovem bomba. Pivko jako kren
  21. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    Tak to chápu, kašli na chránič ještě jednou, udělej to na tu chvilku, jak jsem ti psal Dědka bych nedráždil. :D Ale zase jestli má v osmdesáti ještě za co kalit, je dobrej Jinak třeba po rekonstrukci Ćinoherního Studia udělali v rámci šetření všechny rozvaděče tak, že na přívodu je 20A chránič a pak jdou jednotlivé větve Stačilo, aby se někde orosil bojler a nešlo nic
    • 32
  22. Chřibskou známe, tam se tak krásně chl...á A nedaleko je Křížovej Buk, kde dělaj super outdoorové kalhoty. Jinak cesta v zimě do Rumburka přes kopec zvaný Šeberák alias Šebr je nádherný vzrůšo, aneb potkáš tirák a jsi v pytli Lokalita na zimní klouzání krásná Jinak je zajímavá i vesnice Janská asi na půli cesty od Děčína, bývala zde německá podzemní továrna, která se po válce přebudovala na podzemní tankstelle pro rusáky. Tak velký nádrže na naftu či benzín jsem do té doby neviděl (když pominu Kralupy nebo Záluží ) Notabene, dá se do těch nádrží i vlésti Nic pro maminčiny sukně. (odkaz na kešku http://www.geocaching.com/geocache/GC28G7E_underground ) [upravil dne 19/9/13 20:57 od punkac]
  23. No nepříjemný zvuk vyluzuje i ucpaný mini motůrek v deklu kde je stropní světlo, je tam jedno z čidel pro automatickou klimu, motůrek má vrtulku a ta za ty léta nachytá sajrajtu, obzvlášť kouří-li se v autě. Taky jsem si myslel, že to dělá servo klapek a dělal mi to tenhle malej pískláček
    • 13
  24. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    jasný, jak jsem psal, že to propojil zkoušečkou, nikdo není tak blbéé, aby si naslinil prsty a spojil fázi se zemí (snad teda....) Ta pravděpodobně použitá vadaska má malý vnitřní odpor, a proto chránič vybavil. Z toho věnce jde modrej ze společný svorkovnice jako pokračuje dál zelenožlutej, viď? Nebo jen tak trčí modrej bezprizorně v krabici pod těmi ostatními dráty? Počítám, že věneček má jen čtyři části Dále máš ten chránič jen na tuto větev nebo je nadřazen přívodu pro celý rozvaděč?
    • 32
×
×
  • Vytvořit...