No řídící jednotka funguje za pomocí akcelerometru.... Vyhodnocuje to prudkou změnu rychlosti a směru.... Že by se to pokazilo při nárazu do popelnice? Si do ní narazil Eltone tak v sedmi pětkách za hodinu, ne? :D
Gronholm: Ta 206 stála nebo jela?
[upravil dne 21/10/13 18:31 od punkac]
Dělal jsem to po víkendech
dopoledne nařezání
dopoledne a kousek odpoledne svaření
dvě odpoledne vykopání základů
jedno dopoledne usazení a dělání šalování
druhý den odpoledne zalití betonem z mixu
pak to 3 týdny tvrdlo
teď to mám asi měsíc odšalovaný, ještě jsem přivařil motor a lištu na řetěz
tento rok končím teda ještě to budu muset natřít
příští rok prkna a malá úprava vodicí kladky (zapoměl jsem na tloušťku prken ) a dodělání celého stání pro dva vozy
jinak montáž - jestli teda tomu rozumím je jen a pouze usazení brány do předem připravené pozice....
tak to mi trvalo 10 minut usazení a asi dvě hodiny jsem lítal s 22 klíčem a strojní vodováhou a dával to do roviny, abych to teď po navaření žlábku pro řetěz dělal znovu, holt je to dlouhý a svárů na jedné straně je moc, tak se to kroutí
Ale je to hobby tak mi to nevadí
No charlie malej jde o to, že oni nedělají jednu bránu za druhou ale třeba jen jednu dvě za měsíc
Ti říkám, za holej svařenec v okolí UL a TP chtěli 20000 Kč bez těch dalších serepetiček, proto jsem si to udělal sám
né že bych to nechtěl mít od profíka, ale nemam na něj
ta klika stojí asi do kila
vše najdeš na tom branyposuvne.cz
charlie jednou mi to stačilo
ona to není prdel vařit to na koleně když nemáš takhle velkou desku na kerý bys to vařil
Hlavně se to vždycky skroutí a musí se to rovnat, pro sebe mi to až tak nevadí ale kamarád by mohl remcat
Jinak mam tam průlez vrátka na fotce vlevo, kdyby vypli proud a mohl jsem bránu růčo otevřít
Přijdou na to prkna od baráku přes bránu až k rohu zahrady
Charlie, někde vyhrabu mejl s nabídkama opravdu ty prachy chtěli
Jinak jedno dopoledne jsem si to nařezal flexou a jedno dopoledne s kouskem odpoledne jsem to svařil
další víkend se betonovaly sloupky.
Na té fotce ještě není přivařen motor a žlábek pro řetěz
Oddie
Vix má myslim No Mood :D:D
Peťo, jseš asi bez nálady, takzvaně flegmatický , jinak vyoraný brambor nebo myš se říká i u nás, ale znamená to, že \"čumíš blbě\" aneb jsi se po vyorání ještě nestačil zorientovat....