Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Samovolné vystřelení airbagu?

    A asi i tak uzavřelo....
    • 17
  2. punkac

    Samovolné vystřelení airbagu?

    No řídící jednotka funguje za pomocí akcelerometru.... Vyhodnocuje to prudkou změnu rychlosti a směru.... Že by se to pokazilo při nárazu do popelnice? Si do ní narazil Eltone tak v sedmi pětkách za hodinu, ne? :D Gronholm: Ta 206 stála nebo jela? [upravil dne 21/10/13 18:31 od punkac]
    • 17
  3. punkac

    hodnota webu

    no tě prsk :D:D vixi, co je dobrého ke kouření v Sušici :D:D:D
    • 19
  4. punkac

    Co mi to stojí před domem?

    no mě ta 405 i 406 před medvědovým domem evokuje jiný typ auta, jen by musela obě mít černou barvu
    • 30
  5. punkac

    Noční hlídání

    jseš reglej?
  6. punkac

    Noční hlídání

    nene ale jsem na chatu Oddie už šel spát
  7. To musím zkusit
    • 10
  8. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    Dělal jsem to po víkendech dopoledne nařezání dopoledne a kousek odpoledne svaření dvě odpoledne vykopání základů jedno dopoledne usazení a dělání šalování druhý den odpoledne zalití betonem z mixu pak to 3 týdny tvrdlo teď to mám asi měsíc odšalovaný, ještě jsem přivařil motor a lištu na řetěz tento rok končím teda ještě to budu muset natřít příští rok prkna a malá úprava vodicí kladky (zapoměl jsem na tloušťku prken ) a dodělání celého stání pro dva vozy jinak montáž - jestli teda tomu rozumím je jen a pouze usazení brány do předem připravené pozice.... tak to mi trvalo 10 minut usazení a asi dvě hodiny jsem lítal s 22 klíčem a strojní vodováhou a dával to do roviny, abych to teď po navaření žlábku pro řetěz dělal znovu, holt je to dlouhý a svárů na jedné straně je moc, tak se to kroutí Ale je to hobby tak mi to nevadí
    • 34
  9. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    Jůůů to jsem ušetřil prachů to je super
    • 34
  10. punkac

    Nálada nebo telefon

    co mas na mysli ? predreferendove nalady ? yeaaah
    • 34
  11. Ten konec je boží
    • 10
  12. punkac

    Nálada nebo telefon

    máš doma pískálka? Buď rád, že piští
    • 34
  13. punkac

    Nálada nebo telefon

    JJ jen do toho
    • 34
  14. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    No charlie malej jde o to, že oni nedělají jednu bránu za druhou ale třeba jen jednu dvě za měsíc Ti říkám, za holej svařenec v okolí UL a TP chtěli 20000 Kč bez těch dalších serepetiček, proto jsem si to udělal sám né že bych to nechtěl mít od profíka, ale nemam na něj
    • 34
  15. punkac

    Nálada nebo telefon

    Stibto, mě baví to tvoje skrejvání v jazyce anglickém, to je dobrý Ale teď jsi v míru, tak píšeš česky
    • 34
  16. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    tak mám to sakumprdum (teda bez dřev) za 14tkč Ajdamku, potěšil jsi mě moc, zase si své práce vážím o kousek víc
    • 34
  17. punkac

    Nálada nebo telefon

    Šaldo, ano, ale jednu dobu jsi měl trošku smutnou náladu, které jsem nerozuměl, ale naštěstí to už je pryč
    • 34
  18. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    ta klika stojí asi do kila vše najdeš na tom branyposuvne.cz charlie jednou mi to stačilo ona to není prdel vařit to na koleně když nemáš takhle velkou desku na kerý bys to vařil Hlavně se to vždycky skroutí a musí se to rovnat, pro sebe mi to až tak nevadí ale kamarád by mohl remcat
    • 34
  19. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    Jinak mam tam průlez vrátka na fotce vlevo, kdyby vypli proud a mohl jsem bránu růčo otevřít Přijdou na to prkna od baráku přes bránu až k rohu zahrady
    • 34
  20. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    nevím kde sebereš matroš ale počítám, že ti to nařeže zadax a jestli to bude vařit na koleni tak mu dáš tak dvojku ta dílo a basu pivka k tomu
    • 34
  21. punkac

    Pojezdova vjezdova samonosna brána

    Charlie, někde vyhrabu mejl s nabídkama opravdu ty prachy chtěli Jinak jedno dopoledne jsem si to nařezal flexou a jedno dopoledne s kouskem odpoledne jsem to svařil další víkend se betonovaly sloupky. Na té fotce ještě není přivařen motor a žlábek pro řetěz
    • 34
  22. punkac

    Nálada nebo telefon

    Oddie Vix má myslim No Mood :D:D Peťo, jseš asi bez nálady, takzvaně flegmatický , jinak vyoraný brambor nebo myš se říká i u nás, ale znamená to, že \"čumíš blbě\" aneb jsi se po vyorání ještě nestačil zorientovat....
    • 34
  23. tak kup tu čelovku
    • 62
  24. punkac

    Nálada nebo telefon

    Radku, zvukový porno jsem chápal, ale ředkvičku neee
    • 34
  25. punkac

    Nálada nebo telefon

    Aha, myslel jsem spíše pátek 13. - něco jako když sa dal rozkaz k pozatýkání templářů někdy před skoro 1000 lety
    • 34
×
×
  • Vytvořit...