chlape, chlape, jestli chceš poslat do pekla nejporuchovější část tvého vozu, začni se hrabat v čerpadle a ve vstřikách
nevím co si od toho slibuješ, ale je vidět (a to se nezlob), že o Lucasu nevíš nic, o principu motoru taky nic, pro začátek si dej v googlu vyhledat, co stojí oprava, repas a nastavení čerpadla Lucas EPIC, snad tě výsledná částka probere, jinak protože
jde stále o motor s komůrkou, hrozí dosti reálně to, čemu se říká prdlá hlava, opět oprava není z nejlevnějších
jestli chceš čipovat kup si hdi nebo koktu tdi
přímý vstřik = pálí ve válci na pístu v horní úvrati
klasický TD = pálí v hlavě motoru (komůrce v hlavě nad válcem), když je píst v HÚ