Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Čerpadlo na 406

    jinak na přidání nafty je na čerpadle nastavovací šroubek, zajištěnej barvou, někdy je \"zaplombovanej\" od chlapíka na emisích, já sám mám ptakto přidanou naftu a auto je svižnější a nemusel jsem nikde nic přibrušovat.....
  2. punkac

    Čerpadlo na 406

    hmm, tak když kecáme, tak holt kecáme... jen by mě zajímalo, kam si k jednotce připojil to mechanický čerpadlo, aby ti zhasla kontrolka motoru
  3. předpokládám, že u nejpoužívanějších dveří u řidiče zkontroluj i ostatní dveře:papa
  4. punkac

    RC - UAZ 469B

    tak to je nádhera
  5. punkac

    Lambo doors ano či nie

    kufrem přece, jinak tomu chybí ještě střílna, pásy a pod zpětným zrcátkem zavěšená rubikova kostka 4praktika: dělej čest svému nicku a nemontuj na auto zbytečný a nePRAKTICKé věci [upravil dne 15/1/10 punkac]
  6. punkac

    Legler na cikovač stieracov

    no jo no, on hutorí, tomu my chlapi ze severu už nerozumíme :papa
    • 7
  7. punkac

    Legler na cikovač stieracov

    tohle najde strejda google ale nevím, co to má společnýho se stěračem http://de.wikipedia.org/wiki/Regler asi myslí přenesený význam slova..... něco jako regulátor [upravil dne 15/1/10 punkac]
    • 7
  8. z pětice drátů je dvojice drátů žlutý a červený to, co jsem psal jako \"páčka k sobě\" jsou permanentně spojený a přitažení páčky k sobě se rozpojí zbývající trojice je, myslím, modrý fialový černý nebo zelený to už nevím jistě nevím ani který z tý trojice je jejich společný, ale to jde lehko zjistit multimetrem, proto bych se nebál uzpůsobit jakoukoliv páčku, dokonce to někdo dělal z páčky na ovládání rádia
  9. origo páčka má myslím pět drátů, dva jsou na \"nulu\" na páčce k sobě a tři jsou na + a - (nahoru a dolu) jeden je společnej
  10. hmm to vypadá že tečou aktuátory mrkni zde http://www.autopart.cz/generate_page.php3?page_id=7663
  11. punkac

    P 406 - 2,1TD čerpadlo a sahara?

    ja dělal repas bosche a trysek minulý březen a cena? za čerpadlo litřík a to v tom byla celá přetěsňovací sada a trysky za lahev vodky udělal kámoš v dílnách DPMUL (samozřejmě ve svém volnu)
  12. dělám pod francouzama 4. rokem a už jsem jich vážně plnej větší bordel s kamuflážníkem ředitelem jsem fakt nezažil všecko jim trvá tři tuny času, místo aby řešili primární věc, zaobírají se největšíma <> Když potkám na hale ředitele, platí taková věc, jak se ho nejrychleji zbavit, klasická věta jestli je všechno v pořádku. Když řeknu, že ano, naloží mě zbytečnou práci, když ho upozorním, že je někde nějaký problém a že jich je (vůbec si je nemusím, vymýšlet), pokýve hlavou a zmizí :grr:grr prostě nechce nic řešit proto chápu, proč se ve Francii žije nejlépe, protože se tam nemaká a pro prd hned stávkujou a o práci jen kecaj (stejně v těch fabrikách makaj jen barevný)
  13. má doměnka je, že stav dveří hlídá na motorech 171 a 173 to tlačítko s vývodem \"3\" posílá uzemění do řídící jednotky, každý motor má svůj, hledal bych tady u předních motorů je to kontakt \"6\" ty ostatní kontakty na předních motorech jsou jen k tomu aby jednotka určila jsouli dveře zamklé či odemklé a pravděpodobně na superblokádu Proto bych si změřil stav při otevřených a zavřených dveřích multimetrem a zkontroloval všecky dveře:)
  14. aha no to je pak jasny motory a mechanizmus je v pohode esli se na chvilicku opravdu vsecky motory pootocej (i ten v kufru) je nekde nalomenej drat kerej dá jednotce centralu pokyn o tom ze se vsecky dvere uzamkly
  15. nemá motorek strženej šnekovej převod a tím pádem nepřecvakne kontakty a centrál to vyhodnotí jako chybu a nezavře se?
  16. punkac

    Má 2,1Td regulaci turba?

    chlape, chlape, jestli chceš poslat do pekla nejporuchovější část tvého vozu, začni se hrabat v čerpadle a ve vstřikách nevím co si od toho slibuješ, ale je vidět (a to se nezlob), že o Lucasu nevíš nic, o principu motoru taky nic, pro začátek si dej v googlu vyhledat, co stojí oprava, repas a nastavení čerpadla Lucas EPIC, snad tě výsledná částka probere, jinak protože jde stále o motor s komůrkou, hrozí dosti reálně to, čemu se říká prdlá hlava, opět oprava není z nejlevnějších jestli chceš čipovat kup si hdi nebo koktu tdi přímý vstřik = pálí ve válci na pístu v horní úvrati klasický TD = pálí v hlavě motoru (komůrce v hlavě nad válcem), když je píst v HÚ
  17. tak tohle mě taky potkalo, když jsem měnil skla kvůli nefunkčnímu výhřevu, ten je totiž tvořenej cestičkou z hliníku mezi dvěma slídami nebo to novější má ty cestičky z uhlíku Vyřešil jsem to tak, že jsem zrcátko nahříval fénem a pomalu vyloupl sklo z plastovýho držáku i s topnou fólií a skla v držácích zaměnil Bacha hlavně na to aby si nepoškodil tu reflexní vrstvu šroubovákem, zrcátko by pak vypadalo, že je poškrábaný
  18. punkac

    toto forum je muj domov

    lubkův nápad je docela dobrej, nechal bych hvezdičky bez čísel a třeba řádnej člen či admin, moderátor by mohl mít jinou barvu než neřádnej, bral bych to jako takovou milou pozornost klubu za podporu
  19. není tajemství, že někteří chlapi s malým mozkem, vzrůstem ale hlavně kokodákem si to kompenzujou velkejma kárama:D
  20. jojo má velkou hlavu jak pytel od banánu kokot
  21. punkac

    toto forum je muj domov

    prosimtě nebuď ješita, domluv to s Kurtem, v nejhorším budeš mít 0 počtu u příspěvků, ale ty zůstanou zachovaný a o to přeci jde, ne? Jako kdyby na počtu nějak záleželo, jde o kvalitu příspěvku přece
  22. hehehe, že ten překladač navrhoval vladimír mečiar nebo jak se ten kokot volá
  23. punkac

    toto forum je muj domov

    no tak vítej do klubu s \"nováčkem pkr\" a hodností, kterou budeš mít za chvilku, mám víc jak deset odpovědí
  24. punkac

    problem s vybijenim baterky

    13,5 V je fakt málo, nech překontrolovat altík a ještě jak si psal, že klidový proud je skoro zanedbatelný, to je co? Ono mít klidový proud větší jak 15mA je problém! ááá, Olda byl rychlejší [upravil dne 12/1/10 punkac]
  25. samotné schéma origo centrálu
×
×
  • Vytvořit...