Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. mám mladší
    • 30
  2. já to vyčetl myslím z DAMM kódu, je to tu na fóru, tak pohledej
    • 30
  3. na obrázku je to číslo 6 a největší problém je v místě čísla 10
    • 23
  4. hmm, tuhle radu jsem při svém řešení bouchání při přejetí sebemenší nerovnosti jako třeba kolejnička samočinné brány dostal taky a byla k prdu, plastový tyčky jsem vymontoval, byly absolutně bez vůle a pěkně tuhý, to bouchání způsobujou naopak tyčky vodorovné, kterýma se šteluje geometrie zadní nápravy. Levá byla vymletá v čepu na nápravě a pravá ve válečku, kterým se právě šteluje ta geometrie. Ta guma tam prakticky nebyla, vůle byla tak 5mm. Nárazy kovovýho středu tyčky o její vnější uložení, právě způsobuje ty rány
    • 23
  5. Ozzy, trošku se ti sem vetřu , a která 406 na klubu starej odel je nejmladší? Moje je vyrobená 20. září 1998, takže pak se dělaly už jen 6 měsíců. Ta moje už má třeba palubku z nového modelu
    • 30
  6. ano šéfoorganizátore díky za odkaz, nejpravděpodobněji se přivezu s osobním řidičem sopla opla jménem wooody
  7. punkac

    Multimediální centrum

    todle by mělo umět udělat z obyč IR ovladače rádiovej, u přístrojů na půdě umístíš konvertor z rádiovýho na IR signál naproti přístrojům a máš vystaráno, jestli je ale v překážce jen jeden strop, uvažoval bych o prodloužení čidla, které bych umístil na strop
    • 11
  8. když si z ní budu moct dělat srandu.... ne, vážně neva na pivko bych zajel... Bowling nehraju. Bowli piju. 18.12 mám záznám ve svém kalendáři . Vzkázek pro organizátory, jaká je záloha? Platbu předpokládám na P-C rajfajzen konto.....
  9. Rád bych si zakoupil digitální foto rámeček, který musí mít funkci zobrazení obrázku po příjmu mmsky, takže musí mít slot na simkartu. Ostatní možnosti \"nasátí\" obrázku jako wifi, paměťová karta, usb kabel či flashdisk je ne až tak podstatný ale příjemný bonus. Důležité ba nejdůležitější je, aby se přijatý obrázek přes mms hned zobrazil, nechci, aby jsem to musel měnit sám, v tomto ohledu mě sklamal nabízený vodafone rámeček, info, že to neumí, jsem se dočetl v diskuzi pod článkem Píšou tam i o jiných, bohužel ty jaksi jsou nedostupný. Nebo blbě hledám. Nemáte někdo tip? Ebay mi nevadí
  10. punkac

    Sháním píst-má někdo TIP?

    to jsem si našel v anglickým manuálu taky, já potřebuju vědět výrobce motoru třeba brigs a stratton honda atd atd třeba tady je, kde všude je ten pístek použitej, ale v jakým je to motoru to nepíšou já to typuju na ten brigs a stratton hledám dál
    • 14
  11. punkac

    V jakých autech jezdí PSA motory?

    co proboha sekáš, golfový hřiště do hodně do svahu? :D:D Ne to ne, to by ten motor nevydržel :D:D
    • 29
  12. punkac

    Sháním píst-má někdo TIP?

    takže ta firma se jmenuje kramp, byl jsem velmi spokojen s jednáním samotným jak dámy na telefonu tak technikem smluvní pobočky u nás - to, za co chtěl mountfield 2500 mi prodali za 650, navíc velmi přátelské jednání. Jelikož existuje jen pár výrobců motorků zahradní techniky - motor může a pravděpodobně i bude v jiných zaříeních, nebude problém díl u nich nalézt. Hoď sem údaje z motoru a najdeme to pro začátek můžeš brouzdat třeba zde http://www.kramp.com/shop/action/catalog_58_-41_10851_Zahrada
    • 14
  13. punkac

    Sháním píst-má někdo TIP?

    jak hledám, no úplně jednoduše, mám v rodině strejdu gugla a tetu wikipedii http://www.google.cz/search?q=parts+Troy+-+Bilt+TB310QS&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a jinak vydrž, páč v brně existuje nějaká velkofirma, někde na ní mám záložku, která mi na jaře sehnala díl do mé sekačky, za něž chtěl Béda mountfíld trávníček 2500 bez dph za 650 Kč. Šlo o nádrž k sekačce, jinak bonus u toho, což nechápu byl i úplně nový karburátor! Mountfield jsou šejdíři
    • 14
  14. hmm, škoda.... Nějak to nemusím, asi nejsem cílená skupina kupujících
    • 7
  15. když budeš řídit, tak bych se i přidal
  16. punkac

    Sháním píst-má někdo TIP?

    ten píst i s ojnicí stojí 28$ ale nevím co pošta do ČR http://www.ereplacementparts.com/troybilt-tb310qs-41bsgbpg966-blower-parts-c-26780_27249_27257.html ale to jsi asi nechtěl slyšet, alemaj tam komplet díly na ten motor, třeba máš někoho v USA a pošle ti to
    • 14
  17. punkac

    V jakých autech jezdí PSA motory?

    nebyla to zaniklá DESTA z Děčína, normálně dělali vysokozdvihy, ale poslední vzdech před krachem (ČSSD ministr průmyslu Grégr) udělali svojí multikáru. Myslím si, že se to jmenovalo DESTAcar nebo tak nějak.
    • 29
  18. parádní zpráva, držim palce a věřím, že to bude dobré :super:super:super
  19. pracuju 50 metrů od toho kruháče ......
    • 27
  20. punkac

    12V elektrocentrála

    ale jo kluci, já jsem taky bastlíř (poslední dílko je bezolejovej kompresor na foukání pivka ze sudu za pomoci nádoby z hasičáku ) Jen se nemohu zbavit dojmu, že 12V není košér (je na hovno) Něco složí a bude to k prdu, kdyžuž tak sehnat generátor na 230V, aby to k něčemu bylo. Je to jen můj názor....
    • 19
  21. no ty vole, v UL se něco taky děje , hlavně teda v tý průmyslový zóně, ze který je většina fotek, přesně kvůli takovejm trubkám tam jezdim 50, i když silnice snese mnohem více, ale městskej policajt kvůli nim nikdy nespí Jinak ta cesta končí kruhákem s betonovým ostrůvkem uprostřed. Tak jednou do půl roku (hlavně v létě kdy to na večer ještě svítí od slunka a kruhák není ve sluneční záři vůbec vidět a vzniká iluze nekončící krásné silnice) se tam rozmázne nějaký auto (naposled Mercedes 220) nebo ještě častěji motorkář
    • 27
  22. punkac

    12V elektrocentrála

    Sice má motor a má altík, ale úprava bude taky něco stát a na co vymýšlet to, co už bylo vymyšlené.
    • 19
  23. punkac

    12V elektrocentrála

    no tak přesně tohle jsem popisoval o pár řádků výše.....
    • 19
  24. punkac

    12V elektrocentrála

    elektrocentrála na 230V se dá pořídit do 3000 Kč a bohatě stačí na to svícení a nějakej jednodušší spotřebič jako vrtačka,flexa, rádio. Je to řešeno jako kostka o straně 30 cm s hmotností cca 10 Kg, je v tom 2taktní motor, má to regulaci naětí, když není odběr, otáčky jdou na minimum a jmenuje se to einhell nebylo by to jednodušší než něco bastlit?
    • 19
  25. punkac

    Masožravá rostlina (kytka)

    moc hezká stránka je www.masozravky.eu je tam vše podstatné, jak udělat substrát a tak, doma pěstuji 4 druhy ve skleněných koulích, vysadil jsem zálivku destilkou a nevyplatilo se (zálivka obyč odstátou vodou jim nesvědčí), tak pozor na to!
    • 6
×
×
  • Vytvořit...