Méďo, ještě že jsme v cirku Stejně jako se tobě nelíbí (i mně) nepřizpůsobivý magor blikající a troubící a nakonec blbě předjíždějící na Nuselku, tak se nelíbí hlučný soused (nepřízpůsobivý), který bydlí nade mnou. Nájem platím, jemu ho platí sociálka (takže my všichni do práce chodíc). Čím jsem si to zasloužil, že mám takovýhleho sráče nad sebou? Vím, žiju v kdysi hezkém městě, kam se v posledních dvou třech letech začal stahovat šmejd z celé ČR. Alias nějakej pražskej vychcánek koupí v Praze barák s tímhle póvlem... Nabídne (ze zákona musí) náhradní ubytování ( které za babku koupí tu v severních Čechách) a nepřizpůsovýho pěkně přestěhuje. Čím jsem si zasloužil to, že byty jsou tu tak levné, že se spekulantům vyplácí je ve velkém skupovat a dělat pro póvl hromadně ubytovny a ničit tím normální lidi, který nemají na to koupit si byt v \"krásné\" Praze?
Já osobně jsem rezignoval a jdu na vesnici - proč si myslíš, že nemám auto? Protože všechny prachy, které vydělám, rvu do baráku, abych měl klid. Prohrál jsem svůj boj s těmito lidmy, neumím bojovat s morem, který nemá žádné hodnoty. Který si ani nechápe to, že CHUDOBA CTI NETRATÍ a nemusím se chovat jako prase.
Rád bych, aby sis sundal růžové brýle a až sem zase někdy zavítaš (a doufám, že si to kafe někdy tu v ÚLu dáme) se podíval trošičku více kolem sebe :papa:papa:papa
PS: lidi zkrátka štve to nicnedělání a neřešení problému těchto lidí našimi zastupiteli, neustálý vytváření neziskovek s programama, který jsou úplně k hovnu - jsou totiž ušitý na normální lidi, ale ne na ty na který platí jen bič a hůl.