Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. hmm, 19 záznamů v rejstříku.... zákaz řízení.... průsery z drogama..... Altmane, vám jde o flame? Jinak za mě škoda, že ho netrefili o pár centimetrů výše, takhle ho šmejda budeme všichni jen živit
  2. Okay, šaldovu červenou krabici snad poznám
  3. Kluci přijedu do Blanska, akorát nevím, kde je nějakej sraz. Byl by někdo ochotný mě vyzvednout na nádru? Byl bych tam v 10:42 http://jizdnirady.idnes.cz/draha/?p=MCUxMzcxNjglNTQ1NzA3NiU1NDMzMDk1JTAlMjU0NDYlJTc6NTIlMTA6NDIlMTguMDEuMjAxNCVWbGFrQnVzQ1pcMmM1ZGU2NDM0NjQ3NDczMzkwOGIxYjhhNmQ4YWQ1NTkjNiVGYWxzZQ--
  4. Vítej na klubu a ať se ti tu líbí
  5. jinej kolega není k mání?
  6. no to je v pérdeli, tak to nevím teďka.... Koukej dovalit
  7. punkac

    Hledání 405Mi16

    co jsi tímhle noname příspěvkem alias křišťálová koule vlastně chtěl říci?
  8. Jirko, dovolím si říci že to stále není mnoho Odee: to s Rakouskem ti snadno vyvrátím. Auta s Áčkem u spzetky se chovaj slušně jenom doma, kde jsou za porušení flastry a u nás jezděj jako prasata. Na to abych tohle napsal mi stačí pár kilometrová jízda po dálnici do rachoty, kde mě tahle auta ohrožují.... Nic, zvykl jsem si [upravil dne 12/1/14 02:03 od punkac]
  9. Nejdříve díky Edisone, že zase přispíváš. Trošku se mi stýskalo (možná vlákno o anténě k CB tě probralo) Jinak spotřeba se počítá opravdu, jak psal Edison... Nicméně je to hodně odvislé od stylu jízdy - na což upozornil Olda Nejlepší je vědět kolik auto baští na 100 km a dle tohoto údaje se řídit. Myslím to tak, že natankuju plnou do prvního vyskočení pistole pak najedu s předem vynulovaným tahcáčem cca 100 km a u stejného stojanu dotankuji do opětovného vyskočení pistole. jednoduchou trojčlenkou dle stavu najetých km zjistím, kolik auto reálně baští paliva při mém stylu jízdy Aneb počítadla jsou pro kočku
    • 9
  10. si dlouho nejel v německu po dálnici;)
  11. punkac

    (východní) Evropa

    Lubk0 má pravdu, k nám vždycky nějakej přijde, aby druhej max třetí den nepřišel. Jeden mi chtěl malovat na balík o 61 6m dlouhých trubek červenou čáru na svar celou noční 8 hod. směnu - je to práce tak na necelou půl hodinku. Furt chtěl chodit kouřit. Druhej den nebyl, ale monterky nevrátil. Nebo další nastoupí je mu kolem 25 let a on nezná kalkulačku a neumí psát... Nechápu jak mohl projít přes osobní odd. Se na smlouvu podepsal otiskem palce?
  12. punkac

    (východní) Evropa

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/324154-romska-osada-zmizela-zustalo-po-ni-smetiste.html Tady je kultura za padesát..... Prej mají nové byty, ale tenhle svinec nemá kdo uklidit.... Bych věděl
  13. deeper na to hezky odpověděl pár příspěvků výše..... Nás registrovaných nula nula prd... a čtečů neregistrovaných hodně.... Anketu jsem pobral jako ptaní se na počet regnutých/přihlášených členů klubu... Ne na počet čtecích neregistrovaných lidí ale asi vám jde o statistiky kvulivá těm banerům. To je v pohodě
  14. I\'m going to come to aqua salamandre hotel.... I\'d like to buy a breakfast too. Price is nice for me. Small note under line.... I snore when I\'m drunk I should sleep with other stertorous man together
  15. Šaldo, tak je to vyřešeno tak, že jedu vlakem jen do Český Třebový, kde nasednu k drakovi Hurvajzovi a pak děj se vůle boží Jedem na alfě romeo a soupeři se nás budou bát
  16. ach ty zatrolení abstinentíci vlezou všude hotel za 16 kilo je pro mne zbytečnej luxus, prdět mohu do levnějších peřin
  17. Počkej Romane, vlakem přijedu buď do Blanska nebo Busem do Brna Nějakej odvoz alias přiblížení bude asi pro mou maličkost potřeba
  18. punkac

    (východní) Evropa

    nojo no, jsme jen český kokoti http://www.reflex.cz/clanek/komentare/49917/jiri-x-dolezal-jak-nebyt-rasistou.html
  19. punkac

    (východní) Evropa

    jenže tohle nikdy neprojde ač by si to přála většina, protože vždycky se najde nějakej bílej kretén typu Kocába, kterej bude řvát, že to je protiprávní a protiústavní a já nevím jaký ještě proti.... Ale že mě a ostatní to stojí prachy, to protiprávní samozřejmě není.... Hlavně ať se tu nepíše o bílejch zlodějích typu Tykač a že ty dávky jsou proti jejich zlodějinám jen zrnko písku v moři. To je jiná věc, která má taky řešení
  20. punkac

    (východní) Evropa

    mě by stačilo, kdyby ty namnožený breberky řádně chodily do školy. Rodiče by dostávali jen stravenky určený k nákupu jen těch nejzákladnějších věcí (spešl stravenky, žádný gastroturky). Nutnost pracovat pro město, ve kterém bydlí. Hlavně úklid okolo těch ubytoven. Za sebemenší prohřešek trest ve dvojnásobku odpracovaných hodin. Hlídali by se pěkně sami, Třeba dvě tři rodinky dohromady - samozřejmě trest by byl pro všechny rodiny i v případu prohřešku jen u jediné. A mohli by chodit pěšky. Nevidím důvod proč oni mají lístek se slevou a já platím plnou cenu, štítim si sednout po nich na sedačku. To samý veřejný koupaliště. Nemam na to tak tam nejdu, případně nepoužiju MHD... Jestli se jim nelíbí tvrdá pravidla, ať jdou jinam, Indie je pěkné místo Mohlo by se zavést domovské právo jako bylo za první republiky...... Prostě je trestat prací, ne basou, kterou berou jako dovolenou
  21. tlakovým vzduchem Jo vezmi si respirátor [upravil dne 8/1/14 09:40 od punkac]
  22. mno provedeno včera, prví co nešlo, je internet přes operátora, wifi šlo, a nešly přijímat mms... Záslání konfig. zpráv operátorem a restart telefonu toto vyřešilo (mam S3 od bratrů poláků, šedivej není, je modrej )
  23. šaldíku vláček jede přes blansko z práglu, ještě je v řešení cosi s Hurvajzem. Zejtra ještě juknu na student agency aneb jejich cenu za dopravné jednoho balíka nach Brün
  24. vezmete mě někdo z Brna? Tam jsem schopnej dojet
  25. punkac

    (východní) Evropa

    Méďo, ještě že jsme v cirku Stejně jako se tobě nelíbí (i mně) nepřizpůsobivý magor blikající a troubící a nakonec blbě předjíždějící na Nuselku, tak se nelíbí hlučný soused (nepřízpůsobivý), který bydlí nade mnou. Nájem platím, jemu ho platí sociálka (takže my všichni do práce chodíc). Čím jsem si to zasloužil, že mám takovýhleho sráče nad sebou? Vím, žiju v kdysi hezkém městě, kam se v posledních dvou třech letech začal stahovat šmejd z celé ČR. Alias nějakej pražskej vychcánek koupí v Praze barák s tímhle póvlem... Nabídne (ze zákona musí) náhradní ubytování ( které za babku koupí tu v severních Čechách) a nepřizpůsovýho pěkně přestěhuje. Čím jsem si zasloužil to, že byty jsou tu tak levné, že se spekulantům vyplácí je ve velkém skupovat a dělat pro póvl hromadně ubytovny a ničit tím normální lidi, který nemají na to koupit si byt v \"krásné\" Praze? Já osobně jsem rezignoval a jdu na vesnici - proč si myslíš, že nemám auto? Protože všechny prachy, které vydělám, rvu do baráku, abych měl klid. Prohrál jsem svůj boj s těmito lidmy, neumím bojovat s morem, který nemá žádné hodnoty. Který si ani nechápe to, že CHUDOBA CTI NETRATÍ a nemusím se chovat jako prase. Rád bych, aby sis sundal růžové brýle a až sem zase někdy zavítaš (a doufám, že si to kafe někdy tu v ÚLu dáme) se podíval trošičku více kolem sebe :papa:papa:papa PS: lidi zkrátka štve to nicnedělání a neřešení problému těchto lidí našimi zastupiteli, neustálý vytváření neziskovek s programama, který jsou úplně k hovnu - jsou totiž ušitý na normální lidi, ale ne na ty na který platí jen bič a hůl.
×
×
  • Vytvořit...