Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Instalatér dnes, Praha, akutní.

    holt odšroubovat ty super šrouby držící hajzlík u podlahy
    • 38
  2. punkac

    Instalatér dnes, Praha, akutní.

    z čeho je ten mezikus? Jestli novodur, tak kup lepidlo na novodur..... Kousek tý trubky o stejném průměru, vyřízni záplatu. Trubku pořádně očisti osuš, napatlej lepidlem, přilož záplatu a FERTIG Klidně jí pro zvýšení účinosti můžeš otočit, jak radil servisman
    • 38
  3. to, co jsem sem dal, je řešení za 350 Kč, ovšem člověk musí drátenictví trošku rozumět
    • 23
  4. tady odtud jsem taky čerpal http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9425&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= jinak kdybys koupil tohle http://aukro.cz/dalkove-ovladani-pro-centralni-zamykani-od-399-kc-i4170108634.html tak to umí i otevření jen kufru (červenočerný drát centrálu mezi napájecíma drátama připojit na 6229 (pozice 2) v prostředním zadním konektoru)
    • 23
  5. mrkni tady http://peugeot.mainspot.net/wiring307/el6202s7s1.htm potřebuješ dálku s přepínacím relátkem zvlášť pro zamknutí a odemknutí (2 přepínací relé) najdeš dráty u BSI 6212 (pozice 27 bílého konektoru úplně vzadu na BSI vpravo) a 6214 (pozice 4 tamtéž) zamčení fára.... tu 6212 přerušíš a zapojíš na rozpínací kontakt (v klidu sepnut) zamykacího relé. Tu část drátu, která jde směrem ke dveřím připojíš na střed relé, dále na spínací kontakt tohoto zamykacího relé připojíš drát 6214. Takže v době zamykacího impulzu se drát 6212 rozpojí a ta půlka jdoucí k zámku se na chvilku spojí s 6214. tak a teď odemčení fára.... je jednodušší přes relátko odemykání budeš spínat 6214 drát se spojeným 6212.... snad je to jasný. takže 6214 přivedeš přes spínací kontakt relé na střední vodič odemykacího relé (na tu půlku drátu, která jde k zámku) [upravil dne 4/7/14 01:03 od punkac]
    • 23
  6. punkac

    konečně-přetočený tachometr

    pod Ozzyho56 se zase podepisuji já
    • 19
  7. Džáňo, měj se hezky tam nahoře.... Odpočívej v pokoji:fnuk:fnuk:fnuk
  8. punkac

    Jaký koupit digestoř?

    taky máme nějakou obyčejnou Moru a používáme.... Je teda hned přes zeď, ale táhne pěkně
    • 14
  9. punkac

    Pronájem bytu - trvalý pobyt ??

    mno, bývalky fotr taky pronajímal byty a když se někdo nechtěl vystěhovat, přišel s rotvajlerem, bouchačku za pasem. Dva více urostlí mladící pomohli s vystěhováním věcí, zatímco on papíroval a byl klid. Co se sr*t se šmejdem....
    • 44
  10. punkac

    Nový přírustek do Mišačí rodiny

    též gratuluji a hlavně k výběru pěkného křestního jména :papa
    • 19
  11. punkac

    Dotaz na adminy

    Franto, tohle si pročti, ptal jsem se na to samé http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chyb%C4%9Bj%C3%ADc%C3%AD-funkce-n%C3%A1vrhy-na-zlep%C5%A1en%C3%AD-a-jin%C3%A9-p%C5%99%C3%ADpom%C3%ADnky/?p=1585215 Až když dostaneš nějaké varování od moda či admina, tak u toho statusu svítí červený vykřičník a po kliknutí si můžeš přečíst zprávu, proč si varování dostal......
  12. punkac

    Velamos (Sobi 20, BMX, Liberta....)

    Jen jiné brzdy a je to to TC50, které mi otec poupravil vyměněním předního tácu RMX určitě nemělo přední tác stejný jako zadní kolečko.....
    • 50
  13. punkac

    Velamos (Sobi 20, BMX, Liberta....)

    Pamatujete TC50? vepředu mělo malé kolečko, které mi táta vyměnil za velké, abych s ostatníma mohl závodit. Mělo to packu na zadní brzdu a zesílenou vidlici a dráty ve výpletu kol. Kamarád měl ještě typ RMX, ale ten nevím čím se lišil...
    • 50
  14. punkac

    Velamos (Sobi 20, BMX, Liberta....)

    jojo, sobíka jsem taky měl a byl vytuněn o sedačku měkkou hodně dlouhou se stupačkama, takže jsme jezdili někdy i ve dvou Jinak největší frajeřinka byla dát si nohy do řídítek a takto sjíždět kopce
    • 50
  15. punkac

    Gratulace k svátku

    Ty jo a včera měl svátek Adolf, a nikdo nepřál
  16. punkac

    Bazénový koutek(úprava vody)

    návod od Přemeta prkené podrahy..... Zajistěte si 63 ampérový 3 fázový jistič na domě..... natáhněte \"prodlužku o průřezu jednotlivých vodičů 10 nebo 16 mm2. Na konec každého vodiče připevněte plátek z pilky na železo a vhoďte do bazénu..... Voda je ohřátá během chviličky :D:D:D:D
  17. punkac

    Historický šerm

    Není to Václav Luks?
    • 7
  18. punkac

    Chlumec nad Cidlinou - je tu někdo?

    Ahojda, povedlo se?
    • 8
  19. punkac

    Chlumec nad Cidlinou - je tu někdo?

    Taky to tu mám rád, Berkoffe ještě jednou děkuji
    • 8
  20. punkac

    Chlumec nad Cidlinou - je tu někdo?

    Super moc děkuji, pošli mi do SZ konto, hnedle pošlu prašule a adresu doručení
    • 8
  21. punkac

    Chlumec nad Cidlinou - je tu někdo?

    Luki díky, snad se sem podívá
    • 8
  22. Nazdarec klubáci potřebuji koupit tohle - 2 kousky těsnění http://www.nadeta.cz/nahradni-dily/nd-zahranicnich-spotrebicu/kuchynske-spotrebice/tefal/tefal-robot-kaleo-6762.10-tesneni-bez-vyrezu-moulinex-krups-ms-0698381-%5Bid%3D698381%5D.html?ItemIdx=2711 ten prodejce chce za poštovný 120 Kč což je cena těch těsnění... Nenašel by se někdo, kdo by to tam v těch Kosicích koupil a poslal by mi to normálním dopisem za 30 Kč? Díky předem
    • 8
  23. Viděl bych to jako Charlie, u nás na vsi mi kope kluk s bagrikem za petset na hodinu a za dve hodky by neměl co dělat. Pokud bys hned položil trubku, tak hlína nebude mít čas slehnout a zahazes to už sám. Dáš tam písek na to nějakou pásku, aby při případným kopání next bagrikem viděl, že v zemi něco je... Zástupců se v té hospodě zeptej, jak to bude zaneseny v mapě. Jinak jak někdo psal, ze by kopal v metru hloubky a šíře jen dvacet cm, tak to bych nedělal ani za zlatý prase. Do 40 cm jo. Do šedesáti stěží a do metrů ani omylem.
    • 20
  24. punkac

    Jak vyzrát na letní radovánky ?

    dá banán k banánu do plavek a bude mít vyvoníno, což přítulka jistě ocení :D:D:D:D
    • 59
  25. punkac

    Jak vyzrát na letní radovánky ?

    To jo, ale podívat se o jeden (můj) příspěvek výše si mohl :D:D
    • 59
×
×
  • Vytvořit...