Viděl bych to jako Charlie, u nás na vsi mi kope kluk s bagrikem za petset na hodinu a za dve hodky by neměl co dělat. Pokud bys hned položil trubku, tak hlína nebude mít čas slehnout a zahazes to už sám. Dáš tam písek na to nějakou pásku, aby při případným kopání next bagrikem viděl, že v zemi něco je... Zástupců se v té hospodě zeptej, jak to bude zaneseny v mapě.
Jinak jak někdo psal, ze by kopal v metru hloubky a šíře jen dvacet cm, tak to bych nedělal ani za zlatý prase. Do 40 cm jo. Do šedesáti stěží a do metrů ani omylem.