Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Baťa vynechal Prahu

    no jasně, že to tak je, jen někteří rejpálci si pořád utahujou z Prahy, přitom jich tam půlka maká Jinak je vidět, že Baťa byl na plzeňský pivko
  2. punkac

    Kde fotit?

    hele, napadla mě nádrž \"cihlák\" nad obcí Tisá nad Libouchcem Lidi se tam už koupat nebudou, je to na návrší Krušných hor (voda je tam opravdu studená), ale na focení přímo ideální, můžeš auto postavit proti vodě nebo proti poli, mě se tam moc líbí mrkni třeba zde a vpravo mrkni na mapku, z té dobře pochopíš, kde to je
  3. punkac

    Baťa vynechal Prahu

    vy na tý moravě máte fakt komplex, absolutně nechápu z čeho Jo jinak vynechal i to vaše Brno [upravil dne 28/8/10 punkac]
  4. punkac

    Zmizelo 306 Cabrio - vyřešeno

    nevím, já bych mu nevěřil, nakonec ti díru do chladiče udělal on, spraví to akorát tím sajrajtem na chladiče a ještě si řekne o peníze na novej
  5. vím že né,ale zkusím kouknout na čerpadýlko pod zadníma sedačkama,tam to bude asi zasraný jak prase,proto se mu moc nechce tahat ,jinak nafta nikde neprosakuje,tak nevím.... Pod zadníma sedačkama konkrétně ty nic nemáš - jen plovák Lucas si to taky tahal bez podávacího čerpadla stejně jako nynější Bosch
  6. punkac

    tak mi přišla výpověď

    Výhrůžkama nikdy nic nezmůžeš, pamatuj, že šéf je ten, kdo je na koni. Jestli ten přechod pod \"novou\" firmu\" nebyl jen jak se zbavit zaměstnanců, přeci jestli tě znal a makal jsi bez problémů, absencí atd., šéf ti na základě předchozí zkušenosti mohl \"počkat\" a tří měsíční zkušebku udělat jen na oko... Vím, já holt někdy žiju v idealizovaný společnosti, někdy mě něco taky \"probere\"........
  7. punkac

    Zmizelo 306 Cabrio - vyřešeno

    jestli byl motor venku, určitě hejbal s převodovkou a vyndal poloosy ze skříně převodovky a tudy mu to uteklo, buď rád, že to alespoň dolil ALE po předchozí zkušenosti bych si auto pohlídal a klidně mu stál za prdelí, až to bude měnit
  8. punkac

    tak mi přišla výpověď

    zajdi na pracák, tam je zdarma právník, co podobné problémy řeší, určitě ti poradí Nebo se se zaměstnavatelem zkus nějak lidsky domluvit držim palec
  9. punkac

    Zmizelo 306 Cabrio - vyřešeno

    ty seš dobrej blázen jestli jsi mu to auto dal zpět na reklamaci, spíš bych od toho vola chtěl peníze jako kompenzaci a dal to opravit někam jinam
  10. punkac

    Přednost na přechodu už neplatí??

    Se máš, jestli stihneš důchod Já osobně asi žádnej mít nebudu, no co, pořídím si takový to malý autíčko, čím se vozí důchodci po Amstru, kde s tím jezděj i po chodníku a basta
  11. nemáte někdo nevyužitý redukční ventil na COčko se závitem na lahev G3/4 na prodej? Ten můj už asi dosluhuje
  12. punkac

    Zmizelo 306 Cabrio - vyřešeno

    Je tam chladící kapalina v chladiči, či je to řádně odvzdušněno? Jestli se v tom vrtal a delší dobu to stálo, nedivil bych se, že tam není....
  13. punkac

    406 1.9TD Chcípá

    hele, tahle věc je jen na otvírání EGR ventilu, defacto v autě být nemusí a neřešil bych to, čerpadlo je čistě mechanické a jediná elektronika na něm je jehla na chcípáku To kolik půjde nafty do motoru, určuješ ty šlapáním na plyn (hýbeš táhlem plynu na čerpadle)
  14. punkac

    Noční hlídání

    tááááák a díky mě ho zase dnes neukradli, páč já hlídám
  15. punkac

    Noční hlídání

    jsem tu, ale na noční, brrrrr
  16. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    Zato pidi notebuky tam byly minimálně dva!
  17. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    tak jsem se vrátil z pokecu v Mostě a díky všem zúčastněným za dobrou zábavu, těším se někdy jindy opět s vámi
  18. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    jak je ta táhlá zatáčka doprava u obi, nad ní je nadjezd, tam mám sject?
  19. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    Hoj, může se přidat jeden ústečák na hodinku? Trefim tam od Bíliny? Nějakej itinerinář kde zatočit pro člověka neznalého Mostu by nebyl?
  20. punkac

    Přednost na přechodu už neplatí??

    když jsem chodil do 4. nebo 3. třídy, absolvovala naše škola povinně kurz pro cyklisty na dopravním hřišti, v UL bylo docela hezké (jeho nynější stav neznám). Bylo to fajn, ulejvka ze školy a získání povědomí kdo a kde má přednost. Je taková možnost i dneska pro dnešní mládežníky nebo už ne?
  21. punkac

    Mini notebook - co vybrat?

    místo © to asi nepůjde, ten je naletován na základní desku půjde místo (d) s následnou instalací systému na (d) jinak já to mám nyní tak, že na © je jen windows a všechny programy jsou na (d), jsou upravené registry, nepřesunutelné programy jsem přesunul pomocí software naleznutelného i s návodem zde, na disku © je standartně okolo 1,3 giga místa, ještě jsem si udělal ramdisk na adresáře temp dle tohoto návodu jinak jsem na tom (d) měl jen 260 mega místa, po smáznutí cca 500 mega se zatím hláška o spožděném zápisu neobjevila
  22. punkac

    Mini notebook - co vybrat?

    oddie: Mohl bych se zeptat, co se ti stalo s eee? Mám eee 901 a v tomto týdnu se mi několikrát stalo, že vyskočila hláška:\"Zpožděný zápis na disk D se nezdařil\". Nebylo možno potom nic zapsat na déčko a ikonka zmizla i z \"tento počítač\" po restartu disk nebyl k nalezení ani v biosu. Po asi 1/4 hodince vše v normálu. Nevím jestli je na odchodu SSD disk nebo něco jiného
  23. punkac

    Noční hlídání

    já jsem zde
  24. punkac

    problem s ukazatelem rychlosti

    ty žárovky byly načatý a jak jsi hnul s budíkama, tak vlákénka popraskala, stalo se mi to úplně stejně, prostě je vyměň a máš klid
  25. nesmíš být takový pünktlichtkeit stěrače jsou vyplý páčkou, mechanický čerpadlo má napětí taky až po otočení klíčku, ventilátor snad taky a navíc jde jen o 7 vteřin
×
×
  • Vytvořit...