Výhrůžkama nikdy nic nezmůžeš, pamatuj, že šéf je ten, kdo je na koni. Jestli ten přechod pod \"novou\" firmu\" nebyl jen jak se zbavit zaměstnanců, přeci jestli tě znal a makal jsi bez problémů, absencí atd., šéf ti na základě předchozí zkušenosti mohl \"počkat\" a tří měsíční zkušebku udělat jen na oko...
Vím, já holt někdy žiju v idealizovaný společnosti, někdy mě něco taky \"probere\"........