Ghost: klíííííd
Za 13 let chození do rachoty (dělnická pozice) jsem marodil až teďka v lednu 23 dní, protože jsem si podvrtl koleno. Beru republikový průměr a hypotéku si určitě nevezmu, auta jsem se zbavil - opravoval jsem si ho sám, na dovolenou jezdim na chalupu nebo nějakej backpacker hostel. Takže co mi chceš tím, promiň mi ten výraz, fňukáním vlastně říci???? Nevím, v čem děláš, ale řemeslo má zlaté dno a peníze v něm vždycky byly. Okolo mně je spousty řemeslníků a nestěžujou si na nedostatek práce a peněz. Jestli ono to nebude tím, že chtěj lidi všechno co viděj v reklamě pokud možno hned a bez práce. Tím pro Boha neříkám, že jseš flink, jen nechápu tyhle výkřiky do tmy směrem na zaměstnance. Můj otec např. živnostničil od roku 1992 a skončil asi 2007, někdy vydělal 50000 někdy 8000, vykašlal se na to našel si pohodovou práci za dvacku, k tomu občas hodí brigádku (údržba dvou vilek) a má ročně víc peněz než vysoukromničil (fuj to je slovo). Zdravotko a sociální platí velkopodnik, kde dělá a otec je spokojenej - má jistotu..... Každej si může vybrat
Jinak jestli si myslíš, že jen ČSSD zvedá daně a vše o čem si psal, tak si buď jist, že to dělaj úplně všichni - jen na sebe házej špínu, ale každá vláda chce vybrat co nejvíce peněz. Teďka řve Zaorálek se Sobotkou, a po dalších volbách bude řvát Kalousek s jeho bandou.