Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. Luboši, sto lidí má sto chutí... toto je forum, kde se všichni můžeme vyjádřit. Holt máme každý jiný názor na svět Milane: ta patnáctiletá dcera, až dostuduje, tak uvidíš, jak se jí ty peníze budou hodit. Dle mého názoru je to čistší řešení než čekat na budoucnost.... Holt někdo myslí dopředu a někdo(promiň mi ten příměr) žije jako socan ve stylu teď někdo dává, tak beru.... Nevím, já jsem nerad vděčnej a někomu zavázanej
  2. Ale no tak hoši.... Zkuste to pro změnu česky, kdo ty vaše žvejky má číst..... Pěkně od začátku měkké i pak tvrdé y.... Kdo má furt číst muži byli
    • 45
  3. nevím, nikdy jsem si od rodičů nevzal takovýto \"dar\" - to mi na tom maličko smrdí. Hlavně nechápu, proč nedaj mega tý druhý dceři už teď, na zbytek si Milan může vzít hypo a bude vědět, že je barák napsanej na něj. Alespoň se naučí hospodařit s penězi a bude si toho víc vážit. To řešení s tím vlastnictví rodičů Kitty je nějaký divný. Ano Lubk0 NEZOBRAT - bylo by mi už fakt divně, že mi někdo dá 2 mega. A ještě víc divně, že to nebude moje a bude nade mnou viset Damoklův meč prodeje, vystěhování, nebo vyplacení druhé sestry.....
  4. Milane, mínil jsem to tak, že mít peníze na barák/byt objedu co nejvíce lokalit, ne jen ty co znáš..... Oddie nabízel táborsko, ale je i berounsko, benešovsko atddddddd Projdu těch lokalit co možná nejvíce, než někam uleju peníze, barák je hodně dlouhodobá investice..... Mě třeba PHA neláká, práci mám tady. Nevím co všichni od tý Prahy čekáte
  5. zkusil jsi pohledat nebo jen střílíš od boku? Řešíš jestli JZ nebo JV ale neřešíš to ostatní
  6. ještě taková věcná, bylo by mi hodně líto, když už mi dávají rodiče peníze na bydlení, koupit to, co bylo v odkazu. Trochu je vidět, že to jsou darovaný a ne vydělaný peníze, za ty by sis totiž tohle ani nekoupil. Co víc, o takovou nabídku bys ani kolo neopřel
  7. třeba je masochista a rád si způsobuje bolest, není nic lepšího než romantická večeře ve dvou při západu jihovýchodního slunce na předzahrádce, ruce i těla v objetí a...... nad hlavou krkající soused pijící nymburskou desítku s občasným odklepnutím vajglu na vaše hlavy. No bude to vypadat jako popel z Vesuvu. Do předzahrádky v klidné lokalitě bych šel, ale musel by dům být celý můj [upravil dne 19/3/13 23:02 od punkac]
  8. punkac

    Polyester, Epoxy a ine zivice

    čirou pryskyřici mám, bohužel pro tebe nevhodná, slouží k zalévání vzorků za tepla 180 st. C a tlaku cca 25 Bar :D Je na to takovej stroj ale chystám se vyzkoušet tuhle novinku, která funguje za studena bez stroje http://www.struers.cz/default.asp?top_id=2&main_id=93&sub_id=138&doc_id=658 tak bys jí mohl zkusit přede mnou
  9. rodiče dají, tak já furt, kdo je ta zlatá mládež Báwo dají také :D:D Chalupa jihozápad, v létě je to hustý, naštěstí je v domě chladná vinárna Chalupa2 jihovýchod kompromis, který mi vyhovuje asi nejvíce byt okna na jiha to je masakr, v létě otevřený okno na plno, teploměr nezřídka ukazuje 29 st. kytky můžu zalejvat každej den
  10. punkac

    motor 2.1td

    Měl jsem za to že při velký generálce motoru jde měnit a tudíž s ní hýbat
    • 65
  11. punkac

    motor 2.1td

    antiku kurva už nad čím furt dumáš, až ten motor prohodíš, starej rozeber a uvidíš, kde je chyba. Jestli myslíš takovou kulatou černou věc na hřídeli táhla plynu s drátem zakončeným konektorem.... Tak to je snímač polohy plynu, který používá EGR ventil, další cypovina, kterou nezapojuj PS: že ty máš čoveče takovej dar vrtat se v těch nejnepodstatnějších věcech
    • 65
  12. punkac

    super admin klubu

    správně Dědku, loupni tam dva výstražný banánky, chlapcům jistě zachutnají :D:D
    • 57
  13. punkac

    motor 2.1td

    mno, nevím jak je udělaný válec, ale měla by tam být vložka, která jde podložit nebo snížit pomocí spároměrek (po sundání olejový vany) to že válec byl povisunut, způsobilo nadměrné namáhání těsnění, které bude opět v hajzlu. Hlava nevím ten sytič nezapojuj, je to opravdu zbytečné
    • 65
  14. punkac

    super admin klubu

    Kurte díky, hodněkrát jsi mi pomohl, doufám, že tu ještě budeš alespoň jako člen Hurvajz Sirka Párátko je superadmin, jooo? Dědkuúúúú, gratulace a buď na mě hodnej, plantážníku banánovej
    • 57
  15. punkac

    motor 2.1td

    nepochopim jednu věc, když ti zjistili ten přesah toho válce, proč to neopravili, není to tak složitý, takhle jsi akorát zkurvil těsnění a hlavu můžeš znova srovnat Jinak výstup vody z hlavy je pod tou podložkou za čerpadlem, ukazuje tam šipka. Osobně si myslím, že opět řešíš <>, tuhle blbost jsem neviděl zapojený nu překopávek na bosche nikde a všechna auta jezdila a startovala i ve velkých mrazech v pohodě. Ono je nastartování spíše o žhavkách a tlakách ve válcích, né tady o tý blbosti, která vzhledem ke stáří a stavu nezapojenosti bude akorát shnilá a nefunkční tak jako tak
    • 65
  16. punkac

    motor 2.1td

    to máš hodně blbý, mě to žralo 7,5 až 8 ve městě dálky 6,5 průměrně ale na opravdovou dálku rychlostí 110 na tempomat jsem jel lehce přes 5 litrů nech skontrolovat vstřiky a čerpadlo a raději celou palivovou soustavu, můžou být úniky okolo táhla plynu, to máš pak 7 litrů nafty do motoru a dalších 5 ti teče po motoru.
    • 65
  17. punkac

    Večeře pro radost

    pussycat tongues Byl jsi u lizu?
    • 95
  18. je to horal, je zvyklej ale z5 k počasí
  19. ach ták, takna kameňáku před chvilkou docela chumelilo, ale venku je zatím jeden stupeň nad nulou, takže košťátko snad používat nebudeš muset a samo to roztaje, pro mě jezdí kolega z Malečova, takže auto už bude ráno vyhřáté a sníh bude ofoukán jeho zběsilou jízdou
  20. kde v UL? Moc nás tu není, prakticky znám jen Antika a Rejtyho a nějaký tepličáky, lovosičáky
  21. punkac

    Večeře pro radost

    fenykl? nechutná to jako anýz alias pendrek? Jazýček výbornéj zauzenej, oloupanej na jemné plátky na krájenej, ale takhle bych ho slupl taky ale bez fenyklu;)
    • 95
  22. aussig taky sněží, už mě to vážně neba, hey ty tam na hoře nechceš s tím už něco udělat?
  23. punkac

    Anketa pro živnostníky

    Ghost: klíííííd Za 13 let chození do rachoty (dělnická pozice) jsem marodil až teďka v lednu 23 dní, protože jsem si podvrtl koleno. Beru republikový průměr a hypotéku si určitě nevezmu, auta jsem se zbavil - opravoval jsem si ho sám, na dovolenou jezdim na chalupu nebo nějakej backpacker hostel. Takže co mi chceš tím, promiň mi ten výraz, fňukáním vlastně říci???? Nevím, v čem děláš, ale řemeslo má zlaté dno a peníze v něm vždycky byly. Okolo mně je spousty řemeslníků a nestěžujou si na nedostatek práce a peněz. Jestli ono to nebude tím, že chtěj lidi všechno co viděj v reklamě pokud možno hned a bez práce. Tím pro Boha neříkám, že jseš flink, jen nechápu tyhle výkřiky do tmy směrem na zaměstnance. Můj otec např. živnostničil od roku 1992 a skončil asi 2007, někdy vydělal 50000 někdy 8000, vykašlal se na to našel si pohodovou práci za dvacku, k tomu občas hodí brigádku (údržba dvou vilek) a má ročně víc peněz než vysoukromničil (fuj to je slovo). Zdravotko a sociální platí velkopodnik, kde dělá a otec je spokojenej - má jistotu..... Každej si může vybrat Jinak jestli si myslíš, že jen ČSSD zvedá daně a vše o čem si psal, tak si buď jist, že to dělaj úplně všichni - jen na sebe házej špínu, ale každá vláda chce vybrat co nejvíce peněz. Teďka řve Zaorálek se Sobotkou, a po dalších volbách bude řvát Kalousek s jeho bandou.
    • 44
  24. MilanF1 psal že při volnoběžných otáčkách tam měl 5. a jel padesát
    • 58
×
×
  • Vytvořit...