vix
Uživatel-
Počet příspěvků
4 839 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele vix
-
Skvělý inzerát ... kdo ho přepošle pojišťovně ?
-
A já si doteď myslel, že \"Lenost je matkou pokroku\" -
vůle je skvělá ... (a kdysi dávno ani náplasti nebyly) Co je na tom, říct si - přestanu kouřit, shodím 20 kg ? Říct si nic, jen to stojí hodně usílí. Tzn. - nebýt línej a něco \"vytrpět\". (mmch, kolik lidí se směje při pořadu - \"Jste to co jíte?\") Mezi námi - nepatříme mezi největší národy, ovšem když přepočteme a vezmeme to přes hmotnost jedince, s Amíkama si moc nezadáme.
-
To není vůbec špatný nápad !
-
Narážíš na ceduli, co visela mezi stromy?? Jak jinak chceš rezervovat místo, kam má přijet stěhovák??? Jinak bylo u mě tehdy spousta lidí a protože za skly jejich aut byly cedulky s informací, že pomáhají stěhovat, tak i hlídka MPků, kteří kolem nás několikrát prošli, byla v klidu. Ti MPcí mohli autům bez parkovacích karet klidně dát botičku .. a co bys pak udělal ? Řekl bys na S,P,Ečkovou značku \"papundekl\"? Bylo to na libovůli těch MPíků a místních, ne systému. Medvěde, modré zóny jsou podle Phy7 vyhrazeny pro místní. Stěhovák mezi stromy? Vidím tam spoustu Peugeotů, dvě dodávky, ale žádný stěhovák\" mezi stromy\" . Kde je ? Stěhovák by přijel jen jeden (takhle´s zabral cedulkama půlku ulice). Stěhovák má mít povolení, nebo být z Phy7. Vím, co stálo za tvým stěhováním. A neřekl bych, že většina lidí, co ti pomáhala, byla z Phy7. Otázka: bylpožadavek o vstřícný krok k místním, nebo pouze o \"ojebávku systému\" , byť nepřímou?
-
Vyhovujou ti proto, že zatím nejsou celopražské... A počítej, že až přijedu k tobě někdy na návštěvu, bude to ve všední den od 6-8h ráno (jinak je vyběhávání \"bumážky\" na tobě )
-
Medvěde, nechi rejpat, ale tohle sem nešlo nedat No comment !
-
Člověk tu půl dne není a nestačí se divit. Dozvídá se odpovědi na otázky, na který se vůbec neptal Slovo aféra možná nebylo zcela správně zvoleno, prostě hlavně ze začátku bylo kolem zavádění modrejch zón spousta zmatků a emocí. Viz např: článek 1 článek 2 MirasCC, dobrý ... tohle pobral i můj \"květák\" (jinak by mě to nenapadlo) ... v rámci svých vybraných(a oblíbených) částí Prahy počítám s omezenou \"blbovzdornostní\" místní samosprávy
-
Edison - dobrý ! Dostáváš ode mě tohohle smajlíka (a může tě těšit, že ho dávám velmi, ale opravdu velmi, vyjímečně) Medvěd: \"malá dětská\" na výstavu Praga2008, konající se v areálu pražského výstaviště, znamenalo pro mě - najít a vytisknout tohle mapu, a doufat, že naleznu místo. Bohužel inteligentní značení Prahy 7 pro mě znamenalo se chvíli motat po Holešovicích a vyfukovat \"Auspuffgazen\" k velké nelibosti místních (což mě štvalo ve ztraceném čase, ale vcelku mi to bylo šumák, bo tam nebydlím), načež jsem našel v sobotu jedno volné místo z cca 150 \"zelených\"míst, kam jsem mohl zaparkovat. Docela mě potěšilo, že bylo blízko( byť dle referencí ve feťácké zóně, ale s Křápolou jsem to riskl) a nemusel platit místní parkovací firmě cca 400,- Kč/den. Resumé celé akce bylo, že jsem otci přirazil k normálním penězům za naftu napůl (na amortizaci Křápoly kašlu a jel jsem tam ve svém zájmu - celou stokorunu (2x52,- Kč za MHD (já a on z jiné části Prahy), ber to jako poplatek za to, že mě to stálo hodně času najít zelenou zonu v oblasti výstaviště), takže ho celkový výlet 2x160 km vyšel na solidních 400,- Kč včetně parkování (což by dal stejně za bus) ... nechtít Praha 7 obolos za parkování a já se tam jako \"robertek\" nemotat, měl to o kilčo lehčí (a to je prosím můj táta) Jako, pro mě, jako pro nerezidenta, znamená Praha7 hodně problémů, nechci tam proto bydlet a Praha7 očividně nestojí o mé peníze. Její problém. Nechť firmy na Praze7 prozatím vzkvétají. Mají výhodu oproti ostatním částem Phy, že v nich mohou podnikat s menšími \"náklady\" Pro mě, jako vixe, se omezuje návštěva Medvěda na všední den mezi 6-8h ráno a na sobotu a neděli. Což je fajn. Mám rád své přátele na Praze7.
-
Jako zájemci je mi barva stěn šumák, předpokládám startovní (neutrální) bílé stěny.
-
jo, to je obdobné jako \"červená relaxační folie\" (Red Dwarf)
-
Marlin: třeba polní hnědá (s optimistickými cákanci) Mmch, mamce jsi taky vracel původně modré auto modré(tedy ve stavu, v jakém jsi ho dostal) a ne jak vypadalo na některých fotkách(zahnojené).
-
Hmm
-
jo, takže to má samá pozitiva + sociální jistoty 1) Hlídané parkoviště 300 Kč/měs + lítačka cca 550,- Kč/měs, kterou bys asi jinak ani nepotřeboval + ztracený čas v MHD. 2) Pro rezidenty se zlepšilo parkování, nerezidenti a návštěvy odstroužou. Jako, lidi buž se ani nediví, když se ptám, jestli mohu nechat auto před barákem, když jedu do Prahy je navštívit. 3) Město zkásne 700,- Kč/rok jenom proto, že pokud bude kus ulice před tvým domem volný, mkůžeš (ale nemusíš, pokud nebude) na něm zaparkovat. Kdyby se město chovalo tržně, nabídne ti placene \"Reservé\" za 700,- Kč/měs(!), ale to by se pak zjistilo, že poptávka po parkovacích místech je v převisu nad nabídkou. Efekt by byl ten, že písaříčci na úřadech by si přišli na svý Něco mi tu nehraje Medvěde: a tvoje naúčtování si parkovného na zákazníka (u firem) . Samozřejmě, firmy tuhle \"daň\" budou přeúčtovávat na zákazníky, tedy i na tebe. Takže za možnost parkování ve své čtvrti zaplatíš 700,- Kč/rok, (možná něco dáš za lítačky na tramvaj) a ještě pár pětek tě bude stát, až ti přivezou novou ledničku nebo pračku. A já, jako návštěva Prahy 7 budu tuhle čtvrť velebit, kudy budu chodit.
-
Lukáši406 : A nechceš se na kouření vybodnout úplně? Je to jen o vůli.
-
Tj., ty auta co tam stávaly původně, se někam vypařily ? Mno, uvidíme, co budeš říkat, až podobné zdanění zavedou i ostatní části Prahy Hlavně pohyb po Praze pak bude o něco svobodnější (rozuměj MHD, na auto budeš moci zapomenout)
-
chjo, když něco dělám v cizím bytě, tak se domluvím s majitelem. Buď něco přidá, nebo řekne ano/ne. Pravděpodobně věděl, jak si byt připravil a tím že ti vyšel vstříc, aby sis mohl vymalovat, je pro tebe dobře, ne? Že maluješ pitomejma barvičkama je tvůj problém, ne jeho ( i když bude). Pokud chceš jít do sporu, prosím, pokud najdeš vyměněné vložky, prosím. Ano, je to o komunikaci.
-
Konečně - byť zase okolo toho tuny balastu a pohádky.
-
Lubk0: A to je přesně o tom, o čem mluvím... napíšeš něco, to překroutíš a většinou to nemáš podložené nebo hádáš. Ptal jsem se tě, kolik máš najeto s 406 1.8i a ne jestli jsi se trefil nebo ne (ale dobrej pokus o překroucení a odvedení řeči jinam). Chci/chtěl jsem po tobě validní hodnotu, ne odhad ! Takže, kolik máš najeto s 406 1.8i ?
-
A napsal jsem někde, že jsi říkal, že 306 1.4i je to samé, jako 1.8i v 406 ? Nenapsal. Resp., kolik máš najeto s 406 1.8i ? ... ať máme od tebe nějakou validní hodnotu (udej počet najetých km, profil, a spotřebu - tato data tady pomohou)
-
Původně zaslal: Lubk0 Fajn, budu to komentovat tučně Vix... Ja problem s vrakem auta nemam, a ani nebrecim, ze nemam na jeho provoz... Takze tieto poznamky muzes adresovat nekomu jinemu. A taky nevim, komu bych tu teda otvorene zavidel... A já někde píšu, že máš problém s vrakem, navíc s 20 letým ? O tom, že nemáš na provoz auta nic nepíšu. Otevřeně nikomu nezávidíš ( o Vomáčkovi s Mercedesem nepadlo ani slovo), v tom máš pravdu, ale byť si to asi neuvědomuješ, píšeš o tom, jak likvidační firmy vydělávájí na autovracích a třeba o této větě by se dalo polemizovatí Je sa stary 20 rocny vrak kupovat nechystam. O tom taky nic nepíšu Nevim, co rozumis pod pojmeme maler... Kapa s vlastnej skusenosti potvrdil, ako to s odhlasenim pri kradezi je... Jasně, člověk ve svém volném čase dojde na policejní stanici, tam sepíšou protokol, za 30 dní ho odloží ... a až za čas někoho chytnou (třeba s tou kastlí kterou mu někdo prodal), bude mít nepříjemnosti on, a přeneseně i prodávají, bo mu půjde za tohleto upravit ciferník. Mmch, Kapa píše o tom, že jemu auto někdo ukradl, a ne že on ho někomu prodal a pak ho šel nahlásit jako kradené. (drobnost, ale důležitá) A este mam teda jednu otazku, co rozumis pod pojmem ekologicka likvidace ??? Ekologická likvidace spočívá v předem stanovených postupech - dle směrnice. Třeba, že nerecyklovatelné zbytky se ukládají na skládku nebezpečného odpadu a nikoli do kontejneru ve vedlejší ulici. U nas na SK to znamena asi tolko, ze vrakovisko od tebe zobere vrak auta. Dostanes smesnych 1000Sk. 1000 Sk je 1000 Sk - proč směšných? Generelně, se člověk zbaví věci kterou nechce a neví, co by s ní dělal a dostane za to ještě zaplaceno Oni samozrejme od statu dostanou mnohem vic. Mno, a proč ne? Pravděpodobně příjmy z druhotných surovin nepokryjí rozebrání vraku na prvočinitele . Ekologicka likvidace prebiha asi tak, ze na nej naleti asi 5 maniku, a rozeberaji vsechno, co by se dalo prodat. Vymontuji vsechno, kolesa, skla, interieri a podobne. Jo, když se likviduje auto, tak se samo nerozebere Pak ostane kastle, a nejakych par blbosti, ktere potom zlisuji a zaslou do nejakyho vykupu druhotnych surovin. Na tom pak videlaj jeste. A olej možná lejou do kanálu, brzdovku do potoka a tapecíry hážou do lesa... Pritom okrem toho lisovani nerobia nic jineho, nez by delal normalny clovek po koupe toho vraku. Samozřejmě, ovšem těch 5 maníků to má v náplni své práce, kdežto ty to děláš ve svém volném čase Dalsi vec, prosim nesrvonavej nemat vodicak, technicky preukaz ci poistku s docasnym odhlasenim. Pokud nemáš papíry a jezdíš s autem je stejné jako mít auto dočasně odhlášené a jezdit s ním Je to neco uplne jineho, nakolko policejtu je vsade niekolko, kontroly se daleji. Pri docasne odhlaseni do tebe 99 let nikdo nic nechce. Takze srovnavas nesrovnatelne. A jsi si jistej, že 99 let nikdo po nikom nic chtít nebude? Třeba se zjistí, že za 30 let bude na území Slovenska 30-40 milionů aut, tedy že každý občan tohoto území(včestně batolat a seniorů) má průměrně 6-8 aut v depozitu. A pak přijde inspekce, slušně zaklepe a bude chtít \"auto v depizotu\" vidět. Pokud ho nesledá, otazká bude znít: \" Kde je?\" Jistě bylo odborně zlikvidováno. Takže prosíme o Potvzení o ekologické likvidaci, jinak bude (tučná) pokutička! Takze sou dve moznosti. Bud budes poslusnej, posluchnes zakon a das zarobit autovrakum, nebo zakon obejdes a zarobis sam. Ovšem výdělek se může jevit výdělkem pouze v krátkodobém horizontu Jo jasne, prinasi to nejaky riziko. Jenze riziko prinasi i to, ze si sadnes do 205 tky, ktora toho pri havarce moc nevydrzi, a takisto ja riskuju, kdyz si sadam do me 306 ky, nakolko taktez ako 10 lete auto bez AIRBAGU by nebilo moc ucinne... Předně nepíšu o riziku, ale o starostech a nákladech - zase komentuješ něco jiného. A ostatně, o bezpečnosti nepadla v mém příspěvku ani zmínka Ale vo tom to je. Ja nenarikam, ze sem chudak. Ale toto forum tu k necemu je. Aby se tu stretavali fandove znacky, a take aby sem tu i neco usetril, nakolko kdyz mi nekdo poradi jak si to a to opravim sam, tak usetrim na mechaniku. Myslim, ze i proto sem ludia chodia. Ano, to je účelem tohoto fora. Poradit jak něco svépomocí opravit. V tom máš pravdu, ale popis musí být smysluplný a oprava se musí dotyčnému vyplatit. Mělo by se ovšem radit tak, aby rada nepřinesla dotyčnému v budoucnosti problémy a nepříjemnosti. A kdyby s nich mal nekdo vela penez, urcite by se neptal na to jak zarobit na vraku, a pravdepodobne by uz sedel v aute uplne jine znacky A dotyčnému, stejně jako tobě, bylo vysvětleno, že daný postup může přinést v budosunosti problémy. Je jen na něm, podle čeho se bude řídit. Třeba nakonec bude sedět (ovšem ne v autě ) Pokud ty moje prispevky vadi, tak si je necitej. Toto je verejny forum, myslim, ze nazor na vec tu moze vyjadrit hocikto. A hociko ten názor může okomentovat, pokud se domnívá, že autor původního příspěvku nepřihlédl ke všem okolnostem. Píšeš, že je to veřejné forum, budu si tedy číst co uznám za vhodné a komentovat to též, jak uznám za vhodné - ovšem dle pravidel fora Jak sem nikomu nedal prikaz, jak to ma udelat. Je len na nekem, kdo hleda informace si tieto poznatky precist, a urobit svoj vlastni zaver. Postrkovat ma jen kvoli tomu, ze muj nazor neni totozny s tvojim, je detske... Viz přihlédnutí ke všem okolnostem - názor může mít každý jaký chce (a nepostrkuji, pouze argumentuji)
-
Lubk0: Další příspěvek o ničem, ovšem pro pořádek si prosvištíme pár rozdílů. 1.4 je motor TU, 1.8 je motor řady XU 1.4 má 8V, ta 1.8 jich má 16V 1.4 - 55 kW, 1.8 - 81 kW 306 1.4 cca 1100 kg, 406 1.8 má cca 1500 kg 306 je určena primárně pro okresky, 406 je určena spíše jako auto na dálky - tomu odpovídá také zpřevodování Porovnáváš hrušky s jablkama !!! A jestli se ti něco nezdá tady se ti to už vysvětlovalo
-
Aluško, dobře, nebudeme tě házet do jednoho pytle, ale máš i jiné vrtochy. (Tohle sem nešlo nedat).