Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Zimní výbava na D1

    Tak, Plzeňský a Jihočeský kraj zatím žádné omezení nevydal (pokud nebude používat přenosné značky zimní výbava), mohu za slunného počasí vyrazit k domovu
  2. Pokud to nepotáhneš nějakým Jeepem, tak k tomu odtahu přičti i novou spojku Jediné, co je, a to je hodně Vošajslich, půjčit si plaťák a vyrazit
    • 12
  3. vix

    motor?!

    Jestli to tak fakt máš, doporučuju to střelit někomu, kdo tomu moc nerozumí nebo je mu jedno, co je pod kapotou:myslim Pokud tedy chceš risknout to, že ti někdo přijde za tohle spravit ksichtík heverem (třeba z Mazdy)
    • 26
  4. vix

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    což je pravda, opatrněji jezdí, žádné vozidlo se k nám nepřidalo, i když nám jistě mnozí jejich majitelé záviděli a jisté cukání se u nich dalo pozorovat, že se se k nám chtějí přidat (a já se modlil, aby to ty \"nejrychlejší sedany na světě\" neuskutečnily)
    • 63
  5. vix

    Chaos okolo dopr.značky zimní výbava.

    Nevím, jestli mají zimní, ale když jsem před 3 lety jel po bílé Jižní spojce v 5-ti koleji (zbyla ze 3 jízdních pruhů, tak jsem to s dodstatečným odstupem doopravdy smažil za jedním Holanďanem asi 80 km/h a zbytek Prahy jel ve zbývající tříkoleji asi 30-40 km/h s odstupy ne většími než 30 cm Odpoledne, když sníh roztál, a já se vracel z Plzně, jsem byl opět nejpomalejší Toto je můj úsměvný příspěvek.
    • 63
  6. vix

    Zimní výbava na D1

    Bohužel, díky jakési vyhláčce (ne zákonu) musím jezdit na gumách, jaké mi předepíše stát a v době, ve kterou mi předepíše stát. O cholerikách, v té vyhláčce nic není. Uvidíme, třeba přes noc napadnou 3 cm sněhu a v Praze bude zase žůžo. P.S.: rád bych si jezdil na tom, co uznám za vhodné, jenže to, bohužel díky zásahu našeho státu, nemohu. ... mmch, Miku, toto je další Tvůj blud po celoročních OR34 ... kolik jich ještě bude?
  7. vix

    Zimní výbava na D1

    na trpělivost kašlu, to dřív spíše přestřihnu klubovou kartičku
  8. vix

    Zimní výbava na D1

    Miku, dokážeš mi odpovědět alespoň na to, co dáváš na auto na jaře a na podzim? Toto je moje odpověď na tvoji otázku z 31/10/08 v 22:55, co tím míním. Zatím jsi na žádnou moji otázku neodpověděl. Už mi to připadne trapné, tě neustále upomínat. A mmch, OR 34 byly již několik sezon vedeny jako letní. Navíc je Barum již nevyrábí.
  9. vix

    STK cena

    Názarník a zrcátka seženeš na vrakáči max. do 500,- a zbytek, jak píšeš je OK .. tak čeho se bojíš ?
    • 22
  10. vix

    Zimní výbava na D1

    sice jsi optimista, ale stále jsi neodpověděl na základní otázky, kvůli kterým jsem tě dvakrtát urgoval. Takže, vedle otázek: podle čeho je definována zima a kdo ji definuje, resp. stanoví. Lze podle tohoto použít precedens, že v létě musí mít auto letní gumy? A jak se budeme rozhodovat na jaře/podzim. Zavedeme jarní/podzimní gumy? Máš jarní/podzimní gumy? Dokážeš, Miku, odpověď alespoň na nějakou otázku, nebo to budeš/chceš zahrávat stále do autu?
  11. vix

    STK cena

    ondra123: Hledej šmudlo, hledej. Lidi jsou nějak neúplatní, co ?
    • 22
  12. vix

    Zimní výbava na D1

    Visalaj je jaké \"česko\" město ? Jaké má směrovací CZ číslo? Kde leží? Otázka zněla : Miku: A co na zodpovědnosti mění to, že při +15°C máš zimní (to je můžeš mít celoročně, ne?) Na nějakou Visalaj jsem se neptal! Odpověz prosím na otázku
  13. vix

    Zimní výbava na D1

    Koukám, že ve Švýcarsku už ten zákon taky platí ...
  14. vix

    Zimní výbava na D1

    Miku: A co na zodpovědnosti mění to, že při +15°C máš zimní (to je můžeš mít celoročně, ne?)
  15. vix

    Zimní výbava na D1

    a pojem lobbysta ti nic neříká? Lobbysta Matadoru, Ccontinentalu, Vredesteinu, Michelinu, Fuldy, Pirreli,Bridgestone, etc. a přidružených smluvních servisů? Mmch, kolik z vás si nechává převažovat kola po sezóně (cca půlrok) nebo po 10-15 tkm?
  16. vix

    Zimní výbava na D1

    OK406: Třeba umí perfektně nadefinovat zimu !
  17. vix

    Zimní výbava na D1

    Méďo, pak by se mohlo pro sichr uzákonit, že v létě musíš mít letní pneu, ne ? A život bude zase o něco více fajn, ne ?
  18. vix

    Peugeot 605 2.1 TD x M-B 190 2.0 D

    W124 a Veteránské značky :o
    • 9
  19. vix

    Zimní výbava na D1

    zima začíná 23.12. rok co rok
  20. vix

    STK cena

    Počítám asi tak půlku nádrže :roker (co proboha řešíte, vyjde to +/- tisícovku - záleží na oblasti, počtu aut v okolí a kupní síle obyvatel)
    • 22
  21. vix

    Zimní výbava na D1

    dneska na trase Stuttgart - Münich okolo sníh a dálnice suchá a Escort na letních jen ševelil. Pokud si někdo myslí, že značka zimní výbava, kterou lze snadno napadnou u ústavního soudu:) něco změní, budiž mu to přáno. Nechť do 1.11. na ty zimáky přezuje. Já je zatím nepotřeboval a budu je měnit s davem - tedy až napadne první sníh. A pokud by orgáni chtěli mrznout na kraji silnice (dneska ani ty kurvy za hranicema nemrzly, a to bylo nad nulou) jejich věc. S autem bez ABS a podobných sračiček se jim budu motat po \"třetitřídkách\" čímž se bezpečnost silničního provozu zase o něco zlepší, neboť jsme opět na začátku tématu, proč dálnice mezu Štutgartem a Mnichovem byla rovná, suchá a sjízdná, kdežto v ČR neošetřené a hrbolaté silnice \"jistí\" značka C15a. Pár značek C15a a za chvíli se to tu zavede plošně ! Ať žije bezpečnost na nevyhovujích silnicích Jdu si zkontrolovat opět po 3 měsících lékárničku. Čert nikdy nespí
  22. vix

    neprijde vam tento web podobny nasemu??

    Jo, takové slušné, víkendové, diskuzní forum... kolik mají příspěvků ?! Heh:) P.S.: na XMB jedeme už nějaký ten rok a já doufám, že ještě nějaký pojedeme P.S.S: A mým výplodem jsem to tady zase o jeden zvednul
    • 14
  23. Tos to dlouho nevydržel
    • 18
  24. vix

    ekopoplatky za převod

    Princip plně chrápu - čím máš většího čmouda, tím vic platíš. Což je logické. Zavést to v ČR, tak půlka aut nejezdí, a pokud by se ti nejezdící rozhodli využít autobusovou dopravu, tak by měli smůlu, bo by ty čmoudící Karosy taky nevyjely. Takže situaci by zachraňovala motorová trakce ČD, bo ta po silnicích nejezdí, mno vraky nejezdí skoro ani po těch kolejích, takže by všichni seděli doma nebo by si koupili kolo a ... ( napsal bych něco o čistším životním prostředí, ovšem to už by bylo na ránu) Spíš se pozastavuji nad porovnáním roční daně a prodejní hodnoty \"postaršího\" vozu.
    • 34
  25. vix

    ekopoplatky za převod

    Na Křápolu 513 € ... hmm, a to si možná s tou Euro1 fandím (pod ní jsou už jen auta, která mohou jezdit při vyhlášení smogové situace a pak už jsou doopravdy jen ti looseři) Těch 10 tKč je sice pí*ovina, ale KFZ-Steuer raději fakt ne ...
    • 34
×
×
  • Vytvořit...