Bohužel, díky jakési vyhláčce (ne zákonu) musím jezdit na gumách, jaké mi předepíše stát a v době, ve kterou mi předepíše stát.
O cholerikách, v té vyhláčce nic není. Uvidíme, třeba přes noc napadnou 3 cm sněhu a v Praze bude zase žůžo.
P.S.: rád bych si jezdil na tom, co uznám za vhodné, jenže to, bohužel díky zásahu našeho státu, nemohu.
... mmch, Miku, toto je další Tvůj blud po celoročních OR34 ... kolik jich ještě bude?