Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Palivovy filtr

    Prejmenuj se na Kuba605.:D:D. Jinak, ja kupoval palivovy filtr na 205 a vysel na cca 80 Kc - ale je lepsi pred kram vazne prijet s autem;) [Editován dne 8/7/03 vix]
    • 26
  2. vix

    Zatraceny srnky

    Hmm, protoze narazeji zepredu. A je jim jedno kam. Mozna, kdybys mel provedeni svetel \"´Jan Zizka pred Rabim\" tak by byla urcita sance .. pac ty mrchy jdou za svetlem. Viz Sverak a Smoljak a jejich scenka s unavovanim komaru. Provedeni svetel : \"Jan Zizka po Rabi\" nedoporucuju ac pres nesporne vyhody 0% zachyceni hmyzu. Jinak, mouchy a komari zacinaji dodrzovat svoje vyhlasky a nosi helmy. Nebo v tom pripade jsem jediny, komu omlatili predni kapotu
    • 83
  3. neskocime na chat ?
    • 94
  4. Hmm, takze nejses limitovanej ani tak casove, jako financne. I kdyz se rika, ze \"cas jsou penize\" Ale zkus to dat do srazu dohromady [Editován dne 8/7/03 vix]
    • 94
  5. Oni sice nemaji strach, ale asi to nebude to prave orechove Hmm, jak to vypada ?
    • 94
  6. vix

    Zatraceny srnky

    Tak si tam dej ty z lokomotiv :D:D A muzes plasit i duchodce
    • 83
  7. vix

    Typ auta??

    Ja vzadu pro jistotu zadne oznaceni nemam ... i kdyz by me lakalo udelat VIX X- z XL I z L (nebo, jestli by tam paslo cerveny GTI) no a s tim V - bude problem, ale mozna nejak upravit 2 X-ka ?? :D:D
    • 9
  8. vix

    Jaky typ motor. oleje ??

    georg Hmm, tohle ber jako takove \"tlachani\", cili ne moc vazne Me se stalo neco podobneho a to pri prechodu z mineralu na polosyntetiku. Proste jsem vymenil nejaky mineral za polosyntetiku - pac toho oleje to driv moc nevzalo, tak jsem to risknul Pak jsem se taky divil. Ale druhou naplni se to vyresilo Oni totiz vedle spatnych usazenin existuji i ty dobre Ja se tomu taky divil, ale je to neco na zpusobu vselijakych aditiv. Oni se tam pak melou a chvili trva, nez ze stareho oleje prejdou na novy. Nicmene, jestli spotreba vzrostla nepatrne, tak bych to neresil. Jinak, doporucuje se pouzivat oleje vyrobene v zahranici - teda, pokud chces neco extra Protoze z ruske sirate ropy se moc zazraku udelat neda. Ale jestli te muzu utesit, tak ja tam taky leju obycejnej Mogul Tak to je jen tak na okraj - jinak, tohle ber jako placani - samozrejme netvrdim ze to tak funguje, a kdyby neco, vsechno popru
    • 46
  9. vix

    Potrapte svoje mozkovny

    Vostik : Prave, ze nejsou .. me tam chybi jedno mereni - sakal bude zakopany jinde :-))
    • 57
  10. vix

    Počítadlo ujetých km

    Nechcete ? BMW 524 td - 98.000,- Kč Údaje o vozidle Rok výroby 1989 Spotřeba a Palivo 7,5 litrů/100km diesel Najeto 35 000 km Objem a Výkon 2 494 ccm 115 PS Karoserie Sedan/Limuzína 4-dv. 5-sed. Barva Zelená metalíza STK/Emise 05/2004 / 05/2004 Výbava vozidla Alu Kola, Alarm, Centrál, El. výbava, Radio přijímač/mgf, Servo, Šíbr vyklápěcí, Dělená zadní sedadla, El. Zrcátka, Nastavitelný volant, Otáčkoměr, Přídavné světlomety, Telefon, Lehké kosmetické nedostatky,začínající koroze prahů,zimnípneu sdiskem inzerat je k vidění na auto.rychle.cz, nebo tak nějak [Editován dne 29/6/03 vix]
    • 12
  11. vix

    Počítadlo ujetých km

    Kladivem :D:D
    • 12
  12. Voštíku, takže po motoru z Mi16 to bude stahovací kovová střecha ?
    • 38
  13. vix

    3 Brzdove

    Deeper : Striska je hezka, ovsem draha !! 3. Brzdovku bych tam normalne nedaval, ale situace na nasich silnicich, tzv. \"tepli bratri\", me k tomu nuti Takze ty 2 tisicovky, co bych dal za strisku (3.Brzdove jsem koupil za 300,- .. neptej se radsi kde;)), narvu do oprav a stravy. Nebo si hodim predni okna do elektriky.
    • 13
  14. vix

    3 Brzdove

    Ono je v takove vanicce. A ta je naklapeci. Jenze, trochu tam zustava mezera ..cca 3 mm - bud to zamaznu izolackou ci starou gumou ze steracu, nebo nevim. Jinak, ma to atest SD 8, nebo tak nejak. Ale, to se muze napsat i na raketmet, ze ? Jasne, ja take nechci mit z auta v noci diskosku Ono jenom vybrat nejake svetlo, aby s nim nebylo moc prace a na technicke se libilo (a me \"dyzajnove\" taky, byl docela problem) - sakra, to nikdo nedokaze udelat normalni 3. brzdove ? P.S: Nabizeli mi takovy Hi-tech vyrobek na pacicce Ja ho nevzal, jednak kvuli odleskum a druhak kvuli tomu, ze jsem levej a nekam vrtat sroubky .... At zije izolacka :D:D
    • 13
  15. vix

    Ukazatel teploty

    Vostiku, jakou potrebujes, muzu se zeptat, neco by se mozna dalo sehnat :-))
    • 6
  16. vix

    3 Brzdove

    Voš?ajz, díky za připomínku ... je to jenom lišta, je sice trochu chráněná, ale stejně tam bude mezera cca 4 mm. Uvidím, co to bude dělat - v nejhorším to nějak zaizoluju
    • 13
  17. vix

    Peugeot 406 coupe

    Sice 406 Coupe to neni, ale je to taky hezky :-) 504 Coupe http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2420914245&category=18304
  18. vix

    3 Brzdove

    Diky Ja jsem premyslel, a vysly mi tyto 3 varianty : (drat taham z praveho brzdoveho - bliz k pangejtu :-) 1) Vnitrekm az po stred hornich veri + nikde se nic neprotahuje - je tam velke oko, ktere se muze skripnout mezi dvere a gumu - vznikne smycka, ktera nemusi tesnit 2) Vnitrekm v karoserii pod tapecirunkem + je to ciste - pracnost - tipuju tak 6-10 hodin, mozna 2 dny 3) Prostouchnou to nekudy pod tesnenim ven + zadne ztraty - nevim, jak na tesneni
    • 13
  19. vix

    3 Brzdove

    Halo 205 - chtel jsem se zeptat, jak mate vedeny kabel u 3. brzdoveho? Ja ted premyslim, jak ho tam napasovat - a hlavne, kudy ho vest.
    • 13
  20. vix

    Digitální fo?ák

    Co rikate na Kodak ? Specialne Kodax DX 4330 ? http://www.foto-bazar.cz/asp/vyhledani.asp?kod=3689
    • 21
  21. Pokud jim ovsem nepremeruje radar
    • 36
  22. To Mila jenom takovy dotaz - a o kolik by to jelo vic, kdybych to hnal ve vacuu, popr. s vetrem v zadech ? :D:D
    • 36
  23. To georg Nevim, ale rika se, ze spotreba je o 10 % vyssi. S vykonem bych si nelamal hlavu. Je pravda, ze u aut, ktere maji stredni vykon cca 20 kW se projevuje urcite snizeni vykonu - cca 10 %, ale jinak bych to tak tragicky nevidel. Jestli budes mit misto 75 k jich jenom 70, nevim ... jak casto je pouzivas ? Ja to mam v S105, kde mi uspora vychazi asi tak 1/3 oproti normalnimu provozu. Dost skvely je taky jezdeni do kopcu ... protoze, tam kde to driv zralo 14 l/100, ted to zere taky, ale plynu ! Zkus vzit kalkulacku a spocitat si to. Neradim ti ber to, neber to. A mozna, ze co i rikam, nemusi byt pravda P.S.: Auta s LPG nemaji pristup (nesmi) do podzemnich garazi !
    • 28
  24. Jasne, a pak me dostanou, kdyz Fabkari tvrdi, ze jim ta jejich 1,4i, 44 kW jede 190 (nekdy i 200). Na 180 km/h potrebuje auto cca 100 koni, - treni v techhle rychlostech je zanedbatelny, hlavni je odpor vzduchu. A ten narusta s rychlosti kvadraticky
    • 36
  25. To ajsik, Jindra Hmm, a ja si myslel, ze tacha premerujou ve vyssich rychlostech. Tady nejde o to, jestli jedes 62 a na tachu mas 60, nebo 90/85. Tady jde o to, kolik skutecne jedes treba ve 150? Tam u nechterych tacho muze byt odchylka i 15 %, coz je skoro 20 km/h - a to uz je hodne znat. P.S.: pokuty, cyklisty a srnky nebrat
    • 36
×
×
  • Vytvořit...