Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Cesta z hospody

    ja se dostal 2x na 75 metru.. po 70 mi vzdycky spadne
    • 10
  2. vix

    GUMY

    A misto 165/70 R13 tam dat 175/60 R 14 ? zkresleni +0,79%, sirka taky normalni, vyska taky normalni ...
    • 27
  3. vix

    skušenosti elektrikou

    nene.. oddie si poridi Zigula. Pac nechce nic v nafte a to Zigul splnuje. Teda, nic proti Zigulum.... Anebo si koupi na splatky Dacii SuperNova
    • 41
  4. vix

    Diesely HDi-Turbo-Atmosfera

    Dva roky je dost dlouha doba nemyslis ? Ale ja ti do tvy volby, co a jaky auto, vubec nechci zasahovat... muj nazor jsi slysel
    • 9
  5. vix

    Diesely HDi-Turbo-Atmosfera

    ja bych si to BXko nechal, ne ? Kdyz je to tak spolehlivej stroj
    • 9
  6. Oddie, takze fakt muyu umejt meho litinoveho krasavce od soli a oleje ? Nejak jsem se k tomu letos po zime jeste nedostal. Loni jsem ho taky nechal myt (mel na to soupravu na myti nakladnich aut) a v pohode jsem odjel...
    • 22
  7. vix

    Rozdíly v znečení

    Kaslete na to !!! Mate Francouzsky auto, kde nektere dily prave strane jsou od jednoho vyrobce, a na druhe strane jsou od druheho. To, ze jsou nekde jine brzdy nez by mely byt a ze zrovna mate el. okna, bych neresil, pac mam dojem, ze kdyz mi na lince montovali moji karku, museli bejt dost vozrali... jestli nejsou furt ? Takze, co tam mate napsano je celkem jedno, dejte si tam treba samolepku Jacquse Chiracka.
    • 23
  8. vix

    Rozdíly v znečení

    tady by to melo byt ve francouzstine... ja sice tomuto jazyku nevladnu, ale da se z toho docela dost prelouskat.. http://www.forum-auto.com/sqlforum/section5/sujet109986.htm jestli jeste funkuje
    • 23
  9. vix

    JEN TAK

    ad koureni : nevim, podle me je jenom na tobe, jestli budes nebo nebudes kourit. Je to tvoje volba. Nikdo ti ji nebere. Chces-li na zakladce machrovat, machruj si... je to tvoje vec. Zakon, ktery by narizoval, jestli musis nebo nemusis kourit, vicemene neni. Na druhou stranu je v urcitych objektech koureni zakazano, ale to je ochrana pro ty, kdo nekouri... (prece jenom, mineni lidi a tolerance k druhym je u nas jina, nez na zapad od nas) Ad rychlost na silnicich: tady je situace jina... existuji tady zakony, ktere bohuzel plati ! Jezdit rychle a bezpecne? Mozna tak po dalnicich. Na jednickach tohle nechapu. Jednicky jsou v takovem stavu, ze obcas ma clovek strach tam jet rychle (horizonty, ostre zatacky) a pokud usek nezna, jede logicky pomaleji... A v okamziku, kdy jeden jede rekneme normalne (preberte si sami) a druhy chce jet rychle a bezpecne, nastava otazka, jak a kde predjet. A na nasich jednickach moc takovych mist neni... Ad alkohol: az ten, kdo prijde o papiry kvuli chlastu bude v hospode drzet hubu, pak se mozna situace na nasich silnicich dostane jiny rozmer.
    • 32
  10. vix

    Pěkný článek o PC

    nahodou, ten clanek je napsanej pekne... tehdejsi autor musel byt hodne vzdelanej a chytrej. Rozhodne timto clankem ve sve dobe sklidil velky uspech, protoze je napsan korektne s tehdejsi dobou...(a vtipne s dnesni) A jeho hodnoceni windows je neskutecne nadcasove !!!
    • 9
  11. vix

    Pěkný článek o PC

    nahodou, ten clanek je napsanej pekne... tehdejsi autor musel byt hodne vzdelanej a chytrej. Rozhodne timto clankem ve sve dobe sklidil velky uspech, protoze je napsan korektne s tehdejsi dobou...(a vtipne s dnesni) A jeho hodnoceni windows je neskutecne nadcasove !!!
    • 9
  12. vix

    kolik za 205 1,9 GTi bez papírů?

    no, zalezi na tom, jses li optimista nebo silenec pokud ma misto, kam ten vrak muzes slozit, a jestli vazne bude v nejakem dobrem stavu, tak bych do toho mozna sel... i kdyz, takove ty blbosti jako cidla apod se daji koupit za nejaky obolos, budiky vyjdou tak na 500, kdyz toho vezmes vic, tak se obcas prihazujou za darmo.. koster na sedacky se vali vsude dost, trubic k hrdlu nadrze taky... Uvidis v jakem to auto bude stavu Ale co bude na tom rozebirani nejlepsi, ze zjistis, jak to chodi a vypada. A to uz se vyplati, neco vedet... ale vubec te do toho nelamu... uvidis
    • 26
  13. vix

    309 ka

    tak, staci ti jenom, aby sis sehnal budik z s otackomerem z dalsi 309. Staci menit jenom budik, tj otackomer, zbytek palubky zustava. Zalezi na tom, co mas za verzi : benzin/nafta ... proste naftovej otackomer ma cerveny spektrum nekde jinde, ze ? Na motoru by melo byt cidlo, melo by byt dokonce nekde za prevodovkou a vetsinou je namontovany (jenom ja mam zaslepku ) no, a popis zapojeni uz ti nekdo popsal
  14. Asi jo... Oni na MF Dnes nemaji radi peugeoty obecne, pokud si jeste vzpominate na test Peugeotu 405 TD Break ovsem toto je skvele : Na pátých dveřích třídvéřového auta trůní spojler.... No comment, ale je sranda to cist...
    • 8
  15. vix

    Akumulátor

    tak tak, cim vyssi kapacita, tim lip ... 55 Ah je super, rozhodne bych ji tam nechal. V zime, kdy treba pri -20 oC je vyuzitelna kapacita baterky cca 50%, je kazda Ah znat. On starter je samo o sobe zarizeni s velkym odberem (cca 0,8 kW) a mizernou ucinnosti... nehlede na to, ze ti pri tom mrazu klesa napeti a roste proud (a tim odpor)... ale to jen tak bokem BTW: do starych S 100L se davaly akumulatory s kapacitou 36 Ah
    • 7
  16. vix

    - SPZ -

    hele, podobny cvocky meli cvoci na pocatku 90.let na bundach.. neslo by to udelat z toho .. prilepit to patexem na normalni sroub, popr. zavitnikem do toho udelat diru a promontovat to zezadu z narazniku ?
    • 34
  17. vix

    Prestaveni 406 na novy facelift

    potrebujes jinej predek komplet + asi kapotu... uz se to tu resilo, tak hledej.. (tim myslim nahore na liste je vyhledat) delal to treba Radek V.
    • 14
  18. Sice jsem z Klatovska, ale takovy auto jsem tady jeste nevidel.. az ho potkam, tak mu o tobe reknu. Plati ?
    • 14
  19. vix

    Dovoz

    Čéče, co jsi dělal ?
    • 19
  20. vix

    Tažení auta po Jižní Spojce

    jestli jeste k tomu tahani : my vzdycky davame u tazeneho (chcipleho) vodzu na zadni plato trojuhelnik.. spise ze slusnosti.. (nebo podle zakona) A lano ma na sobe takovy cerveny navlek, ten by mel stacit, praporek se dava dozadu ? No, i kdyz uz jsme tahli kdeco ... kamos ma na tahani snad zavislost... Ja uz taky meknu... taky spis na plataku.. znate to, auto bez pojisteni, bez papiru, bez SPZetek a bez svetel ... o brzdach ani nemluve)
    • 29
  21. vix

    Tažení auta po Jižní Spojce

    A vzhledem k tomu, ze jizni spojka je silnice pro motorova vozidla c.29, tak meli pravdu.
    • 29
  22. vix

    Dovoz auta z Německa

    Budu taky mystifikovat ! Podle me : 1 - Stara plecka: Auto odhlasis z provozu v GER a tim padem ztraci prislusnost k Nemecku. Nemeckej technicak si pak das do vitrinky. Proste ti zustane a auto prevezes na valniku do CR. 2 - Novy vuz, resp. do 8 let :Auto v nemecku se nejak prevede a zaplati se pojisteni na hranice, resp na urcity den u nemecke pojistovny, a prevede se v CR. No, auta netaham, tak to berte s rezervou...
    • 9
  23. vix

    Předek

    Zvednout, zahejbat... Me to ceka taky.. sjedu za typkem, co rozumi peginam a uvidim (teda on uvidi) jinak asi tak trochu : -lupe pri zataceni - poloosa -kolo se zvejkne pri zataceni - spodni rameno - vibrace ve volantu, cvakani pri otaceni volantem - vule v cepech rizeni a na spojovacce... Hele, moc tomu never, je to jenom nastrel. jinak klepat, rechtat, skrouchtat a bzikat muze v aute cokoliv
  24. vix

    Shell V Power Racing

    Zkus se mrknout semhle \"Pár\" slov k oktanům... koho to zajímá... treba ...
    • 13
  25. vix

    Inu, úřad je úřad...

    jj, zdravime uredniky
    • 9
×
×
  • Vytvořit...