Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Co to je? HDi

    nejdrsnější je ale celočervené TDI ... přičemž to T je dobarveno fixkou
    • 17
  2. tohle je lepší - kdyby vám připadala současná práce moc jednotvárná a vážná a málo tvořivá (P.S.: Fakt to není reklamní odkaz - kdyžtak to Kurte smaž )
  3. vix

    výměna řemene

    sisi - vývěva hnaná řemenem ... ... jak prosté, zadeješ ke kvelbu, kde ty řemeny prodávají a koupíš ho ...vývěva drží na pár imbusech. Jen ho potom správně napni, vývěva je dost choulostivá věc. (její choulostivost odhaduju na 3500,- vočí a kdyby něco, tak v hledání najdek k problematice vývěvy toho víc)
    • 8
  4. foto ?
    • 14
  5. vix

    STK co se kontroluje... ?

    • 45
  6. vix

    Pozor!!! Podvodník

    přemejšlím, kdo by ( a z jakého důvodu) prodával zánovní mobil za 2000,- a proč ?
    • 37
  7. blesk: Kamarád říkal, že Metz 45 stačí, že 60 zase o tolik výkonější není já tomu nerozumím, já nefotím
    • 41
  8. vix

    gumy, přezutí, cena..?

    hele, nechci nijak moralizovat.. spousta lidí jezdí na neschválených pneu a ráfcích, ale dokud se nic nestane, je to pohoda. Prostě, můžou (a bohužel oprávněně) být na určitých místech někteří jedinci problematičtí. A při nehodách apod. jde už o slušné peníze. Mrkni co máš napsáno v TP - měl bys tam mít klasiku 165/70 R13. Mmch, si puč od známého s Peugeotem celá kola, ne ? Na 14" ráfky 13" gumy nedáš ... anebo zkus jet na tu STK s těma 14" - pokud někoho nijak nedráždí, teda nelezou extrémně z blatníků - co prostě zkusit, jestli projdou (v nejhorším je budeš muset ty 13" sehnat, ale třeba taky ne)
    • 35
  9. vix

    gumy, přezutí, cena..?

    pokud budou chtít (a bohužel v tomto mají pravdu), mohou to brát, jako by auto nemělo STK - tedy nemá na silnici co dělat.
    • 35
  10. vix

    STK co se kontroluje... ?

    kto ti vravi sa k tomu vyjadrovat.staraj sa o seba.neviem kde zijes ale ak mas skutocne niekde znameho tak auto na kontrolu svetiel napr. ani nebude to si pis. co je na tom nezrozumitelne.je stk a stk. ked si to pochopil tak ze sa chvalim alebo co tak si to precitaj normalne a nezakomplexovane voci mojej osobe.tvoje prispevky mi tiez nic nedavaju a este koli tomu ta nenapadam v kazdom druhom vlakne Mílý jozefsv, líbí se mi v poslední době tvoje argumentace (nepostrádá nádech jisté logiky) Ale jestli doopravdy nějak konstruktivně chceš pomoc aaischovi, tak mu nějakýho známýho na STK dohoď - pomůžeš tím alespoň nějak, ne psaním "chytrých" příspěvků - najdi si známého na STK. Ano, možná je STK a "STK" - jako je fundovaný příspěvěk a "fundovaný" příspěvek. A jsou seřízený a "seřízený" světla - u špatně seřízených světel hrozí nebezpečí, že v noci můžeš sundat někoho na krajnici, nebo naopak, nějaký trumpeta s naloženou dodávkou to do tebe může narvat, bo ho budeš oslňovat. Pak můžeš známému na STK děkovat (pokud to přežiješ). To, že TI moje příspěvky v tomto vlákně nic nedají - ano, radíme tady primárně aaischovi (jestli jsi si nevšiml) - je zcela normální. Otázkou je, co mu dal ten tvůj. Prostě jak jsem psal, pokud chceš exhibitovat, založ si vlastní bloq, můžeš tam radit do aleluja. P.S.: Mít z tebe komplexy, to by mi tak ještě scházelo !
    • 45
  11. vix

    vrzani, v motoru kolem pal.cerp.

    jo, dieselový v něm vozí takovou zablácenou, zaolejovanou, litinovou kouli ... prostě záváží
    • 7
  12. vix

    gumy, přezutí, cena..?

    Dopsat do TP 14" je "mirákl". Prostě to nejde. Plecháč na 205 13" vyjde na cca 500,- Kč (ET20) + cca 900-1000 nová zimní guma typu (Polaris2, Matador MP58 apod., tedy "rozumná" guma k dané motorizaci, tedy 205 D) pyzik: alu disky / plechový disky je prašť jako uhoď, důležitý je rozměr ráfků 5J x 13 apod.
    • 35
  13. vix

    STK co se kontroluje... ?

    tak to světlo oprav/polaď a hotovo .. to bys měl mít starej model, ještě se šavlema na ovládání topení apod. (ne s těma kroutítkama). Nový model má hydroštely a ty většinou vytečou ...
    • 45
  14. vix

    Uver na auto - lichva

    buml - myslím, že tam v té smlouvě bude právě nějaká ta klauzule o předčasném splácení - známý něco podobného u leasované Felicie taky zažil (není nad spotřebitelský úvěr) Aluška - 35 tKč je normálních, zvlášť, když inflace je jen/bude za ty 3 roky cca 15% .. pak máš do toho poplatky za vedení účtu (á 3000,-/rok), poplatek za schválení smlouvy a nakonec nějaký ten zisk... Ale to není nic oproti akci Provident apod.
    • 40
  15. vix

    vrzani, v motoru kolem pal.cerp.

    hmm, a co drážkový řemen od alternátoru - ten volný nemáš ?
    • 7
  16. vix

    STK co se kontroluje... ?

    Ano, pokud máš vlevo od volantu takové to kroutítko na seřizování světel, tak ano.. leda bys měl hodně starý typ, který to kroutítko nemá a má nastavování páčkou z motorvého prostoru (nebo máš vyjímku zapsanou přímo ve velkém technickém průkazu - ale o tom pochybuju) - občas na to na STK koukají, občas ne. Pokud budeš mít ty světla seřízený, tak by nemuseli. V nejhorším riskuješ závadu (B) a opakování do 30 dnů...
    • 45
  17. vix

    vrzani, v motoru kolem pal.cerp.

    No, hlavně v nádrži žádné palivové čerpadlo nemáš... to jen tak na okraj ...
    • 7
  18. vix

    STK co se kontroluje... ?

    sedadla - Závada 522 (A) - lehké štelování světel (hydroštely) - (B) - opakovaná do 30 dní .. kufr je jen tvůj boj.. spíš si zkontroluj vůle v čepech a řízení, souměrnost brzd, jestli ti to vůbec brzdí... a pak, jestli nemáš někde nějaké díry. jozefsv: Hlášky známej miluju (v poslední době tu sázíš jednu perlu za druhou) - jestli už fakt nevíš, co bys napsal k tématu (protože zatím jsi toho moc nepředvedl) a máš nutkání neustále exhibitovat - založ si vlastní bloq - můžeš si tam řádit neomezeně a nikdo tě nebude sekýrovat za podobné
    • 45
  19. vix

    otevírání zadního kufru...?

    tusim, že klíčkem doleva odemkneš, stiskneš a kufr otevřeš nahoru. zamyká se v normální (nestiknuté) poloze otočením klíčku doprava. (já fakt nevím, dělám automaticky a venku je tma a zima) jinak, občas je dobrý zkontrolovat, zda západka zapadla.. v tu chvíli stačí jen nadzvednout ("jako zamknuté" 3./5. dveře) a znovu s nimi praštit dolů... napodruhý mi to vždycky už zamkne
    • 8
  20. vix

    Semestralní práce s Mechaniky

    to věřím, my měli ze strojárny jenom "Úvody"
    • 25
  21. vix

    Semestralní práce s Mechaniky

    mě tohle zrovna bavilo - jsem v "Úvodu do mechaniky" počítal takovej ten příčkovej stožár zvn. Vycházelo mi to při 3 silách a několika uzlech asi na 11 jednoduchej rovnic. Zábava na celej večer. Teda, z hlavy bych to nedal, ale s dopomocí literatury určitě. oni: rozumíš, a když už jsem to dal já, tak ty musíš taky
    • 25
  22. vix

    zacatecnickej dotaz, dálkovky

    nehledě na to, že toto je doopravdy "průšvihový" díl. Takže, když odešla renmovi, mě, a spoustě dalších lidí, jaká je čance, že neodejde i ta stará (a protože nejsou, tak stojí polovinu ceny nové - tedy 700,- Kč) Odcházejí na ni 2 věci: 1) se opálí kontakty a pak nesvítíš 2) se uláme ten přecvakávací mechanismus (tlumené-dálkovky) a nespíná to
    • 17
  23. vix

    Motor moc žere

    mrkni na tohle, je to sice 1.4i, ale je to TU jako TU a ty hadičky by mohly být stejné http://www.peugeot-club.com/topic/25284-problem-s-tu3m/
    • 15
  24. vix

    výměna oleje po 2 letech?

    milne: dělej si co chceš a jak chceš, je to tvoje auto, tvůj život a tvoje peníze - a taky tvoje zodpovědnost. P.S.: tvoje rozhodovací mechanismy ti vůbec nezávidím
    • 63
  25. vix

    zacatecnickej dotaz, dálkovky

    nová stojí okolo 1300,-
    • 17
×
×
  • Vytvořit...