kto ti vravi sa k tomu vyjadrovat.staraj sa o seba.neviem kde zijes ale ak mas skutocne niekde znameho tak auto na kontrolu svetiel napr. ani nebude to si pis.
co je na tom nezrozumitelne.je stk a stk.
ked si to pochopil tak ze sa chvalim alebo co tak si to precitaj normalne a nezakomplexovane voci mojej osobe.tvoje prispevky mi tiez nic nedavaju a este koli tomu ta nenapadam v kazdom druhom vlakne
Mílý jozefsv,
líbí se mi v poslední době tvoje argumentace (nepostrádá nádech jisté logiky)
Ale jestli doopravdy nějak konstruktivně chceš pomoc aaischovi, tak mu nějakýho známýho na STK dohoď - pomůžeš tím alespoň nějak, ne psaním "chytrých" příspěvků - najdi si známého na STK.
Ano, možná je STK a "STK" - jako je fundovaný příspěvěk a "fundovaný" příspěvek.
A jsou seřízený a "seřízený" světla - u špatně seřízených světel hrozí nebezpečí, že v noci můžeš sundat někoho na krajnici, nebo naopak, nějaký trumpeta s naloženou dodávkou to do tebe může narvat, bo ho budeš oslňovat. Pak můžeš známému na STK děkovat (pokud to přežiješ).
To, že TI moje příspěvky v tomto vlákně nic nedají - ano, radíme tady primárně aaischovi (jestli jsi si nevšiml) - je zcela normální. Otázkou je, co mu dal ten tvůj.
Prostě jak jsem psal, pokud chceš exhibitovat, založ si vlastní bloq, můžeš tam radit do aleluja.
P.S.: Mít z tebe komplexy, to by mi tak ještě scházelo !