Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Nehoda mého švagra - čí je vina?

    Rebiku, Garfield je jeho starší brácha.
  2. vysvitlo sluníčko... snad ta černá barvu bude ty paprsky co nejvíc pohlcovat
  3. vix

    co 405 D??spotřeba? poruchy?

    si porovnej hmotnosti 405 a Xsary
  4. vix

    205 1.8D špatně topí

    vzadu, jak je přívod od sání, je na hadici k topení taková malá bílá čepička - to je odvdušňovák (někde v prostoru za vývějou, lítá tam to kolo a řemen.. tak bacha, ať nepřijdeš o prsty ! (a já že nedělám adrenalinové sporty ) Ehm, a bylo by záhodno mít ještě otevřené topení
  5. tak v Budějkách snížek není, ale zase je tu centimetrová vrstva ledu - což by bylo super, nebýt taky na autě (škrabat se mi to vážně nechce)
  6. vix

    Znáte význam slova š****?

    myslím, že je to z polštiny. Ale když už jsi Marceli otevřel toto češtinářské okénko (vtipné), při googlování jsem narazil na tento dokument. Cimrman by to asi nesepsal lépe.
  7. vix

    generator presmycek

    mám 205 D - tam je motor o větším obsahu, než šestnáctka Ale jinak Grafielde (u tebe jízda s autem po sjezdovce nehrozí)
  8. vix

    generator presmycek

    z vix -e to žádnou přesmyčku neudělalo
  9. vix

    Nehoda mého švagra - čí je vina?

    ten modrý by tam měl mít plnou, nebo se pletu ? ... ale dá se to vysvětlit doopravdy všelijak, třeba i tak, že červený tam vjel nestandardně, tedy třeba zrovna ne z odbočovacího pruhu ... takže, milý Watsone, kdo to všechno viděl ?
  10. vix

    Tak sem dojezdil :-(

    Mě nyní čeká rozhodnutí - buď si 205 nechat a dojezdit, nebo 205 trochu technickcy zušlechtit, nebo ji někomu darovat a jezdit v něčem jiném.. a teď poraďte
  11. vix

    ČLEN 7000??

    Béďa: jsem rád, že na sobě pracuješ
  12. vix

    ČLEN 7000??

    malé češtinářské okénko: tip - odhad typ - značka, vzor, provedení ... obdobně kit - modýlek kyt - tmel ... neplést se slovem kytovec, což je velryba
  13. vix

    ČLEN 7000??

    to abych začal svoje IDčko oprašovat
  14. vix

    cepicky pro peugeot

    mě jednou jedna hnusná plastová zmizla Asi ji někdo nutně potřeboval
    • 7
  15. vix

    Kupa 205 cabrio

    Garrose Cabrio bych si taky nechal líbit... nebo 306 Cabrio
  16. Fén ani ne (spíše garáž), anebo musíš rozchodit Klepavce
  17. vix

    za co budem platit u doktora-seznam

    Placení zdravotního (sociálního) pojištění je založeno na solidaritě. Takže, buď to za svůj život využiju, nebo ne. Mmch, když se podívám na svoji výplatní pásku, tak jenom zírám, co stát ode mě vidí na účtu za zdravotní péči. Sice jsem teď mladý, ale co za to dostávám - přeplněný čekárny a "nejmodernější" léky? Vyčvachtaný léky, u nichž jeden nejmenovaný farmacetuický podnik skoupí licenci hned potom, co přestane být onen preparát patentově chráněný. Sice jsou to léky, a jsou levný, ale zase s bezpečností je to u nich obdobné, jako s desetiletým autem. Z bodu A do bodu B se s ním také dostanete. Sice možná pomaleji, a s menším konfortem, ale přesto dostanete. Naštěstí (nebo možná naneštěstí) bude možno slyšet v lékárně následující větu :"Víte, pan doktor to myslel dobře, ale já si myslím, že tenhle preparát bude pro Vás lepší" Takže, o léku a jak mě někdo bude léčit může rozhodovat nějaký "mastičkář", kdežto doktor jako odborník bude sedět za stolem a "štemplovat potvrzenky", čili se z něj stane ještě větší úřada. Mmch - 30,- za prohlídku - když spočtu, kolik bude stát mého zaměstnavatele + doktora času, aby to potvrzení vypsal (tj. kolik peněz oba touto bohulibou činností prozahálíme), budu jenom doufat, že čekárny budou o to prázdnější. Sice o tom pochybuji, vzhledem k asi 237 možným vyjímkám jak se placení vyhnot, ale uvidíme. Pokud se vážně čekárny nevyprázdní, budu to brát pouze jako další zdanění práce, a v tom případě by bylo lepší, zvednout odvod z mého zdravotního pojištění z dosavadních 4,50 % na 4,51%. Efekt to bude mít stejnej. Protože, pokud platit, tak bez vyjímek !
  18. vix

    pravda nebo lez

    viděl jsem první 3 minuty a zatím mi to přijde taková "psychologie pro každého", hlavně hezky dokáží manupulovat s lidmi. (vypadá to jako výcvikáč od Svědků Jehovových)
  19. vix

    Tak sem dojezdil :-(

    vidíš, kdyby sis nechával vyjeťák ... na to jedno natočení je až moc dobrej terarus: hele, já chápu, že jsi naštvanej. Prostě smůla. A vzhledem k tvým předchozím vláknům, chci 205GTi, ne, chci 406 za 80 tKč, ne chci 406 v kombajnu v plný palbě a poslední ročníky ... 205 prodám - neprodám - prodám ... silně pochybuju, že nyní jsi ve stavu, kdy přesně víš co chceš. Mám takový dojem, že za pár hodin budeš chtít zase něco jiného. A za téhleté situace ti radit, mi připadne jako plýtvání energií.
  20. vix

    Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?

    jardajarda: Tvůj názor na kvalitu a cenu zpracování ti nikdo nebere. Osobně spíš koukám na poměr cena/výkon a sem tam nějaký osobní preference. Ale psát, že ty auta jsou špatný, když jsou levný (levnější) ? Proč ? Fajn, preferuješ něco jinýho. Prostě, někdo peníze má, někdo je nemá, někdo jezdí hodně a jiný ne, někdo má čas, někdo ten čas nemá, někdo si na autě umí udělat spoutu věcí sám, někdo jiný ten čas zase investuje do činnosti, kde je lepší a za vydělané peníze si to auto nechá servisovat ... a mmch, těch levných aut u silnice stát se závadama moc nepotkávám A o kolektivním rozbíjení dr_ky raději pomlč - osobně do ničeho takovýho nepudu. Nemám to zapotřebí. A pokud chceš, můžeš se s m-slamborem domluvit na nějakém místě a termínu přes U2U. Ale do diskuze to sem, pls, netahej.
  21. vix

    Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?

    to jsi trochu přehnal:myslim řekl bych, že trochu víc
  22. vix

    Koupit Peugeot 307 nebo VW Golf4?

    Matrix : tohle sem netahej, to je irelevantní... veškeré tyhle řeči o mechanicích jsou typu JPP (Jedna paní povídala). Anebo, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Ribees : Chce to buď sehnat recenzi (nejlépe třeba z italskýho časopisu - jen nesmíš pak koupit Fiata ) Anebo si ty informace prostě někde najít. A pak vzít tužku a počítat, porovnávat - protože, bude to, jen a pouze, tvoje rozhodnutí. Přece pak vixovi nerozbiješ tlampač, že ti poradil špatně. Takhle by to nešlo. Tu kůži si ponešes na trh ty sám. (ostatně, já mám pouze bezvýznamný poradní hlas) Ještě mě napadlo - zeptat se na nějakém "japonském" foru - protože tam doopravdy nebudou Gulfy ani Piškoty protěžovat. A teď z osobního soudku : Jezdím Piškotem, protože má měkký sedačky. A celkově je měkký. Vyhovuje mi to. Tečka.
  23. vix

    Chtěl jsem si dofouknout pneu.

    kupodivu ONO v JH (anebo třeba Agip) ... ale nechci dělat reklamu, to už vůbec, ale vůbec ne-e
    • 20
  24. vix

    Chat,chat aneb příjdeš pokecat

    bylo to před 2,5 roky..
    • 47
  25. sytič kup dyžtak novej... měl by stát cca 900,- Kč a na 9 z 10 aut nefunguje (a nekamenujte mě )
×
×
  • Vytvořit...