Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Co si mam koupit?

    77/103 jsou nové PDI motory (PDI - \"Pumpe-düse\") Tenhle odkaz bych sem ani neměl dávat (viz vpravo motorizace)
    • 57
  2. vix

    Co si mam koupit?

    TDI oproti TD má o 15% lepší účinnost - dáno konstrukcí motoru. TD je zase oproti TDI konstrukčně jednodušší. (osobně třeba nedám dopustit na motor, co při necelých dvou litrech a 60 k dokáže snést \"značné bojové poškození\") A jsme opět u toho - co woody vůbec chce
    • 57
  3. vix

    Co si mam koupit?

    Kdyby něco, s Octou 1.9/77 kW se dá jet za 3,5 l/100. A to se vyplatí, že ? Pokud jsi student a nevíš co chceš, a sám se nerozhodneš - kup si \"štyřkovýho Gulfa\" (jak se všichni nakonec shodli). Třeba potom zjistíš, co vůbec chceš. Já teda Gulfa nechcu, a rozhodně to není proto, že by to bylo špatné auto. P.S.: Není nad spotřebu při výběru \"nového\" auta.
    • 57
  4. a) Palivák vyměň (za cca 100,- Kč si do řešení problému zanášíš hodně neznámých) b) ad olej: Kolik ho to žere? (odpověz a rozhodni se sám) c) Kakofonie po startu - pravděpodobně ventily nebo přesuvník vstřiku (aut. diesel-sytič). Ventily v případě, že je to závislé na venkovní teplotě, přesuvník vstřiku je na venkovní teplotě závislý taky, ale zase ne tak moc (ale u 9/10 bazarových aut nefunkuje - nový stojí okolo 1400,-).
  5. vix

    Need for Speed v reálu

    v tomhle období toto dokáže natočit skoro každé auto - limitní je pouze poměr motor x převodovka, bezpečnost zajistí výška sněhu před a za kolem - a navíc, odpor vzduchu můžete klidně zanedbat. (vždyť wergl s příšlušnýma budíkama bude stát na místě!) P.S.: Hádejte, kolik mi ukázala 205 D
    • 8
  6. Návod na nalezení čidla u 205 (analogie pro 405) Čidlo je většinou OK, pokud jsi měnil převodovky, vem ho z té staré.
  7. vix

    policiste uz zajizdeji v Praze nova auta

    A u které pojišťovky jsou policejní vozy pojištěny? P.S.: Malá nápověda
    • 52
  8. Nefixluj - resp., když už chceš, tak si alespoň pořádně přečti pravidla.
    • 26
  9. vix

    Peugeot 205 1.8D jakej olej???

    1) Řiďte se - ve směru olejů - pokyny výrobce motoru ! 2) Nevšiml jsem si, že by FUCHS dodával pro Peugeota motory. 3) Kdo se chce dále vzdělávat, může si přečíst články na www.oleje.cz (bylo nabízeno oddiem více než 10x)
    • 26
  10. vix

    Maznice do zadní nápravy.

    206 (po použití hledání)
  11. vix

    Maznice do zadní nápravy.

    Co zkusit zadat heslo : maznice, ve funkci Hledání? Takže pročíst, nastudovat, pochopit a podle toho se sám, na vlastní triko, zařídit.
  12. vix

    poloosa 306

    2500,- : 6500,- - repase : nová Toto forum má funkci hledání. O poloosách se tu toho najde doopravdy dost.
  13. vix

    205 větrák topení

    http://www.peugeot-club.com/topic/15945-ventilator-ovladani-rychlosti/ http://www.peugeot-club.com/topic/33047-nefunguje-vetrak-topeni-309/ http://www.peugeot-club.com/topic/36376-ventilator-topeni/
  14. vix

    Hádanka - křižovatka

    Svědek nad zlato! (soli je všude dost)
    • 47
  15. Medvěde, Radku - berte to čistě ekonomicky ... - 300 Kč, vix. tuto částku dokážete jistě nahradit novými, agilními, členy ... nic více a nic méně.
  16. Radku, tady jde o víc ... (sorry)
  17. Škoda je umřít
  18. subin:nemusíš se omlouvat .. všici ví, že vix je splachovací jak psal Neon- i rozžhavenou tyč do vixe můžeš vrážet. hodně štěstí, všem, P-C se po těch letech - bez vixe už obejde stejně jako bez Mašinky, Ondry...
  19. vix

    Tak nám napadl první sníh..

    jarajarda: (poprvé, a snad naposledy)
  20. vix

    Kolko by ste dali za roletku do kufru?

    hned ... ne hnet
    • 14
  21. subin: o příspěvku na chod PC se nebavme. Já ho pro příště nezaplatím, protože dle některých členů jsem škodolibý a jízlivý (raději mám rád ty členy, co mi napíší SZ jsi jízlivý a díky). myslím, že současné vedení můj příspěvek dokáže dostat od vás, sympatizujích členů - a mě to neva. Ostatně, pro vixe není problém přispívat do jakéhokoli VW fora. Díky. P.S.S: tři kila od vixe Medvěda nerozhodí.
  22. ano, subin, je dobré něco napsat napsat o škodolibosti, ke které se najednou přidá jarajarda. mno nic, přeji vám hodně štěstí, oboum
  23. to all: tohle forum je tak silné silné, že dokáže fungovat i bez vixe
  24. proč ne : systém se o příspěvek bez vixe (čti : tři kila) jistě obejde. jarajarda, subin: jsem rád, že to dorovnáte.
  25. Klidně to rozveď ... budeme všici vědět, co myslíš. (a nezkoušej to zahrávat do auta)
×
×
  • Vytvořit...