Kdyby něco, s Octou 1.9/77 kW se dá jet za 3,5 l/100.
A to se vyplatí, že ?
Pokud jsi student a nevíš co chceš, a sám se nerozhodneš - kup si \"štyřkovýho Gulfa\" (jak se všichni nakonec shodli). Třeba potom zjistíš, co vůbec chceš.
Já teda Gulfa nechcu, a rozhodně to není proto, že by to bylo špatné auto.
P.S.: Není nad spotřebu při výběru \"nového\" auta.