Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Ceny aut jdou fakt dolů

    Mě by spíše zajímal opačný bod věkového spektra. Tj. auta vyrobená v 199x, jejichž cena byla pod 2500 €. Tahle auta asi nebudou... (a když budou, tak jaká ?) Otázka je: Jestli ten šrotační příspěvek bude platit pouze na fyzické vyšrotování nebo bude i na přešrotování přes hranice?! V každém případě, je to solidní deformace trhu.
  2. vix

    co je To to??

    Ty jo, to je něco mezi benzínovým motorem a Tatramatkou
    • 9
  3. vix

    Tak jak se slováci těšíte na zejtra??

    Zelenou vlnu přestaví. ... tak za 2-3 roky
  4. vix

    DRUHEJ PEUGEOT CLUB...

    Kdybys měl založenýho dvojníka, tak byste si mohli kecat spolu
  5. Ještě, že mi to víc než 150 nejede
  6. vix

    Chladič 405

    výkonově by s tou 205 GTi měly být stejné, ale nevím, jak zástavbově edit: Asi 205/405 nepůjde, leda by si zahrál s vrtačkou na Pata a Mata (obrázky chladičů na MJauto) Kdyžtak to omrkni, cenu za 1.8/1.9 TD tam mají okolo 3 tKč [upravil dne 3/2/09 vix]
  7. vix

    Chladič 405

    Přesně tohle mi dělal chladič na 205. Nakonec se ukázalo, že byl fakt děravej. Někde ve 2/3 výšky. Ono to nebylo moc vidět, nehledě na to, že jak byl chladič teplý, tak se to postupně odpařovalo. Při vyplém motoru a vlažném motoru se to taky špatně poznává. Ideální je hodit auto někam do servisu, oni to naplní sajrajtem a natlakují a ukáže se, kde to čůrá. (při ceně za chladič 5500,- se to možná už i vyplatí udělat) Máš možnost ještě do chladiče nalít různé woo-doo vodičky. většinou jsou pro zlost, odnese to občas i něco jiného, v nejhorším to přicpe i něco důležitého. Nový chladič za 5500,- mi připadne dost, na 205 D jsem ho sehnal okolo 1600,-. Je fakt, že ten, který jsem tam dával, nahrazoval tekoucí z 97.
  8. vix

    EGR

    Fígl je v tom, že prodejní vs. výrobní cena je někde jinde. Navíc, 307 se nám začíná silně pohybovat v AA.
  9. vix

    Auta na dálkové ovládáni

    Prečo mám pocit, že to kupuješ hlavne sebe? To je snad jasný, ne?
  10. Náhodou, jedno \"dálniční\" Mondeo potkávám u nás v Budějkách. Takže to vypadá, že dálnici sem dotáhnou co nevidět!
  11. vix

    Znáte ho/ji ???

  12. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    A přitom s tím dvojníkem je to skvělej tah - už od začátku byste věděli, na čem jste A co když časem z dvojníka by byl \"jedník\" P.S: Koukám, že přeze všechno, vás zajímám - hmm, i mého dvojníka jste našli. Kdo by to čekal?
  13. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Jasně, Schratchi. \"Je nutno oddělovat jsi looser a jsi skvělej, protože máš moc\" Tohle je totiž cestou do pekel. Jenže Neonovi nikdo neodpáře, že o daném problému neměl ani zbla páry (pokud měl, tak to je ještě horší). Prostě se do ukončené debaty jen navezl. Jen nevím, proč to udělal. Možná tuším, co tím sledoval. Jen nevím, jak jeho činnost správně nazvat (...ehm, napadá mě slovo prudit) A o tom, jak připraven chodí na jednání s vašimi součásnými a možná budoucími partnery, mno, nepochybuji, že dobře, a že dělá co je v jeho silách, a že snaží se.
  14. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Pokud se ti tu nelíbím, můžeš navrhnout adminovi mi dát BAN. Tuhle možnost, máš. Neon vlítl do diskuze jako \"slepej krtek\"a jako člen vedení s Tetrisem. Od člena Neona bych to vzal, od člena vedení Neona mě to namíchlo. Pokud takto jedná s našimi současnými/budoucími partnery, tak potěš koště.
  15. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Neone po editu: Já si to s Vvittym, byť trochu nestandardně přes veřejně-u2u-veřejnou větev vyříkal. Opakuji, ač adresa nebyla vyplněna v profilu, za uplynulá léta přišly domů jak 2 dárečky, tak 2 kartičky. Pak, když je všechno vyřešeno a pochopeno - včetně toho, co se bude dít s lvíčkem - tam přiletíš ty, \"slepej jak krtek\" s TETRISem. To je taky důvodem toho, že jsem psal, aby jsi se zlepšil. Pokud na to máš náladu, můžeš si projít celou diskusi (naši soukromou u2u korespondenci ti Vvitty jistě rád poskytne, vlastně se tu o ni nepřímo podělil skoro se všemi), a pochopíš, proč mě nadzvedlo, že tvůj první příspěvek od tebe k dané problematice byl o Tetrisu. Neone, jako člen vedení to holt děláš dobře.
  16. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    1) Neone, jako člen vedení, jsi mě mohl polat kamkoli. Dokonce by mi to bylo teď ještě příjemnější. 2) To, že to děláš ve volném čase, s tím bych se být tebou neoháněl - ano, je to chvályhodné, nicméně na začátku jsi věděl, do čeho lezeš. 3) Nevím, jak to děláte dobře, nicméně chápu, že si můžeš myslet, že \"nekomunikace\" s kartičkami je \"jen drobnou\" chybkou. Kéž by. 4) Jinak, ano, toto vedení dělá všechno proto, aby bylo dobré. P.S.: Pokud vás tu prudím, a máte k tomu důvod, co mi dát BAN. Stačí poslat zprávu adminovi. A budete mít klid 5) Cílem je spokojenost všech - o to tu jde především, nebo ne?
  17. vix

    Lyžování

    Ad helma: Podle mě, když vyletíš perfektním, elegantním, obloukem mimo trať, je ti helma stejně na pikaču. Spíš je to o tom, že už spousty lidí je mají. Dříve, když lidi jezdili ve šponovkách a s kulichama, holt při srážce zaduněly o sebe kokosy a bylo to. Dneska, v rámci akce, cítíme se bezpečně, helma je k tomu, abys byl ve výhodě - přece jenom, kdo spíše vyhraje : kokos nebo helma? A může to být klidně v nulové rychlosti, třeba jen při mírném kontaktu. (kde by se stejně jinak nic nestalo) Prostě se to dostává do stádia jako automobily. Dříve se konstruovaly tak, aby tě dopravily mezi body A a B. Dneska se především prezentují tak, že tě zachrání, když budeš mezi body A a B bourat. Co na tom, že hopsadlo do města váží tolik, co dříve střední třída, a v dnešní střední třídě motor 1.6i je už dávno pasé. Za chvíli budeme na sjezdovkách jezdit v brnění - protože ani ty helmy nám nepomohou Třeba proto, že helma vs. koleno : Kdo vyhraje ?
  18. vix

    Tak jak se slováci těšíte na zejtra??

    Pastorku, hoď sem, pls plné znění. (ideální by byly úpravy ze starého na nový - v plném znění) Citace je fajn, ale tuším, že v tomhle bodě je \"trochu nepřesná\" Proto jsem se taky ozval.
  19. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    takže kdo je přes auta lajk tak vpodstatě tento klub zhazuje? pro některé je jeho peugeot prvním autem (např. pro mě ,ale jistě nejsem sám) , tak je vděčný za každou radu. to ale neznamená že by to byl fanda peugeotů o něco menším. jestli je toto klub jen pro odborníky, tak at je to uvedený hned při registraci at se tu zbytečně nevezeme. 1) Napsal jsem někde, že kdo je laik, klub shazuje? - nebo jen konstatuju, že technická úroveň některých přispívajích je více než žalostná. 2) Pokud jsi vděčný za každou radu, jsi doopravdy fanda - \"Aneb, když ti řeknu, skoč do ohně, skočíš?\" Pokud ti někdo napíše, že třeba brzdovka se nemusí měnit, protože není černá, nebudeš ji měnit a realitu poznáš až při dlouhém sjezdu z nějakého alpského velikánu. Bohužel. Bohužel, tuhle radu jsem našel na jednom nejmenovaném koncernovém foru. Bohužel, i tady se najdou občas podobné \"perly\". 3) Ad sortování, kdo je odborník a kdo ne. Předně, máš hlavu, tak ji používej. (Tohle jsem radil i P.avlovi, jenže ten se zacyklil, a očividně nepochopil, co jsem tím myslel). Nesmíš věřit slepě všemu, co je psané na internetu. Je tu spousta informací, ovšem rozeznat tu validní je na tobě. Doporočuji tedy samostudium, vždyť jsi, jak jsi napsal, fanda Už proto, že rady tady jsou bez záruky.
  20. vix

    Tak jak se slováci těšíte na zejtra??

    To je masakr - tak sorry, tu konstruční beru zpět. V tom pastorkovo PDF-ku se píše minimálná. Tedy minimálně i ve stojící koloně 80 km/h, jinak postih ... tuším, že začíná na 60€ blokově.
  21. vix

    Nejsme jen tak nějaké forum

    Netopejr, Vvitty, Neon: 1) Ad kritika : Když třeba Vvitty, jako člen vedení mi začne odpovídat veřejně, pak chvíli na u2u, aby pak, co jsme si napsali na u2u dal veřejně na web, mi připadne trochu nefér. Kdybych vás neměl rád, tak sem tu kritiku nedávám - takhle má Vvitty šanci na sobě zapracovat a zlepšit se. 2) Neon, jako člen vedení, by se mohl (především ve vlákně - komunikace s vedením) zržet toho, aby posílal lidi hrát Tetris. Mě je to jedno, já stejně vím, že lepší než Tetris je SPIDER SOLITAIRE. Neone, vím že jsi chtěl pomoci Vvittymu, ovšem příště to zkus nějakou politicky korektnější cestou. Mimochodem, začínáš být lehce nekonzistentní. Viz tvůj příspěvek z 20/12/07 v 13:18 Neone, zkus zapracovat na svých odpovědích, coby člen vedení. 3) Pokud, ale chcete budu vás všechny chválit, jak jste úžasní a skvělí - i když budete dělat takovéhle \"boty\" Ale budu to dělat se sebezapřením, to mohu přiznat hned.
  22. vix

    Tak jak se slováci těšíte na zejtra??

    je velký rozdíl mezi konstrukční rychlostí, maximální a okamžitou. Konstrukční se v čase nemění (a je zapsaná v techničáku), maximální a okamžitá ano. Proč máte na dálnicích ty stoupací pruhy, kam je povinnost se zařadit, pokud klesne rychlost do kopce pod 50 km/h ? Aneb, kolik okamžitě pojedeš, když budeš stát v koloně?
  23. vix

    Lyžování

    punkac: Mate jezdit ve dvojici. Jeden brzdí na hraně a naviguje druhého, aby výchovný efekt byl dostatečně přesný.
  24. koukam že ty máš asi nějakej težkej mindrák ...že si ho tady lečíš...:bacha:bacha Jasně Freude - jinak (hrubá síla) nahrazuje inteligenci, tak si z toho nic nedělej
  25. P.avel: Myslím, že se oddie rozepsal až dost. Ten květák, co máš v té věci na krku, zkus občas taky použít.
×
×
  • Vytvořit...