takže kdo je přes auta lajk tak vpodstatě tento klub zhazuje?
pro některé je jeho peugeot prvním autem (např. pro mě ,ale jistě nejsem sám) , tak je vděčný za každou radu. to ale neznamená že by to byl fanda peugeotů o něco menším. jestli je toto klub jen pro odborníky, tak at je to uvedený hned při registraci at se tu zbytečně nevezeme.
1) Napsal jsem někde, že kdo je laik, klub shazuje? - nebo jen konstatuju, že technická úroveň některých přispívajích je více než žalostná.
2) Pokud jsi vděčný za každou radu, jsi doopravdy fanda - \"Aneb, když ti řeknu, skoč do ohně, skočíš?\"
Pokud ti někdo napíše, že třeba brzdovka se nemusí měnit, protože není černá, nebudeš ji měnit a realitu poznáš až při dlouhém sjezdu z nějakého alpského velikánu. Bohužel. Bohužel, tuhle radu jsem našel na jednom nejmenovaném koncernovém foru. Bohužel, i tady se najdou občas podobné \"perly\".
3) Ad sortování, kdo je odborník a kdo ne. Předně, máš hlavu, tak ji používej. (Tohle jsem radil i P.avlovi, jenže ten se zacyklil, a očividně nepochopil, co jsem tím myslel).
Nesmíš věřit slepě všemu, co je psané na internetu. Je tu spousta informací, ovšem rozeznat tu validní je na tobě. Doporočuji tedy samostudium, vždyť jsi, jak jsi napsal, fanda
Už proto, že rady tady jsou bez záruky.