Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Už taky jezdíte na tablety....?

    Hezké, výstižné a 100% pravdivé :potlesk:potlesk Vypůjčeno y Murphyho zákonů Grossmanova nepřesná citace H.L. Menckena: Na složité problémy existují jednoduché, snadno pochopitelné odpovědi. P.S.: Jinak moje výzva k používání toho květáku co máte v hlavě stále platí ( ... i pro Medvěda! )
    • 79
  2. vix

    Už taky jezdíte na tablety....?

    Proč trestný? Vadí ti nějak, že to někdo prodává? Ubližuje ti to na životě, zdraví? To, že to někdo prodává, neznamená, že to ty musíš kupovat. A kdybys ve škole na základce při hodinách fyziky a chemie dával pozor... ... ale jednodušší je, když se to zakáže! Hlavně nemyslet! Fusion: V Americe?! - Tam je všechno možný :aut
    • 79
  3. vix

    Už taky jezdíte na tablety....?

    - hmm, koukám, že magnety do paliva jsou out. (ale když si je jaudax dá navíc do babety, klesne mu spotřeba o další litr, čili ta babeta bude pak produkovat 0,5 litru benzínu na 100 km) P.S.: Ibuprofen je na hlavu ! (takže podfouklé těsnění a prasklá hlava), máte-li problémy s poloosami a klouby všeobecně, pak jedině GS Condro Forte
    • 79
  4. .mycTD - Mě Buriskovo argumentace něco připomíná... Když povolíme volné pobíhání psů po parcích, lidé si je budou bez košíků brát i do autobusů a za chvíli i na palubu letadel, a od toho už je jen krůček k tomu, aby pokousali pilota a způsobili leteckou katastrofu.
    • 53
  5. Destiny : děkuji za ohodnocí mé 205 :aut Jinak, ano, komise nějakých státních úřednických zmrdů dokáže člověku zkazit náladu - a v problematice co šrotovat či ne se vyznáš (určitě líp, než ti zmrdi). Pak se konfrontuj s mými rodiči, kteří u ukápnutí kapky oleje při výměně \"na chalupě, na vlatním pozemkú\" nevidí v tom vědu. Destiny: Na tebe přišla patrola zmrdů (pokud najdeš lepší název pro státního úředníka, budu to kvitovat) , já vysvětloval svým vlastním rodičům, že na vlastních pozemcích došlo ke kontaminaci země pár kapkami oleje. - a že je to pro nás špatné
    • 53
  6. ¨ Když souhlasíš, uveď podporu v zákoně. (posuneme se dál) Takováto podpora je, víš na co ...
    • 53
  7. vix

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Podle mě už půlka Budějek. Ráno jeli tak 30- a motali se jak po opici. Všechno je v psychologii (a ABS, ESP a +7°C)
  8. Destiny : Někdy si na srazu pokecáme o vracích 307 vs. 205 - aneb, co je větší vrak Ad spodní vody apod.: Máš to někde v zákoně, nebo to tady razíš podle hesla - já si myslím a tak by to mělo bejt ? Jako jo, spodní vody jsou fajn, ale když Pha jede z části (10% vody z Vltavy, 30% vody podzemní z Káraného a zbytek je Želivka do které močí rekreanti), nevím, jaký \"užitek\" přinese 5 lt oleje vylitého do trávy . Čiplé TDI dávají víc
    • 53
  9. A procesor podtaktovat jsi zkoušel? :bacha
    • 84
  10. ... dobrou chuť !
    • 26
  11. vix

    Spotřeby.cz

    Ber to tak, že někdo lepí letadýlka, někdo je fetišista, a někdo je zatíženej na statistiky. Prostě, dle gusta každého soudruha. A na co jsi ujetý ty ?
    • 11
  12. vix

    Cestny vymol = prehnuty plechovy disk

    Tohle je oproti nějakým ďourám na silnici teprve ta pravá síla (aneb události staré 70 let)
    • 56
  13. vix

    Cestny vymol = prehnuty plechovy disk

    Pravděpodobně bude ze Slovenska, že ?
    • 56
  14. vix

    Cestny vymol = prehnuty plechovy disk

    Mno, s těmi cestami to bude stějné jako se vším ostatním. Na Slovensku jsou podle toho cesty lepší než v Čechách, nebe vždy modřejší než v Čechách a pacičky ze slovenského králíka přinášejí 2x víc štěstí než z českého.
    • 56
  15. vix

    Cestny vymol = prehnuty plechovy disk

    ... a možná zlomeným kordem v tý pneu, který zvenku není vidět
    • 56
  16. Hmm, musí to bejt fakt zábava tohle leštit. Kdo má doma obyčejnou nerez ledničku ví své
    • 15
  17. Byl jsem včera v Austrii na lyžích a vypadám jak indián V Budějkách počasí psí a nevlídné, říkáš
  18. vix

    Slováci, nezaujalo Vás šrotovné?

    co nechceš? 78k @ 6000 ot/min. 112 Nm @ 4000 ot/min průběhy hodnot jsem na ofiko webu nenašel, ale u takovéhleho malého benzína bych neřekl, že bude mít těch 112 Nm od zvýšených volnoběžných, tedy při otáčkách lehce nad tisíc. Jinak váha 1100 kg (i20) bez mamky, děcek a výbavy na chalupu, tedy něco jako P206.
  19. vix

    Cestny vymol = prehnuty plechovy disk

    Medvěd : Dej link, ať je to komplet
    • 56
  20. hmm, stejnou situaci jsem loni řešil, když jsem po 6 letech naTempoval ten svůj lak. Výsledek? 236 škrábanců z toho 7 vážných. A hle, dnes po půl roce nikdo nic nepozná a nikdo nic nevidí. Ani hlídka PČR. (a ta má ostříží oči) Medvěde, vybodni se na řešení starého laku u starého auta! P.S.: Nechtěla tím Helča říci, že by ti (jí) slušelo nové auto ?
    • 20
  21. vix

    106 s16 vs. 306 s16

    dyť píšu, že píšeš tečky ( ... ). A že nemám věšteckou kouli. Copak já vím, co si myslíš? s1600 - ta tvoje matematika nebude fungovat. 1 - větrák - bez klimy. Na své archaické 205 D mám větráky 2 - a klimu nemám. Pokud chceš, můžeš ji na některém srazu zkusit najít. Výkonnější motory (nebo ty, co jdou rychleji utavit) mají většinou 2 větráky ...
    • 19
  22. vix

    Fotak - Aku ma cenu ?

    Já mám Sokola
    • 22
  23. vix

    vystava nabytku

    krize jako krise © Máš stejné, jako \"na krisenou\", či \"na krizenou\" Univerzální výmluva - krise ©, krise © P.S.: Kouzlo nechtěného
  24. vix

    106 s16 vs. 306 s16

    Aha - mezi laděným a nerezovým je poměrně propastný rozdíl. Mno nic. Příště strýček Google třeba pomůže. Ty svody nahoře jsou z dílny \"Franta Vidlák West Lopatice Car Accessories\" btw 1.: Sahara se všeobecně říká ventilátorové stěně před chladičem/chladiči. (nebo jak jsi tu větu ukončenou 3 tečkama myslel ? - výkladů je spoustu, nejsem věštec )
    • 19
  25. vix

    vystava nabytku

    bych řekl, že to bude tou krisí Co takhle net ? Dá se vybrat slušně. Jinak: - postel se dá koupit v kdejakém slušnějším \"studiu spánku\" - kuchyně u truhláře - a zbytek je běžná konfekce z nábytkových domů v rozumném poměru cena/výkon.
×
×
  • Vytvořit...