rameno vyměnit jakž takž jde (já to nedělal, ale troufl bych si na to). Tlumič s pružinou taky vyndáš. To horní uložení by šlo taky vyměnit. Nejhorší budou asi tlemiče, na ty je třeba stahovák. No, a když už to budeš mít takhle rozhozený, tak bych vyměnil čepy řízen, všechno správně sesadil a jel na geometrii.
Ramena - á 1200,-
Tlumiče - á 1800,-
Horní uložení - á 600,-
čepy řízení (strana) 700,-
geometrie laser 1000,-
ceny jsou veskrze orientační