šířku pneumatiky máš v mm
šířku ráfku 5,50 máš v palcích, čiže 5,5 * 2,54 - no a podle toho jak moc je velkej rozdíl, tak ta guma bude nebo nebude držet a bude nebo nebude vypouklá či splasklá.
A protože stejně nějsi přesvědčenej, tak zajeď raději do toho servisu, kde ti ty gumy budou přezouvat. Oni ti řeknou co a jak, protože oni to budou dělat.
A malá douška : to, že tady nikdo na tvůj příspěvěk do jedné hodiny nereaguje, je normální. On totiž nemusí reagovat vůbec. Vše je na jeho libosti. Víš, říká se tomu demokracie. Takže si pro příště laskavě odpusť podobné excesy.