Přejít na obsah

oni

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 461
  • Registrace

Vše od uživatele oni

  1. oni

    Kola na 405ku

    a co se ti jeste vali ve skladu???
  2. no ridic zustal lezet pulkou tela venku a ten vzadu si lehl!!zde je pripad kdy nepripotani bylo uzitecnejsi!!kdyby spolujezdec byl pripoutanej tak prisel o nohy,pac cela naprava i s podbehem byla narvana az na sedace a stredovym sloupku!!
  3. oni

    CLARION CODE (CODE IN)

    tak to se zrovna zeptam,pri sve smule jsem si ho sam zablokoval!!
    • 6
  4. vono to technickou ani nemelo a ani by neproslo!!byl to jen prejezd z jedny polni na druhou polni cestu a selhaly brzdy!!!hold nahoda!
  5. oni

    Šikovnost našich drahých poloviček

    proc smutny???
  6. oni

    P306 torzni tyce a tlumice

    tak to se to tu uz resilo,ale nevim kde!!rozhodis tim chovani auta pri properovani kdyz budes mit zadek jinak tvrdej!!oni to maj dobre propocitany!!
  7. oni

    Trochu se pochlubim s new music

    poradte jak mam vytlumit ty bocnice v kufru,kdyz mam ty steny jen polepeny tim takovym kobercem a pod nej nic nenacpu!!!
  8. oni

    Šikovnost našich drahých poloviček

    tak tak,netreba komentare!!!:D:D
  9. to nechapal nikdo,ale vubec nikdo!!kdyz jsem to videl,tak se mi udelalo fakt zle!!!a to v protismeru jelo jeste auto,jet tam o par sekund dyl tak zaver je jasnej!! [upravil dne 5/4/06 oni]
  10. oni

    16" na 306?

    no ja uz jsem tady zakladat jedno vlakno-(jake ET+repro) a tam mi bylo receno ze i kdyz budu mit 15 s vetsi gumou tak pri zatizenym autu to bude drhnout,takze zbyvaj podlozky a to zase by vadili lemy!!tak ja nevim!!
    • 8
  11. oni

    Dobrá volba oleje - ano či ne?

    muzu nekoho poprosit aby mi to vysvetlil po lopete jako pro blbe jak to s tema olejema teda je!!jsem z toho volaky zmeteny!!dik moc!z tech prispevku od vectora taky moc chytrej nejsem!!
  12. http://www.super.cz/vtipky/2921-holky-jedou.html a ten konec je nejlepsi!!
  13. no ja jsem ucastnikem nebyl,nastesti,za to jsem s tim asi hodinu pred tim jel a muz rict,ze ten pitomej zigul bylo zihadlo!!neveril bych ale kdyz mi prohrabnul i na trojku!!beru nahon na prdel a lehka,ale stejne!!no vono tam toho bylo vice,ale kosa fakt uz ne!!
  14. ne v kufru nikdo nebyl,za to v zadu na plate u okna byl srp!
  15. oni

    Výměna čelního skla

    no ja jsem prave myslel ze zorne pole je cele okno tak pak nechapu kde tu tupku muzu a nesmim nechat zadelat!!
  16. http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2815%29.jpg http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2813%29.jpg http://sweb.cz/xbarcio/Fotografie%2807%29.jpg tady ukazka od nas!!jinak ridic roztrhlej nos a narazena ruka,spolujezdec zlomena noha v kotniku,v zadu jeden roztrzeny oboci a druhej vzadu zlomenej nos!
  17. a myslis ze kdyz takhle budes rvat na toho machra tak to bude neco platny??jednou jsem tohle taky zazil a muzu vam rict ze se nic nestalo,dokud nemel vervany moje nechty na zadech a klidne jsem sel par kilaku zpatky pesky!!
  18. oni

    Výměna čelního skla

    cemu se rika u predniho okna zorne pole??
  19. oni

    16" na 306?

    tak to jsem zvedavej!!jak to resili vzadu??
    • 8
  20. oni

    tak tumu říkám kola ....

    to mi chcete rict,ze to fakt takhle sviti???jak toho docilili???
  21. oni

    Kola na 405ku

    muzu se zeptat jakej typ alessia to jsou??diky
  22. oni

    Divne cukani

    vse zkontroluju,pak prejedu vsechny kontakty,nekdo to tam psal ze to pomaha!!taky se chystam na diagnostiku!jinak mam si na neco davat pozor pri ty vymene??nebo proste staci prijit neco odmontovat vymenit qa hotovo???
  23. oni

    Konecne umyto :)

    hele chlapi doporucte mi neco na zadelani tech malejch dubliku po kaminkach!!jsem docela uz nastvanej!!letos je hruza cim to sypali!!
  24. oni

    Mate doma kocku?

    no kocky moc nemusim,ale jinak hoooooodne pekny!!
  25. oni

    Divne cukani

    tak mam podezreni na nejakou zavadu!pri jizde mam takovy pocit lehkeho cukani,jakoby se tomu autu nechtelo nebo jako kdyz do vas narazi silny bocni vitr nebo se dusi,nevim jak to presne popsat,cim pridam vice plynu tim je znatelnejsi!v minulych prispevcich jsem nasel plno vecich tak je zkusim zkontrolovat!budu tedy menit palivovej filtr,takse chci zeptat kde ho mam hledat a jestli mam bejt na neco opatrnej a na co si mam dat pozor!!jinak za kazdy postrech zavady dekuji!!
×
×
  • Vytvořit...