Přejít na obsah

Fosil

Uživatel
  • Počet příspěvků

    203
  • Registrace

Vše od uživatele Fosil

  1. Fosil

    Katalyzátor a upadlý vlnovec

    Objednáš to podle typu auta, až to přijde, tak to srovnej s originálem. Když to bude sedět, tak řež.
    • 18
  2. Fosil

    Katalyzátor a upadlý vlnovec

    Ne. Ze strany od svodů je objímka (na obr. č. 12), svařuje se jenom u katalizátoru, [upravil dne 18/7/10 Fosil]
    • 18
  3. Fosil

    Praga AS16RN

    Já myslím, že by to za Pažouta vyměnit šlo.
    • 14
  4. Fosil

    Katalyzátor a upadlý vlnovec

    Je to běžný náhradní díl, jmenuje se vlnovec a prodává se samostatně. Starý se od katalizátoru uřízne a nový se přivaří. Udělá ti to každý výfukář, nebo servisák co umí svařovat. Ve Skalici se ND dají koupit v LK Autoservisu. [upravil dne 18/7/10 Fosil]
    • 18
  5. Schází jim tam ještě jeden bod: 7. Legalizace kradených vozů.
    • 64
  6. Fosil

    Potenciometr škrtící klapky 406

    Ten ventil řídí počítač podle zatížení motoru. Zkus udpojt a něčím ucpat ty hadičky od ventilu. 5- ventil 1- nádržka s uhlím
    • 13
  7. Fosil

    Potenciometr škrtící klapky 406

    Myslím si že potenciometr by se projevoval spíš cukáním v určitých otáčkách, podle toho v kterém místě je vydřená dráha pot. Zkus se mrknout na těsnost hadiček a jejich spojů v okolí sání a ještě zkontroluj ventil odvětrání nádrže. U něj se stává že zůstane otevřený.
    • 13
  8. Fosil

    406 1.8 16V nehrabe netáhne

    Motor EW se dával od roku 1999- facelift (model 2000). EGR samozřejmě má, tím se dostal na emise euro 2. Přifukování vzduchu (sekundární vstřikování vzduchu) se dávalo do vozů plnících euro 3. U toho motoru je zajímavé že, kanál spojující výfuk se sánín je odlit přímo v hlavě, takže se s EGR počítalo již při jeho návrhu. Motor 2.0i EW10, to v kroužku je EGR. [upravil dne 5/10/10 od Fosil]
    • 61
  9. Fosil

    Display PC

    Tenhle typ displeje- C je naprostá katastrofa. Také jsem se chtěl pokusit o opravu toho pásku. Ale když jsem viděl, že ta kšanda má zhruba 300 vláken, tak jsem se nato vyprd. Vyměnil jsem ho za displej- B . Kromě navigace jede všechno jak má. Pro ty co by měli chuť na pokusy s typem C, přikládám foto.
    • 42
  10. Jak říká Jarda_K, přesně tak je to tam namalovaný, akorát piny ŘJ- 17, 18.
    • 28
  11. Podle shema to vypadá, že ten odpor je přímo v tom spínači.
    • 28
  12. Fosil

    Asi si to pořídím do 306ky

    Snižuje mezeru výkonu při řazení - při řazení kdy nemáte nohu na plynu roztočená turbínka dodává potřebný vzduch který chybí při řazení !! Už je mi jasný proč to nejede, když nemám nohu na plynu.
    • 36
  13. V autorádiu jsou všechny zdroje signálu, rádio, kazeťák, CD, jsou přivedeny k integrovanému obvodu např. tea6320 a ten je tím že stiskneš příslušné tlačítko připojí k zesilovači. Když rádio rozkucháš můžeš k jednomu z těch vstupů připojit další který vyvedeš mimo rádio a na něj můzeš připojit libovolný přehrávač který má výstup na sluchátka. U každého autorádia se to samozřejmě bude lišit podle jeho zapojení.
    • 49
  14. Jo jo, kazeta s nahraným tichem , tak to mám já.
    • 49
  15. Fosil

    kolik kg můžu vézt?

    Provozní hmotnost = hmotnost vozidla + náplně + řidič 75kg.
    • 12
  16. U 4050 by se AUX IN mohl napíchnout na kazeťák.
    • 49
  17. Fosil

    za mokra běží na 3 válce

    To by mohl být zapalovací kabel, ve vlhku probíjí na kostru.
    • 14
  18. Fosil

    Zadní brzdy!!

    U 406 s kotoučovou zadní brzdou se čelisti nastavují dírou v bubnu, ta ale nemá samostav. U 306 nevím, to kolečko má drobné zuby a nebývá vždy OK. Pokud bude mít buben vydřenou hranu, tak půjde nasadit špatně. No nezbývá než to zkusit, nebo vyměnit samostavy.
    • 9
  19. Fosil

    Zadní brzdy!!

    Pokud jsi to správně složil, je možné že je špatný samostav. Bývá zadřený, ozubené kolečko mívá omleté zuby a ten plíšek co tím kolečkem otáčí může být ohnutý nebo ulomený. Buďto ho vyměníš za jiný (nový nebo vrakáč), nebo můžeš ten samostav nastavit ručně. Musíš tím kolečkem otáčet, až se dostanou čelisti do kontaktu s bubnem. To znamená že s tím vdycky o kousek pootočíš a skusmo nasadíš buben. Ten buben musí jít otočit rukou.
    • 9
  20. Tak jsem se podíval do service boxu a skutečně má 206 předpínač ve sloupku dveří. Je součástí navíječe pásů. Omlouvám se jestli jsem někoho mystifikoval. Ale jinak vše platí jako u jiných Peugeotů (ale i jiných značek), svítící kontrolka airbagu = na90% dráty k předpínači.
    • 26
  21. Výborně. Konečně to někdo dotáhl do úspěšného konce a navíc je ochoten se podělit o výsledek svého bádání. To řešení s tichem na CD jsem už viděl na nějakých polských stránkách, ale vůbec mě to nenapadlo spojit s PU-2184A. Myslím že tady na tu úpravu čekalo hodně lidí z klubu. Gratuluji !
    • 49
  22. Fosil

    Motor 306 1.4i rv.93

    KDX (TU3M/Z)-jednobodové vstřikování KFX (TU3JP)- vícebodové vstřikování Blok a hlava jsou stejné. Kabeláž, řídící jednotka, vstřikování se liší. Takže jedině použít holý motor a vstřikování přehodit.
  23. Ještě mě napadá přidřený EGR ventil, ale nevím že by ho někdo řešil u benzínu.
    • 20
  24. Fosil

    Displej stráca intenzitu

    Znamená to že černá? Je monochromatický nebo barevný? Je to typ A- malý, B- velký monochrom., C- velký s dálkovým ovladačem a navigací?
    • 46
  25. Ty dráty vedou k pyropatroně předpínače pásů předních sedadel- řidiče i spolujezdce. Takže obě. Nemusí se nic rozebírat, stačí se sehnout a podívat se pod sedáky.
    • 26
×
×
  • Vytvořit...