Tak u teba by sahary mal ovladat (tiez cez tri rele) dvojity bimetalovy spinac, namontovany priamo v chladici vlavo hore, pod hadicou od termostatu. Skus urobit foto chladica...
Ked ti to takto blbne, siel by som po kostre, (ventilatory by mali byt ukostrene na lavom blatniku v mororovom priestore, kusok pred aku, v podstate \"pod\" ABS), pripadene pozri konektory, ci uz na relatkach, alebo tych dole, ktorymi idu vodice od sahar do kabloveho zvazku v motorovom priestore.
Takto je to na mojom chladici, ja tam mam zaslepku, lebo mam iny motor a klimu, skus to odfotit na tvojom aute.