Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. mas problem v elektrike v napajani snimac otaciek je dole na (vrchu)prevodovky pri motore to co spominas ty a (je aj na foto) je vackovy snimac
  2. niekedy postaci ,niekedy nie
    • 7
  3. krtek 2

    P206 1.4 55kw ventil nadrze

    tak to zisti bude vyzerat takto P0...... tie bodky musis doplnit
    • 18
  4. kukni sa na snimac otaciek motora ci neni poskodeny alebo niesu na nom necistoty zmeraj jeho odpor ma byt cca 400 ohmov pozor ak mas 2.0hdi 80 kw alebo 79 kw tak pod snimacom je hlinikova podlozka ktora nastavuje jeho vzdialenost od zubov zotrvaku nestrat ju bez nej snimac nemozes namontovat inak ho rozbije po prvom startovani
  5. krtek 2

    P206 1.4 55kw ventil nadrze

    vies cislo hlasky?
    • 18
  6. musis frezou zacistit ,sadu kupis za 30 euri v eshope na dne je bordel a treba to zarovnat
    • 7
  7. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    tu ale on ide aj cez filter, ty musis privod odpojit z filtra (hadica co ide z fitra na cerpadlo oznacena bielou farbou a strcit do flase ) takze pouzijes len tu zelenu co vidis vo videu a tu bielu nie, musis ist k filtru a ako pisem vysie v zatvorke, odpojis z filtra a strcis do flase
    • 91
  8. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    chod na yotube napis tam( tec 2000 )ako sa to pripojuje aby si to videl mozno tam bude aj tvoja 1.6 hdi
    • 91
  9. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    privod a spiatocka aj do radiatora doma ti idu dve trubky ze ? aby mohlo medium cirkulovat dookola cize privodom z nadrze ide palivo do vt cerpala a prepad (to co sa nevyuzije )sa z cerpadla vracia naspet do nadrze a takisto prepad zo vstrekov ta tensia hadicka na vstrekovacoch s vypletom tak sa tiez vracia do nadrze ale tie spiatocky cerpadlo a vstreky sa v motorovom priestore spoja do jednej a naspet do nadrze ide uz len ta jedna hlavna hadicka (zelena) na foto ktoru rozpojis
    • 91
  10. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    na baloniku je privod cize pouzijes ten koniec co ide do cerpadla a potom vezmes ten koniec hadicky po rozpojeni(zeleny) co ide do cerpadla ale lepsie vziat privod z filtra lebo balonik je pred filtrom takze by si siel aj cez filter
    • 91
  11. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    dve hadice na cerpadle a tie strcis do flasky
    • 91
  12. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    nerozumieme sa asi flasku napijis priamo na vysokotlake cerpadlo pod kapotou ,aby si vylucil problem vedenia paliva od nadrze ,filter nafty a podobne
    • 91
  13. mozno s tym boli v minulosti problemy a immo je vyradeny a mozno ma nahradny cip nalepeny na citacej cievke kto vie
    • 22
  14. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    obidi palivovu nadrz vyved hadicky u VT cerpadla do flasky s naftou ci sa nieco zmeni
    • 91
  15. krtek 2

    Cukání motoru peugeot 407 2.0HDi

    no mas problem stlakom paliva
    • 91
  16. krtek 2

    Mléčná chladící kapalina

    menil si zmes niekedy vobec?
    • 11
  17. podla vin to ma transponder(sekcia alarm v Sb) cize v kluciku je cip
    • 22
  18. krtek 2

    Dentální trápení

    ked je zub citlivy tak je narusena povrchova sklovina zuba napr ked moc drhnes zubnou kefkou zuby alebo nevhodna zubna pasta (moc zrnita)alebo sa mi to vie stat ked zacnem pouzivat novu kefku ktora je este moc tvrda ja s tym nebezim hned k zubarovi ale par dni pockam a ta sa obnovi a je to ok, mozes tomu pomoct tym ze budes jest napr syry ,veci co obsahuju vapnik
    • 14
  19. krtek 2

    Jaký VIF do 1.6Hdi

    http://www.vif.cz/files/files/bezpecnostni-listy/2015/Super_diesel_aditiv_letni.pdf citaj ak ta to zaujima
    • 9
  20. krtek 2

    Jaký VIF do 1.6Hdi

    mozes je to vhodne do common rail
    • 9
  21. krtek 2

    Jaký VIF do 1.6Hdi

    poznas viac druhov VIF?
    • 9
  22. napoj na diag keby to je immo tak by ti mal svieti zlty klucik na budikach
  23. krtek 2

    Peugeot 306 problem

    Neboferous-napoj na diagnostiku mozno ti odisiel snimac otciek motora mas narazovy spinac? pri lavom tlmici? pogumovane tlacitko
  24. krtek 2

    Spínací skrinka

    zalezi ktora poloha spinacky odisla ak spravne chapem ide ti asi o tu tretiu polohu start tak kabel na starter je v tom modrom trojpinovom konektore(spinacky) takze si vezmes (merak skusacku ) dva kable v tom modrom konektore su privody do spinacky tam namerias 12 volt na tom tretom nenamerias nic a tam musis poslat+ 12volt z toho tlacitka aby si roztocil starter ,klucik musis mat v polohe 2 aby to chytilo takze mozes dat tlacitko na dva kabely toho modreho konektora jeden bude privodny(+12v) a druhy co ide na starter ,merakom zistis ktory je ktory
  25. pokial mas jednotku bosch tak by mali ist chybove kody vyblikat ked ti to nieco vravi, postup si tu dohladaj
    • 8
×
×
  • Vytvořit...